Şimdi Ara

ISTANBUL'A 2012 OLIMPIYATLARI ICIN OY VERELİM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ISTANBUL 2012 OLIMPIYATLARI ICIN 9 ADAY SEHIRDEN

BIRI..

1 DAKIKANIZI AYIRIP OY VERIN,

SU ANDA ISTANBUL OYLAMADA BIRINCI DURUMDA..
    HERKESE FWD EDIN

LUTFEN..

http://www.cnn.com/2004/SPORT/01/16/olympic.bids/

• +1 oy benden
  • gülsem mi ağlasam mı. 2012 Abi o zamana kadar kim öle , kim kala
  • %44 abi bayaa iyi bir sonuç...
  • hele bi atinayı görelim
    adamlar nerdeyse zarar edeceklermiş biz de zarar etmeyelim de
    cnn de ki haberde hükmet 1 milyar doları gözden çıkarttığını belirtiyor
  • e bu sonuca goremi belirlencek olimpiyatlar???bu oylesine bi anket diil mi??
  • hehe ben Madrid'e oy verdim.

Olimpiyattan yapıldığı anda kar etmek önemli değil. iki uzun zamanlı getirisi var, birincisi ülke tanıtımı ki... biliyorsunuz turizm gelirleri çok büyük olabilir.

Diğeri ise spor dallarına ve tesislere yapılan yatırım. Mesela olimpik bisiklet pisti ülkemizde yok. Ve bir çok benzer tesis başka dallarda yok. bunlar tamamlanır.

Bizim olimpik heyet akıllı davranmadı. 2004 Atina belli olduğunda 2008'i bize (komşu ülkeye) vermeyecekleri gün gibi açıktı. Fakat bizimkiler 2008 için de kampanyalarla saldırdılar. Oysa bu tutum ile yüzümüz eskidi. Kampanyaya ara verip 2012 için hazırlansalardı şansımız olurdu. Ama ben söyleyeyim, 2012'i bize düşmez. Muhtemelen avrupaya verilmeyecek, amerika kıtasına gidebilir.
  • bende werdım ama umutsuzum adamlar bızım tesıslerde gecen yıldan bu yıla bı ılerleme gostermedıgımız ıcın bızı kaale bıle almadılar,hele bı adam akıllı ayaga kalkalım ondan sonra gelsın olimpiyat...
  • bence 2012 banko istanbul
    tesis konusu tabiiki çok yararlı olur hem de bir bisiklet yarışçısı olarak daha da hoşuma gider
  • tabi buradaki oyları halk veriyor.olimpiyat nereye verilir onu bilemem.Sadece bir anket yani
  • oo 2012 olimpiyatları için istanbul eleneli baya oldu.
  • Abi biz oy verip verip duruyoruzda onlar bize olimpiyatlari maalesef vermiyolar.
  • %49 oldu
    1 Oy da benden
  • arkadaş bir vaz geçmediler şu sevdadan
    ama ne yazıkki alt yapı tesis vs içinde birşey yapıldığı yok
    ama yinede 1 oyda ben vereyim bari
  • +1 oyda benden
  • Oy moy vermiyom istanbula. İzmir de yapsınlar olimpiyatı oy vereyim. O keşmekeşte olimpiyat molimpiyat olmaz.
  • ben ne zaman oy versem kesin kazanamadık
    2000 2004 2008
    bu sefer oy vermeyecem
    gene kaybetmeyelim
  • 2012 için 5 aday açıklandı ve aralarında İstanbul yok. Bir de gıcık olduğum şey hep daha önce yapan ülkelere vermeleri. Ben sıkıldım bu durumdan...
  • Oyum madrid'e..

İstanbul %200 oy alsa dahi istanbul'a vermezler..yakışmaz bea hertaraf pislik,kapkaç cart curt..

madrid rulz
  • dalga geçiyosunuz herhalde !!! nato toplantısı oldu hayat felç oldu bir hızlı tren yapalım dediler bilmem kaç kişi öldü neyin olimpiyatı ne olimpiyatı ????
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.