Şimdi Ara

Drogba'nın Galatasaray'da Attığı Tüm Goller

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
4
Favori
1.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepsini bir videoda topladım. İyi seyirler...

• Eline sağlık hocam, keyifle izledim valla. Böyle bir oyuncuyu galatasaray forması altında görmek paha biçilemez.
  • Daha drogba bizde saskinligi gecmeden adam gidiyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Farkinda degiliz ama dunyanin gelmis geçmiş en iyi 5 forvetinden biri bizde oynadı ve simdi gidiyor :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunlar sadece attığı goller.

Kritik zamanlarda yaptığı, asistler var bir bu kadar daha.

Takıma liderlik etti yeri geldiğinde.

Taraftarın ne istediğini çok iyi biliyordu Drogba.

Gitmesi onun için de takım için de iyi oldu, bir sene daha kalmak isteseydi yaşından dolayı performansı düşecek ve yuhalanmaya başlayacaktı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ra hmetli

Bunlar sadece attığı goller.

Kritik zamanlarda yaptığı, asistler var bir bu kadar daha.

Takıma liderlik etti yeri geldiğinde.

Taraftarın ne istediğini çok iyi biliyordu Drogba.

Gitmesi onun için de takım için de iyi oldu, bir sene daha kalmak isteseydi yaşından dolayı performansı düşecek ve yuhalanmaya başlayacaktı.

Aynen öyle.

Geçen seneki şampiyonluk, Emirates Cup, Süper Kupa, bu seneki CL başarısı. Hepsinde en büyük pay sahibi. Bence geçen sene Drogba gelmese şampiyon olamazdık.
  • Geçen sene at gibiydi çok diriydi fiziği inanılmazdı. Döve döve gol atıyordu ligde. Ama bu sene özellikle 2. yarı çok hızlı düşüşe geçti
  • vaybe,kariyer oyunlarında alamadığımız adam bize geldi goller attı maçlar kurtardı
    inş bu tarz vurduğunu gol yapan forvet gelir
  • Unutmayacağız Drogba :(
  • Drogba gidiyor dediklerinde ben

• Kafa, sağ ayak, sol ayak ne ararsan var adamda. Gündüz vakti oynanan Akhisar maçında ki golü benim favorim. Ligde Drogba'dan başka kimse atamazdı o golü.
  • Son zamanlarda bi Drogba'nın Akhisara attığı kafa golüne bi de Sneijder'in Juventus'a attığı gole çılgınlarca sevindim.
    Bu 2 güzel futbolcuyu kulübümüze kazandıran kişilere bir kez daha çok teşekkür ediyorum, Drogba'yı herkes takımında göremezdi.
  • Adamın paçalarından kalite akıyor. Drogba'nın bize gelmesinde emeği geçenlere ne kadar teşekkür etsek azdır.
  •  Drogba'nın Galatasaray'da Attığı Tüm Goller
  • Özleyeceğiz.
  • Drogbaaaa ! This is incredible
  • Valla Drogba'yı Gsye gelmeden önce dünyanın en iyi forveti olarak görürdüm hep çok başka bi forvetti gol sayısı düşük olsada çok farklı bir forvet.

Hani şu yeni nesil forvet olmak falan istiyorsa Drogba'yı örnek almalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Geçen sene at gibiydi çok diriydi fiziği inanılmazdı. Döve döve gol atıyordu ligde. Ama bu sene özellikle 2. yarı çok hızlı düşüşe geçti

Katiliyorum gecen sene bu seneden cok daha iyidi ama bu sezon daha fazla gol atti.
  • Ya müthiş
  • Ağladım
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.