Şimdi Ara

HABERLER | SADECE XBOX!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.075
Cevap
12
Favori
32.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet bu konu altında oyun dünyası ile ilgili güncel haberleri, oyunlarla ilgili gelişmeleri aktarmaya çalışacağım, bu konuda isteyen herkes haber paylaşmakta serbesttir.

İlk olarak playstation bölümünde gördüm böyle bir konu ve çok hoşuma gitti aynısını xbox bölümüne uyarlamak istedim, fikrin sahibi lecturer arkadaşımıza teşekkür ederim.

Birkaç haberle başlayayayım.

HABERLER | SADECE XBOX!

Xbox One Skype Güncellemesi ile Artık Oyun Oynarken Video Chat Yapılabilecek !

En son yeni güncelleme ile oyuncular nihayet Skype'a kavuştu, artık oyuncular oyun oynarken arkadaşlarıyla görüntülü sohbet edebilecek.

HABERLER | SADECE XBOX!

Watch Dogs E3 2012 ve Şimdiki Sürümün Aynı Sahnelerinin Kıyaslaması (XBOX ONE)

Mayıs 2014

HABERLER | SADECE XBOX!

Haziran 2012

HABERLER | SADECE XBOX!

Far Cry 4 Küçük Bir Hikaye Detayı Ortaya Çıktı

HABERLER | SADECE XBOX!

-Ana karakterimizin ismi Ajay Ghale

-Ajay annesinin son arzusunu yerine getirmek için Kyrat'a yolculuk edecek, Kyrat'ta kendini sivil savaşın içinde bulacak ve olaylar gelişecek.

HABERLER | SADECE XBOX!

The Wolf Among Us Episode 4 SS'ler (Episode 4 Çok Yakında Çıkıyor)

HABERLER | SADECE XBOX! HABERLER | SADECE XBOX! HABERLER | SADECE XBOX!

Xbox 360 Kamuflaj Kontrolleri 55$'dan Satılacak

HABERLER | SADECE XBOX!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sir Maximus is BACK -- 26 Mayıs 2016; 20:13:07 >

• Ps bölümündeki bilgi almak için güzel eminim buradaki daha iyi olacaktır.takip...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun kardeş..
  • güzel olmuş,burdan haber paylaşırız.
  • Çok güzel olmuş, eline sağlık. Şu xbox camo kontroller ın altına şey de yazılabilir, çekim alanı arttırılacak diye. Çünkü ciddi bir artışa gidildiğini okumuştum. Türkiyede satılır inşallah çok şık :)
  •  HABERLER | SADECE XBOX!

UFC 2014 GAMEPLAY

HABERLER | SADECE XBOX!

Murdered: Soul Suspect Yeni Ekran Görüntüleri

HABERLER | SADECE XBOX! HABERLER | SADECE XBOX! HABERLER | SADECE XBOX! HABERLER | SADECE XBOX!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 21 Mayıs 2014; 13:21:37 >
  • Hayırlı olsun hocam PS bölümünde lecturer burada siz :) Böyle bir konu olması iyi oldu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolun arkadaşlar sınavdan sonra daha etkin olacağım bu konuda, temmuza az kaldı zaten sabır

• Xbox One için duyurulan yeni nesil Halo oyunu Halo 5: Guardians için yeni bilgiler paylaşıldı. Oyunun geliştirici ekibinden Frank O'Connor, oyun forumu NeoGAF üzerinden Halo 5:Guardians hakkında ilginç bilgiler paylaştı.

Connor, ilk olarak oyunda birçok güçlü kadın karakterle karşılaşacağımızı fakat yönettiğimiz karakterin bunlardan biri olmayacağını açıkladı. Daha sonra oyunun motoruna değinen Connor, Halo 5: Guardians'ın eski motorla ortak özellikler gösteren bazı noktalar dışında tamamen yeni bir motorla geliştirildiğini belirtti.

Halo serisini diğer oyunlardan ayıran özelliklerden biri de oyunun motoru olduğunu göz önüne alırsak bunun oldukça iyi bir haber olduğunu söyleyebiliriz.

BSC:http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Halo_5_Guardians_Hakkinda_Yeni_Bilgiler_Paylasildi-59937.htm
  • Güzel konu teşekkürler..
  • Hayırlı olsun konu..Bende bir haber paylaşayım :

Haziranda gelecek olan Xbox One update'i ile harici HDD desteği geliyor:

HABERLER | SADECE XBOX!

http://www.totalxbox.com/76759/xbox-one-june-update-details-external-hard-drive-support-real-names-automatic-sign-in-and-more/
  •  HABERLER | SADECE XBOX!

Batman Arkham Night İlk Oyun İçi Video !!!

http://www.ign.com/videos/2014/05/21/batman-arkham-knight-zeppelin-gameplay-trailer
  • Quantum Break'in Gelişim Sürecine Yeni Yeni Başlanıyormuş

Xbox One'ın duyuru döneminde karşımıza çıkan Quantum Break'i, Alan Wake serisinin yapımcıları Remedy geliştiriyor. Büyük merakla beklenen oyunlardan Quantum Break için biraz heves kırıcı bir açıklama geldi.

Microsoft'un Avrupa'daki dağıtım ekibinin başındaki isim John Needham, E3'te gösterilecek oyunlardan söz etti. Quantum Break'e de değinen Needham, "Quantum Break büyük bir birinci parti oyunu. Şu an için hakkında fazla açıklamam doğru olmaz ama gerçekten büyük ve heyecan verici bir yapım olacak. Oyunun gelişim süreci hemen hemen yeni başlamış durumda." sözlerini söyledi.

Eğer gerçekten yeni yeni başlanıyorsa 2016'yı görmek bile şaşırtıcı olmayabilir.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Quantum_Breakin_Gelisim_Surecine_Yeni_Yeni_Baslaniyormus-59920.htm
  • UFC muhteşem gözüküyor almazsak ayıp olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuncuların Konsolu olma yolunda ilerleyen Xbox One dan bir güzel haber daha:

HDD desteği Haziran Güncellemesi ile geliyor;

Microsoft, yeni nesil oyun konsolu Xbox One'a sunduğu aylık güncellemelerle birlikte önemli özellikler eklemeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bir yapımcının sızdırdığı harici disk özelliği, Microsoft tarafından onaylandı. Yapılan açıklamalara göre Haziran ayı güncellemesinden sonra oyuncular, Xbox One'larında harici disk kullanmaya başlayabilecekler.

Haberler her ne kadar olumlu olsa da, Xbox One'ın en az 256 GB'lık harici diskleri destekleyeceği belirtiliyor. Yani özellikten faydalanmak için en az 256 GB'lık belleklere ihtiyacınız olacak.

• Quantum Break ile ilgili video ve haberler kısa süre içinde geliyor:

HABERLER | SADECE XBOX!
  • Şu oyundan bir gameplay video görmek istiyorum artık.
  • Major Nelson: Harici depolama alanına birkaç oyun yükledim ve kalan boşluk

HABERLER | SADECE XBOX!

https://twitter.com/majornelson/status/469298303729823745

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 22 Mayıs 2014; 14:03:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spartan 117

Quantum Break ile ilgili video ve haberler kısa süre içinde geliyor:

HABERLER | SADECE XBOX!

HABERLER | SADECE XBOX!
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.