Şimdi Ara

Superonline IP TV 2014

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
351
Cevap
7
Favori
31.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar daha önce verilmiş başlık eski tarihli olduğu için yeni güncel bilgiler ışığında bu konuyu açıyorum.

Turkcell IP TV Nedir?

Turkcell IP TV dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden Tv ve film izleyebileceğiniz internet tabanlı dijital TV platformudur. Turkcell Superonline Fiber İnternet müşterilerine TV kutusu ile sunulan bu hizmet cep telefonu bilgisayar ve dijital ortamlardan da aynı zamanda izlenebilecektir.

Kimler Faydalanabilir?

Bölgenizde Turkcell Superonline fiber altyapısı bulunan tüm binalarda kullanılabilir. Mevcut abone ve yeni aboneler kullanabileceklerdir.

Turkcell IP TV'nin Özellikleri Nelerdir?

HD yayın kalitesi, sinema tv kanalları, popüler dizi ve tv programlarının yer alacağı seç izle yayınları, 5 saate kadar yayınları geri sarma özelliği, 50-100-250 saatlere varan sanal kaydetme özelliği.(50 saat ücretsizdir)

Modem ile IP TV cihazı arası bağlantı nasıl olacak?

İki cihaz arası bağlantı cat5 (en fazla 40m) veya cat6 (en fazla 60m) kablo ile yapılacak. Teknik olarak kablosuz bağlantı mümkün olsa da geçiş süresince yapılmayacaktır.

IP TV cihazına nasıl giriş yaparım?

Cihaz açıldıktan sonra gelen giriş sayfasında kullanıcı adı kısmına başına sıfır koymadan IP TV satışı yapılan kişinin cep telefonu numarası yazılır, alt kısımdaki şifre kısmına SMS ile gelen şifre yazılıp giriş yapılır.

Not 1: Şifre işlemi için Turkcell aboneleri "SIFRE" yazıp "2222" ye mesaj göndereceklerdir. Diğer operatörler ise 0532 755 2222'ye mesaj göndereceklerdir.

Not 2: Mevcut abone Turkcell IP TV'ye geçmek istiyorsa müşteri hizmetleri veya bölgenizdeki Superonline Yetkili Bayisi ile görüşmeli Fiberle TV+Keyfi kampanyasına geçiş yapmalıdır.

Not 3: Hediyeli donanım kampanyasından ( cep telefonu, tablet, D-smart vb.) faydalanan aboneler Turkcell IP TV kampanyasına geçiş yaparken önceki kampanyalarından doğacak cayma bedelini ödemek zorundadır.

Galası tam olarak eylül ayında yapılacak deniyor, o zamana kadar ilerleme kaydedilir son hali eylülde tamamlanır diye düşünüyorum.

Kanal listesini ekte veriyorum. Güncelleme geldikçe eklerim arkadaşlar.

http://hizliresim.com/rL59MP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lkuvvetmira -- 19 Mayıs 2014; 23:54:26 >

• lkuvvetmira kullanıcısına yanıt
    Hocam bir kac tane sorum olacak. Musteri temsilcisini bisey bilmeden arayinca kandiriyorlar(DSmartta kandirildim:( )

1-) Ben fiber kullaniyorum ama herhangi bir taahhutum yok. Hizmetten yararlanabilir miyim?.

2-) fiyati nedir? Taksit yada pesin odeme var mi?(ozellikle pesin odeme var mi? Taahhut altina girmek istemiyorum)

3-) Yabanci kanallar olarak. Almanca yayin yapan kanal var mi? Evde almanca ogrenen varda, ara ara izletip sinav yapmak istiyorum...:)

Tesekkurler
  • Bayi çalışanı mısın?
  • Müşteri hizmetleri verebildiği en yüksek fiyat ve tarifeyi sunmak üzere yönlendirildikleri için böyle şeyler yaşanıyor malesef. Birçok kişi daha uygun fiyata alabileceği hizmeti aylık 5-10 TL daha yüksek fiyata alıyor.

Taahhüt olsun olmasın fiber kullanıcıları faydalanabiliyor. Mevcut aboneler için ilk yıl ücretsiz ikinci yıl aylık 15.90 TL. Bu rakamlar ilden ile değişkenlik gösterebilir.

Bu hizmeti almanız için 2 yıl taahhüt vermeniz gerekli. Malum bu zamanda taahhütsüz iş yapmıyor şirketler. Taahhüt vermediğiniz hizmetlerde daha yüksek fiyat öder ve kurulum ücreti istenir.

Kanallar eylül ayına kadar tamamlanmış olacaktır diye düşünüyorum. Şu an bir d-smart veya digiturk kadar kanala sahip değil henüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: command_4

Bayi çalışanı mısın?

• Gece kuşu ile beraber veya propaket le beraber alamam sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç işe yarar kanal yok
  • Bu liste guncel degil nat geo'larin ve toplam 6 sinematv kanali olmasi lazim diye biliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle iyi forumlar. Belgesel kanalları hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Eve internet + yayın platformu alma aşamasındayım. İyi günler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackmagicman B kullanıcısına yanıt
    Sadece Yeni Hizda Fibere Gel Kampanyasi ile veriliyor bu hizmet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    internet sayfasında daha bilgi yok sanırım.
  • The Islander kullanıcısına yanıt
    Toplam 530 kanal mevcut. Listede hepsi yer almiyor.

• cemocancem kullanıcısına yanıt
    Extra ev paketini tercih ederseniz belgesel ve sinema,kanallari acilacaktir.

• blackmagicman B kullanıcısına yanıt
    Sistemin oturmasi icin daha zamana ihtiyac var. Eylul ayinda galasi yapilacak o tarihe kadar hem internet sitesi hem de kanal listesi daha aciklayici olacaktir.

Merhaba
    Biraz önce ben de kampanya için arandım. İlk yıl ücretsiz ikinci yıl 10 lira dediler. Taahhüt var mı diye sordum normal internet taahhütünüz geçerli abonelik bittiğinde bu da biter dediler. Bu doğru mudur? Bir de sadece scart girişi olan tvlere bağlanabiliyor mu?

En merak ettiğim yayın aklitesi turkcelltv gibi mi olacak? rahatlıkla izleyemiyorum oradan sürekli sıkıntı çıkıyor.

Cevaplayabilirseniz çok sevinirim.
  • saathane kullanıcısına yanıt
    Söyledikleri hiç inandırıcı gelmedi. Taahhüt yenilerler gibi geliyor bana. Cihazda hdmi haricinde kompozit bağlantı var yani tüplü tv'de kullanabilirsiniz.
     Superonline IP TV 2014
  • Dr. Boone kullanıcısına yanıt
    Zaten bu tarz firmalarda mutlaka bir söylenmeyen vardır. neyi gizlediklerini merak ediyorum.

turkcelltvden izlerken bile donmalar görüntüde bozulmalar oluyor. sürekli açık kalacak, veri çekecek bir makinede durum ne olur kestirmeye çalışıyorum.
  • saathane kullanıcısına yanıt
    iptv web üzerinden tv hizmetine göre farklıdır. Cihaza özel bant genişliği atarlar ve kotadan sayılmaz.
  • bunu öğrendiğim çok iyi oldu. teşekkür ederim.
  • Taahhut yenilenir tekrar normal internet taahhutunuz guncellenmis sayilir

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.