Şimdi Ara

Sıcağı Sıcağına - Nether

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steam'de erken erişime açık olarak oyunculara sunulan yeni açık dünya temalı hayatta kalma oyununa ilk bakış atıyoruz.

• Sıcağı sıcağına ? Wildstar tamamda 2013 de çıkan oyunada sıcağı sıcağına demeyin.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Mağara demek zorundayım.
  • bu konu mağaralaşır

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atmosfer süper
  • Cidden biraz mağara olmuş
  • konu dışı olucak ama, en gaz giriş budur bsc de!!

• İZLEYEMİYORUZ !!!

• Cave

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun müthiş bir atmosferi var. Bana The Last of Us ve Metro'yu hatırlattı. Zombiler sıktı artık sanki. Oyun ucuz ama biraz beklenmesi lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

Oyunun müthiş bir atmosferi var. Bana The Last of Us ve Metro'yu hatırlattı. Zombiler sıktı artık sanki. Oyun ucuz ama biraz beklenmesi lazım.

aynen. hernekadar dayz klonu gibi görenler varsada alakası yok. ben bu atmosferi hiçbir multiplayer oyunda görmedim. kıyamet atmosferini yaşatan en iyi online oyun budur kesinlikle. bide talha dayzdeki atmosferi yaşatan başka oyun yok gibisinden bişey dedi. eğer kastettiği şey "dayzdeki atmosfere sahip bi oyun yok" ise yuh diyorum çünkü nether dayzdeki kıyamet atmosferine bin basar. eğer kastettiği şey "dayzdeki atmosferi yaşatan tek oyun nether" ise yine yuh diyorum çünkü dayzde şuan atmosferin a sı yok. eğer başka bişey kastettiyse yine yuh diyorum

şuan hayalimdeki oyuna en yakın nether sayılır ama benim gözümde artıları ve eksileri şunlar(oyunun sadece videolarını izledim, oynamadım):

+yaşattığı atmosfer
    +dayz ve klonları gibi boş bi dünya yerine detaya boğulmuş koskoca bi şehir
    +düzgün yakın dövüş
    +düzgün yapay zekaya sahip düşmanlar
    +yeraltı ve metrolara girilebilmesi

-her binaya ve her kata girilmiyo
    -parayla satılan zımbırtılar
    -pvp odaklı olması
    -rust tarzı üs kurma olmaması
    -oyuncu azlığı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 20 Mayıs 2014; 23:42:10 >

• H1Z1 beklemedeyim

ayrica bu Nether bana I am Legend filmini hatirlatti

• quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

Oyunun müthiş bir atmosferi var. Bana The Last of Us ve Metro'yu hatırlattı. Zombiler sıktı artık sanki. Oyun ucuz ama biraz beklenmesi lazım.

aynen. hernekadar dayz klonu gibi görenler varsada alakası yok. ben bu atmosferi hiçbir multiplayer oyunda görmedim. kıyamet atmosferini yaşatan en iyi online oyun budur kesinlikle. bide talha dayzdeki atmosferi yaşatan başka oyun yok gibisinden bişey dedi. eğer kastettiği şey "dayzdeki atmosfere sahip bi oyun yok" ise yuh diyorum çünkü nether dayzdeki kıyamet atmosferine bin basar. eğer kastettiği şey "dayzdeki atmosferi yaşatan tek oyun nether" ise yine yuh diyorum çünkü dayzde şuan atmosferin a sı yok. eğer başka bişey kastettiyse yine yuh diyorum

şuan hayalimdeki oyuna en yakın nether sayılır ama benim gözümde artıları ve eksileri şunlar(oyunun sadece videolarını izledim, oynamadım):

+yaşattığı atmosfer
    +dayz ve klonları gibi boş bi dünya yerine detaya boğulmuş koskoca bi şehir
    +düzgün yakın dövüş
    +düzgün yapay zekaya sahip düşmanlar
    +yeraltı ve metrolara girilebilmesi

-her binaya ve her kata girilmiyo
    -parayla satılan zımbırtılar
    -pvp odaklı olması
    -rust tarzı üs kurma olmaması
    -oyuncu azlığı

Mikro ödemeler gerçekten sıkıntı. WarZ büyük bir örnek bu konuda. Zaten 3 farklı paket olarak oyunun satışa çıkması ve safe zone'lar da WarZ'yi örnek aldığını gösteriyor.
    Oyuncu azlığı sıkıntı ama single player gibi de oynanabilir tabi bu çabuk sıkılmaya neden olabilir ya da arkadaş çevresiyle oynanabilir. Tabi oyuncu azlığı bir yandan oyunun pvp olmasını da engeller. Bu işi oyun yaygınlaşınca göreceğiz.
    Şu da var ki oyunu yeni duydum. Biraz daha reklamı yapılsa daha iyi olurdu. Oyun şuan ucuz ama az da olsa bir indirim yaparsalar çoğu kişinin dikkatini çeker.
    Bence bir artısı da oyun içi görev olması. Zamanla yeni görevler ekleyerek oyuna bir dinamiklik katarlar. Üs kurma ise yakışır bu oyuna cidden.

Bu arada üstte saydığınız söylediğiniz her şeye katılıyorum. Oyun benim de hayalimdeki bir hayatta kalma oyunu olmuş. Yine tekrarlamış olacağım ama atmosferi cidden çok güzel. Sırf atmosferi için alıp oynayabilirim.

• atmosfer tamamda görev dışındaki diğer konularda bildiğin warz çakması !

• Bu tarz ciddi ve karanlık atmosfer oluşturmaya çalışmış bir oyunda parlayan dolaba basılı tutup yanında bir anda var olan şişeyi almak bir tek beni mi rahatsız etti?

Hem şu hud ekranının böyle oyunlarda sayısal değerler veya bar gibi göstergeleri olmaması lazım. Yani insan vücudundaki su oranının yarıya geldiğini felan bilmez, sadece ihtiyacı olduğunda susar.

Bunun gibi daha çok atmosfer öldürücü detay var. En çok talhanın bu detaylarını görmesini bekledim ama mikro ödemeye takıldı gitti.(ben de sonuna kadar karşıyım)

Herkes atmosfer matmosfer demiş ama bana çok arcade geldi. Dayznin atmosferi bu tarz şeylerden dolayı çok sağlam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brick_top

<b>Bu tarz ciddi ve karanlık atmosfer oluşturmaya çalışmış bir oyunda parlayan dolaba basılı tutup yanında bir anda var olan şişeyi almak bir tek beni mi rahatsız etti?<br> <br> Hem şu hud ekranının böyle oyunlarda sayısal değerler veya bar gibi göstergeleri olmaması lazım. Yani insan vücudundaki su oranının yarıya geldiğini felan bilmez, sadece ihtiyacı olduğunda susar. <br> <br> Bunun gibi daha çok atmosfer öldürücü detay var. En çok talhanın bu detaylarını görmesini bekledim ama mikro ödemeye takıldı gitti.(ben de sonuna kadar karşıyım) <br> <br> Herkes atmosfer matmosfer demiş ama bana çok arcade geldi. Dayznin atmosferi bu tarz şeylerden dolayı çok sağlam.</b>

aman kardeş ne yaptın sen. bu oyunun atmosferi hiçbir oyunda yokmuş öyle diyorlar aman diyim :) çok kızarlar sana sonra aşağıda yorum atan dayz fobisi olanlar. zaten karanlık bir alanda eğer içinde eşya olan bir araba yada dolap vs olursa gerçek hayattada böyle çılgın gibi parlar o objeler sen bunu bilmiyormuydun? :) oyunun atmosferi harika kardeşim heleki bu parlayan nesneler ve bunların yanına gidip tuş basılı tutmak ve objelerin içindeki eşyaların bir anda yerde belirmesi harika :))) hemde bunlar hiçbir gecikme olmadan oluyor dayz gibi ''atmosferi olamayan'' oyun gibi değil bak :)))

• oyunun ne olduğu belirsiz ortaya karışık birşeyler yapmışlar.araştırma ögeleri enteresan, çok basit duruyor.Tam sürümünden beklentim çok düşük, gelecek vaad etmiyor. dayz olmasaydı güzel derdim. dayz verdiği heyecanı hiçbir oyun vermiyor kalabalık serverlere girmeye korkuyor insan :D

• Atmosferi güzel ama zamana ihtiyaç var biraz tam sürüm olunca düzeleceğini umuyorum bu türde çok çoğaldı birbirine karıştı oyunlar böyle giderse dayz her seferinde lider olur kalite çıtasını yüksek tutuyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

ayrica bu Nether bana I am Legend filmini hatirlatti

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.