Şimdi Ara

teknobiyotik.com 400 TL HEDİYE/İADE ÇEKİ_ Fiyat 360 TL

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 teknobiyotik.com 400 TL HEDİYE/İADE ÇEKİ_ Fiyat 360 TL
    teknobiyotik.com dan alınmış olan anakartımın 1.ram slotunda arıza oldu. Garanti kapsamında servise giden anakart için Çizgi Elektronik müşteri memnuniyeti için değişim kararı aldı. Bunun için teknobiyotik.com'a başvurdum ve 400 TL değerinde iade/indirim kodu verildi.

İstenildiği zaman kullanılabilir. Ben kullanmayacağımdan satıyorum.

FİYAT: 360 TL

SON FİYATTIR.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 360 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul,Küçükçekmece Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• pm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wehby -- 23 Mayıs 2014; 8:15:39 >
  • üzerine 40 tl koyarım. başımı ağrıtmam
  • Başınız niye ağrıyacak anlamadım? 40 TL iyi bir indirim bana göre. 40 TL ye birçok bilgisayar parçası alınabilir 2.el. Satış güncel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: madurhan

Başınız niye ağrıyacak anlamadım? 40 TL iyi bir indirim bana göre. 40 TL ye birçok bilgisayar parçası alınabilir 2.el. Satış güncel.

Şöyle söyleyeyim 2 sene kadar önce 400 liralık mediamarkt çekini 250liraya sattım. Ciddi bir indirim olmadığı sürece adam kartla taksit yaptırır alır. Hayırlı satışlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkesin kendi kararı, hesabı. Diyecek bir şey yok.
    Satış güncel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DrHolyday

quote:

Orijinalden alıntı: madurhan

Başınız niye ağrıyacak anlamadım? 40 TL iyi bir indirim bana göre. 40 TL ye birçok bilgisayar parçası alınabilir 2.el. Satış güncel.

Şöyle söyleyeyim 2 sene kadar önce 400 liralık mediamarkt çekini 250liraya sattım. Ciddi bir indirim olmadığı sürece adam kartla taksit yaptırır alır. Hayırlı satışlar

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: DrHolyday

quote:

Orijinalden alinti: madurhan

Basiniz niye agriyacak anlamadim? 40 TL iyi bir indirim bana göre. 40 TL ye birçok bilgisayar parçasi alinabilir 2.el. Satis güncel.

Söyle söyleyeyim 2 sene kadar önce 400 liralik mediamarkt çekini 250liraya sattim. Ciddi bir indirim olmadigi sürece adam kartla taksit yaptirir alir. Hayirli satislar

Alici degilim ama 360 vermisken 400 de verilir sanirim
  • Eğer oradan alışveriş yapacak biri ise 360 yerine 400 veririm başım ağrımaz yorumu aşırı ilginç geldi bana. Fazla para verince baş mı ağrımıyor?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.