Şimdi Ara

The Forest, Oyun Atmosferini Yeni Giflerle Gözler Önüne Serdi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
       Bağımsız yapımcı EndNight tarafından geliştirilen The Forest duyurulduğundan bu yana görselleri ve dinamikleriyle oldukça dikkat çekmişti. Şimdi de oyuna ait bir kaç gif çalışması ile karşımızdalar.

Atmosferi ve görsel kaliteyi gözler önüne seren gifleri aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz:

• Sonunda ortaya çıktı şu oyun. Öldü mü kaldı mı belli değildi. Gifler de süper olmuş harika bir oyun geliyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • en çok beklediğim bağımsız oyunlardan bir tanesi..

Çok iyi bir oyun olacak..

• adamlar hep grafikten koyuyor.

yapay zeka cacık olmasa bari

• quote:

Orijinalden alıntı: Keras

adamlar hep grafikten koyuyor.<br><br>yapay zeka cacık olmasa bari

Zombi tarzi varliklar var dostum. Yapay zekasi programlamasi en basit varlik. Yani mantik, zeka, tuzak kurma. NPC'erin bu tarz seylere sahip olacagini zannetmiyorum. Biz görüs acisina girince bize saldiracaklar. Bu kadar.

• Beğendiklerim arasında teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alike03

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Keras<br><br>adamlar hep grafikten koyuyor.<br><br>yapay zeka cacık olmasa bari</blockquote><br><br>Zombi tarzi varliklar var dostum. Yapay zekasi programlamasi en basit varlik. Yani mantik, zeka, tuzak kurma. NPC'erin bu tarz seylere sahip olacagini zannetmiyorum. Biz görüs acisina girince bize saldiracaklar. Bu kadar.

Mutantlar'ın kendi ırkından yaralı olanları kurtarmaya çalışması, takım olarak saldırmaları ve gerektiğinde kaçmaları gibi güzel özellikleri var. Yapay zekanında iyi olacagını düşünüyorum.

• harika gözüküyor senaryo ve oynanış da iyiyse yeme de yanında yat
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.