Şimdi Ara

NBA 2K15 NEXT GEN [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
462
Cevap
1
Favori
41.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fluox

quote:

Orijinalden alıntı: ThreePeatLAL

bir de aksi gibi orjinal sipariş etmiştim :S

Intel Core 2 Quad Q8300 İşlemci
    Sapphire R7 265 DUAL-X GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.2
    6 GB Ram

bu sistemde nasıl bir performans olacak korku ve endişe içindeyim

Bu sistemle sıkıntı olacaksa herkes pc satıp konsola geçsin.

nasıl yani? iyi mi sistem?

vatandaki zibidi sistemin eski şunu verelim bunu verelim diye saçmalayınca ben de karamsar olmuştum 2 orjinal oyun sipariş ettim para çöpe gidecek diye :S

bu durumda 2k yı hangi ayarlarda oynatır ki?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fluox

quote:

bir de aksi gibi orjinal sipariş etmiştim :S

Intel Core 2 Quad Q8300 İşlemci
    Sapphire R7 265 DUAL-X GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.2
    6 GB Ram

bu sistemde nasıl bir performans olacak korku ve endişe içindeyim

Bu sistemle sıkıntı olacaksa herkes pc satıp konsola geçsin.

nasıl yani? iyi mi sistem?

vatandaki zibidi sistemin eski şunu verelim bunu verelim diye saçmalayınca ben de karamsar olmuştum 2 orjinal oyun sipariş ettim para çöpe gidecek diye :S

bu durumda 2k yı hangi ayarlarda oynatır ki?

Hocam ekran kartın ıyi islemcide yeter seviyedee high de ooynarsınız rahatça.ayrıca bu tür spor oyunları fazla abartmaya başladı watch dogs oynamiyorz sonuçta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Oyunda ses sorunu yasayan varmı ? Oyunu kurdum ama ses gelmiyor ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiLir.Kisi

quote:

Orijinalden alıntı: Bravo.qwertuu

quote:

Orijinalden alıntı: nedvedmami

quote:

Orijinalden alıntı: Bravo.qwertuu

Arkadaşlar oyun sadece x64 tabanındamı çalişacak ? 32 bite destek yok mu ? Eğer öyleyse neden ram 2 gb istiyor anlamiş degilim

Arkadaşlar bende aynı soruyu sorucam yardım edebilcek olan var mı? Birde oyun core i2 veya daha fazlasını istiyormuş sanırsam. Benim bilgisayarım xp 32bit ve 64 bite çevirmeye çalışıcam. Yanlış hatırlamıyorsam pc pentium 4 ama hiçbîr sıkıntı olmadan 2k14 ü oynayabiliyorum. Full çözünürlükte bîle. Eğer isterseniz eve gidince pcnin özelliklerini yazabilirim.

Pentium 4 ile pek mümkün degil gibi duruyor :) belki lowda oynarsaniz ama nekadar zevk alirsiniz o var

Pentium 4 ile 2k14 oynamayı becerdiysen her oyunu oynarsın senin önünde kimse duramaz :)

yoo cidden oynuyorum yani. ama nba 2k15 i oynayabilmem için işlemcimi değiştirmem lazım galiba. core i2 den aşşağısına yüklenmiyor galiba

• Oyun cidden harika olmuş.Geçen sene pcde 2k14ü de oynamıştım.Arada hem oynanış hem de grafik olarak dağlar kadar fark var.Görseller bu sefer ben buradayım diyor.Gerçekliği baltalayan tek şey adamların birbirine çarptığında garip bi şekilde titremesi birbirini boş bir kutuymuş gibi hafifçe öteye itmesi.Bunu düzeltmeliler.Atmosfer, muzikler , sunum vs heriey on numara.

Bi kaç sorum olacak .Şu siyahi uzun sakallı adam hangi takımda Adını bilmiyorum malesef.

Bir de oyunun grafik ayarlarına nereden ulaşabiliyoruz.Başlangıçta 800x600 çözünürlükte açıldı.Optionsta grafik ayarları yok ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aterikasedi

Oyun cidden harika olmuş.Geçen sene pcde 2k14ü de oynamıştım.Arada hem oynanış hem de grafik olarak dağlar kadar fark var.Görseller bu sefer ben buradayım diyor.Gerçekliği baltalayan tek şey adamların birbirine çarptığında garip bi şekilde titremesi birbirini boş bir kutuymuş gibi hafifçe öteye itmesi.Bunu düzeltmeliler.Atmosfer, muzikler , sunum vs heriey on numara.

Bi kaç sorum olacak .Şu siyahi uzun sakallı adam hangi takımda Adını bilmiyorum malesef.

Bir de oyunun grafik ayarlarına nereden ulaşabiliyoruz.Başlangıçta 800x600 çözünürlükte açıldı.Optionsta grafik ayarları yok ?

james harden houston rockets takımında

• quote:

Orijinalden alıntı: Genç Yiğido

quote:

Oyun cidden harika olmuş.Geçen sene pcde 2k14ü de oynamıştım.Arada hem oynanış hem de grafik olarak dağlar kadar fark var.Görseller bu sefer ben buradayım diyor.Gerçekliği baltalayan tek şey adamların birbirine çarptığında garip bi şekilde titremesi birbirini boş bir kutuymuş gibi hafifçe öteye itmesi.Bunu düzeltmeliler.Atmosfer, muzikler , sunum vs heriey on numara.

Saol.Grafik ayarları nerede peki onu biliyor musun ?

• decomprassion failed with error code-12 diye bir hata verip setupı yüklemiyor arkadaşlar bu sorunla karşılaşan oldu mu ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Genç Yiğido

quote:

Saol.Grafik ayarları nerede peki onu biliyor musun ?

henuz ındırme asamasındayım hocam bu senekı menu karısık gıbı gorunuyor dısardan kurmadıgım ıcın bır sey dıyemem

• Arkadaşlar grafik ayarlarını buldum fakat çözünürlük 720x576'dan yukarı çıkmıyor.Nedir bunun çözümü acaba ?
  • onayanlar oynadıkları ayarları ve özellikle sistemlerini belirtil mi? Mesela gtx770 nasıl performans veriyor ona göre alıcam
  • bende indirdim gecen gün...sistem i2500k, 7870xt boost, 4gb ram, win7 64bit...

ben tvden oynuyorum, tv pioneer 428xd, native cözünürlük 1024x768 ancak windows için 1360x768 seceneği 1:1 pixel mapping...hersey max, aliasing level 8, aliasing quality 16da 60fps kilitli oynuyorum, görüntü gercekten sahane, oynanabilirlik bence cok cok iyi..su an antreman yapıp, 2k antreman videoaarını izliyorum, basketbol oyunu oynamayalı baya bir zaman oldu, alışmaya calışıyorum...
  • ps3, xbox versiyonlari arasinda fark var mi deneyen var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençler torrentten 37.3 GB'lık NBA2k15.reloaded'ı indirdim,kurdum.Crack falan hepsini yaptım lakin oyun açılmıyor,sıkıntı ne olabilir? Sistemin falan kaldırmama imkanı yok,monster.Windows 8.1'de.
  • Sistemim kasıyor

edit : 1080 değil de 720p 'ye ayarladım, AA 2X, diğer ayarları fulledim, kasmadan ve görüntü güzel bir şekilde oynayabiliyorum. Oyun gerçekten muhteşem olmuş.

Beni tek sinir eden şey; güzel pozisyonlar sonrasında tekrar gösterimler. Eskiden daha güzellerdi, şimdikiler çok dandik..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobe -- 10 Ekim 2014; 11:33:22 >
  • Bayramda 10 kişi netime daldılar kota falan kalmamış akk yakalandık daha 20 gün var oyunda inmiyor böyle
  • beyler oncekı oyunlarda olan coach profıles ayarları(zone usage-double team vb) ve assocation dakı antreman metodları(ball handlıng vb) bu tıp seylerı oyunda bulamadım kaldırıldımı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Bayramda 10 kişi netime daldılar kota falan kalmamış akk yakalandık daha 20 gün var oyunda inmiyor böyle

kotam dolmamasına rağmen bende de inmiyor. Ara sıra 5 kb'a kadar düşüyor.Dünden beri %16'ya gelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Bayramda 10 kişi netime daldılar kota falan kalmamış akk yakalandık daha 20 gün var oyunda inmiyor böyle

kotam dolmamasına rağmen bende de inmiyor. Ara sıra 5 kb'a kadar düşüyor.Dünden beri %16'ya gelmiş

benim %85 nedense hiç yavaşlama yaşamadım 5 saat sonra oyunda gibiyim.

ortalama 250 350 kbs çekiyor şuan.

• 6 GB Save dosyası var
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.