Şimdi Ara

Samsung'un 7 inçlik Galaxy W telefon özellikli tablet modeli Güney Kore'de ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Samsung'un 7 inçlik Galaxy W telefon özellikli tablet modeli Güney Kore'de ortaya çıktı

Tablet cihazlarında telefon özelliklerine yer vermek tüketici tarafında büyük bir ilgi görmese de üreticiler halen bu tür cihazlar geliştirmeye devam ediyor. Buna son örnek ise Samsung'dan geldi. 

Samsung'un Güney Kore'de tanıtmaya hazırlandığı Galaxy W adlı 7 inçlik tableti içerisinde telefon özellikleri barındırıyor. 1280x720 piksel ekran çözünürlüğüne sahip olan cihazın 16:9 görüntü oranı sunduğu için bir tablet olduğu belirtiliyor. 

Galaxy W ismi yıllar öncesinin bir Samsung akıllı telefonuna ait olsa da firma bu ismi yeniden kullanmayı tercih etmiş. Cihaza 1.2GHz saat hızında çalışan 4 çekirdekli bir işlemci gücünü verirken donanım ise 1.5GB RAM ile destekleniyor. 8MP çözünürlükte arka kamera yanında microSD desteği ve Android işletim sistemi mevcut.

SM-T2558 model numaralı bu cihaz daha önce Çin'deki bir sertifikasyon onayında da ortaya çıkmıştı. Bu bakımdan cihazın ilk etapta Asya ülkelerinde satışa sunulacağı tahmin ediliyor. Fiyat konusunda ise bir bilgi yok. 

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/7-inch-Samsung-Galaxy-W-to-be-launched-soon-169-screen-aspect-ratio-included_id56271

• Bende galaxy w yi gorunce heyecan yaptim.

• çöp yazsam suç oluyor yazmasam içimde kalıyor ne desem bilemedim ki
  • Wonder geldi aklıma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7''lik telefon mu olur la? Seneye bunlar 4'' akıllı saat çıkartır.

• en az 1,5 ghz işlemci olması gerekmez miydi ?

• Samsung, canı sıkıldıkça yeni cihaz duyuruyor.

• samsung ve w harfli bir model :D kesin desteksiz kalacak bir ürün. her ürününe bakıyor ama w ile başlayan bir isim taktığı zaman o ürün unutulmuş oluyor
  • Yok artik samsung. Her şeyde ayni donanim sıkti cidden evirip cevirip cani sıkıldıkça birseyler yapmaya calisiyor ve cidden komik duruma düşüyorlar.

• kaç gündür samsung dan yeni model söylentileri duymuyordum,şimdi rahat uyuyabilirim.

• bi ara smartphone almak niyetiyle samsung'lari takip ederdim.
    baska bi marka almakla ilgiyi azalttim,sadece basliklarini okuyrm.
    konu cihaz yenimi,daha oncekinin ilave ozelligimi kaybediyorum,spray gibiler......eksik olmasinlar !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arel.gr -- 21 Mayıs 2014; 3:31:48 >
  • 16:9 olduğu için tablet olduğu söylenmiş haberde.

1920:1080=16:9 ??

FullHD telefonlar da 16:9 görüntü oranına sahip, bu cihazın nasıl tablet olduğunu anlıyoruz??

• Galaxy W'yi hatırladım zamanında 1.4ghz diye reklam yapıyorlardı çift 1ghz'in daha olduğunu bilmeyenler aldi ellerinde kaldı :)

• Android tablet (hele samsung'sa) alınmaz.

• Samsung iyice abarttı..

• Bana bir daha Galaxy W demeyin 2 yıl kullandım o telefonu neredeyse aldığıma pişman olmuştum.

• tablettir o tablet.
    Korece yazıları okuyamıyoruz diye biz telefon sanıyoruzdur :D
    Yoksa o kadar büyük telefon mu olur, leğen gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kymelria -- 22 Mayıs 2014; 8:15:50 >
  • wonder sandım bır an
  • 7 inc yaptın bari tasarımı değiştir.

• Ulan yeter olan sıçtın piyasaya alet çıkara çıkara devam et sadece note serisinden

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.