Şimdi Ara

Titanfall mobil uygulaması indirmeye sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Titanfall mobil uygulaması indirmeye sunuldu

EA'nın PC, Xbox One ve Xbox 360 için hazırladığı Titanfall oyunu artık mobil uygulaması ile de desteklenmeye başladı. 

Titanfall Companion App adıyla indirmeye sunulan uygulama ile oyun içerisindeki haritalar ve istatistikler görüntülenebilirken, Titanlarınızı da özelleştirebiliyorsunuz. Ayrıca haritalara notlar ekleyebiliyor, oyunda geçirdiğiniz zamanı da takip edebiliyorsunuz. 

• 612 MB yer kaplayacak ve hiçbir işe yaramayacak bir uygulama :D

• Oyun sandim heyecanlandim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun değilse 612 mb gereksiz

• kojiro kullanıcısına yanıt
    Çok fazla yer kaplıyormuş.
  • Evet ben de oyun sandım.
  • oyun bile değil ama 512 mb ramda çalışmıyor yine de .gülsem mi ağlasam mı bilemedim
  • Bu uygulamayı tüm platformlara yaymali bence. Sadece xboxa bağlı kalmamalı. Pcde oynuyorum bir ise yaramiyor. Amacı size mini bir bilgi ekran i sunuyor olması ve gayet güzel.

• Bilgisayarda oyunun olması lazım mı yuklemek için. Çünkü Battlefield'ı tablete yüklemiştim origin hesabımla giriş yapmıştım.
  • Sadece xbox sürümü için olduğunu söyleseydiniz de boşu boşuna 600mb indirmeseydik.
  • 612 mb lık uygulama ile o kadar ugrasacaklarina oyunu yapsalardi daha iyiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nyanaa -- 22 Mayıs 2014; 11:00:53 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 612 mb ne be

• Oyunu da oynayabilseydik bari,600 kusur mb

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.