Şimdi Ara

Superonline IP TV 2014 (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
351
Cevap
7
Favori
31.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam güzel sinema kanallarında güzel filmler çıkıyor mu ? Birde belgesel kanalları nasıl neler var ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RiigorM R kullanıcısına yanıt
    Bazen güzel filmler çıkabiliyor. Belgesel olarak nat geo , wild ve People mevcut. Daha detaylı bilgi kendi sitesinde mevcut.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FaTeeH kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler peki tavsiye eder misiniz ttnet i aramıştım bilgi almak için tivibu+internet+telefon için 85tl fiyat çıkardılar.Bende hafta içinde iptal ettirip fiber 3 luk kampanyasına başvurmayı dusunuyorum telefon,tv ve internet(fiber 25mb)
    59 tl çok daha kardayim.

Sizce ttneti iptal ettirmeden direk basvurmalimiyim yoksa iptal ettirdikten sonra mi ?

Son olarak ttnet ve ev telefonu iptali için illa bir tt veya ttnet bayisine mi gitmek gerekir ?

• RiigorM R kullanıcısına yanıt
    Tivibu kadar kaliteli görüntü ve içerik yok. Daha önce Tivibu kullanmış olarak söyleyebilirim. Diğer taraftan interneti ttnet'den iyi. Sabit ücret derdi yok. Sırf bu yüzden bile superonline'a geçilebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH

Tivibu kadar kaliteli görüntü ve içerik yok. Daha önce Tivibu kullanmış olarak söyleyebilirim. Diğer taraftan interneti ttnet'den iyi. Sabit ücret derdi yok. Sırf bu yüzden bile superonline'a geçilebilir.

Anladım peki sizce dsmart+internet hakkında yorumunuz nedir ve büyük ihtimal 15 tl fazla vererek yalın alicam. 75 tl gibi bir fiyata geliyor.

Yada digiturk un sitesinde gördüm superonline fiber ve digiturk var 59 tl ye.

Gerçekten kafam çok karışık tivibu mu dsmartnet mi digiturk + fiber mi yoksa superonline ip tv mi karar veremiyorum siz olsanız ne yapardiniz ?
    1-2 güzel film istediğimde bulayim belgesel ilgi çekici olsun yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: RiigorM

quote:

Anladım peki sizce dsmart+internet hakkında yorumunuz nedir ve büyük ihtimal 15 tl fazla vererek yalın alicam. 75 tl gibi bir fiyata geliyor.

Yada digiturk un sitesinde gördüm superonline fiber ve digiturk var 59 tl ye.

Gerçekten kafam çok karışık tivibu mu dsmartnet mi digiturk + fiber mi yoksa superonline ip tv mi karar veremiyorum siz olsanız ne yapardiniz ?
    1-2 güzel film istediğimde bulayim belgesel ilgi çekici olsun yeter.

Diğer platformlar hakkında bilgim yok. Şuanda kullandığım ürünler hakkında fikrimi belirttim. Ve bana göre mantıklı olanı fiber 3lük pakettir.

• ben şu anda dsmart kullanıyorum..peşin ödeme ile 2 yıl abone olmuştum. dsmart 'ta var olan tüm kanallar açık.
    dsmart ve tivibu ile turcell tv arasındaki en büyük fark bence discovery kanallarının olmaması. şahsen dsmartta en fazla izlediğim belgesel kanalları. neo kanalları da geldi ki önceden digiturkte de vardı neo kanlaarı ancak neodaki konular açıkçası çok ta keyifl gelmiyor bence.

umarım turkcell tv ye discovery kanalları gelir. discovery yoksa belgesel kanalı yok gibi bişey benim gözümde..

tivibu sinema kanlalrının içeriği hakkında bir fikrim yok onun için yorum yapamam...dsmarttaki sinema kanallarının hepsi açık ancak seyretmeye değer film bence az çıkıyor..az çıkıyor derken kaliteli filmler tabi ki çıkıyor ancak bi şekilde hepsini seyretmişim zaten ondan dolayı dedim :)

turcel tv nasımış göreceğiz bakalım..

iki güne kadar bağlanıyor benim fiber + turkcell tv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drlevent -- 1 Şubat 2015; 16:47:37 >

• Değerli forumdaşlarım turkcell tv abonesiyim ve 31 ocak itibariyle müşterilerine hiçbir bilgilendirme yapmadan fx kanallarını kaldırmışlar ???

Biraz önce mh ile görüştüm içerik zenginleştirme yapılacak ilerleyen günlerde diyor

3 ve 4 numaralı kanallarımız yok???

Ben trt1 seyretmek için iptv almadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Görüntü kalitesi için Tivibu'yu D-Smart ile kıyasylayın. HD'de D-Smart'dan iyisi yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: command_4

quote:

Görüntü kalitesi için Tivibu'yu D-Smart ile kıyasylayın. HD'de D-Smart'dan iyisi yok.

İki platformda ip tv olunca kıyas yapmam normaldir. Uydu ile kıyaslamak için daha çok çalışmaları gerek.

• Harbiden fx kanalları nerede ben oradan bobs burger animasyonunu izliyordum olmadı açıkçası.

• 1 ileri 2 geri yapmışlar gördüğüm kadarı ile 4 tane kanal yok pazar gününden bu yana.. TRT spor hd dahil diğer platformlarda hd olan ulusal kanallarda yok...
  • Evet beğenerek kullandığım Turkcell TV + plus memnuniyetsizliğe dönüştü. Adam gibi izlediğimiz bir kaç kanal vardı onları da yayından kaldırdılar. Arkadaşın belirttiği gibi müşteri hizmetlerini aradım, 1 şubat itibariyle anlaşmalarının bittiğini ve paket zenginleştirme çalışması yapılacağını belirttik.

Sadece ulusal kanal izlemek için digiturk üyeliğimi iptal ettirmedim ben. Gerçekten mehter marşı gibi 1 ileri 2 geri. İnşallah düzeltirler yoksa tivi bu ya geçmek zorunda kalacağım...
  • Turkcell tv ile dsmart arasindayim sizce hangisi ?

Turkcell tv alirsam fiber 3 luk kampanyasi olucak
    Dsmart alirsam sinema+dizi+ internet(adsl) olucak ayriyetten tt telefon parası vercem.

Fiber daha avantajlı duruyor ancak yayın kalitesi ve kanalları dsmart a göre çok düşük kararsızım gerçekten.

• quote:

Turkcell tv ile dsmart arasindayim sizce hangisi ?

Dsmart alirsam sinema+dizi+ internet(adsl) olucak ayriyetten tt telefon parası vercem.

Fiber daha avantajlı duruyor ancak yayın kalitesi ve kanalları dsmart a göre çok düşük kararsızım gerçekten.

fiber 3 lük kampanyasındaki tv hizmeti hediye olarak ücretsiz veriliyor. açıkçası bu mantıkla almak lazım turkcell tv yi yani bir beklenti olmadan. hala gelişim aşamasındalar. yani "Turkcell tv alirsam fiber 3 luk kampanyasi olucak" değil "fiber3 lukle internet alırsam turkcell tv kampanyası " olacak. Tersi şekilde (yani tv al yanında internet hediye verelim şeklinde) bir pazarlama yapıyorlarsa seni aldatıyorlar dikkatli ol derim.

bence internet için fiber'e abone ol

tv için dsmart'a... TV açısından en zengin ve iyi seçenek Dsmart gibi duruyor bu aralar. mesajında bahsettiğin şekilde dsmartla birlikte verilen adsl internet. bilemem eğer benim için öncelikli olan tv hizmeti adsl hızları vs bana yeter diyorsan sen bilirsin. dsmart adsl ttnet adsl'den farklı değil bildiğim kadarı ile.

not: ikisi bir arada olsun diyorsan, tivibu + ttnet alternatifi de var . tivibu sanırım zengin içerikler geliyor ancak ttnet internet hizmeti hakkında bir fikrim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drlevent -- 2 Şubat 2015; 14:30:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: drlevent

quote:

Turkcell tv ile dsmart arasindayim sizce hangisi ?

fiber 3 lük kampanyasındaki tv hizmeti hediye olarak ücretsiz veriliyor. açıkçası bu mantıkla almak lazım turkcell tv yi yani bir beklenti olmadan. hala gelişim aşamasındalar. yani "Turkcell tv alirsam fiber 3 luk kampanyasi olucak" değil "fiber3 lukle internet alırsam turkcell tv kampanyası " olacak. Tersi şekilde (yani tv al yanında internet hediye verelim şeklinde) bir pazarlama yapıyorlarsa seni aldatıyorlar dikkatli ol derim.

bence internet için fiber'e abone ol

tv için dsmart'a... TV açısından en zengin ve iyi seçenek Dsmart gibi duruyor bu aralar. mesajında bahsettiğin şekilde dsmartla birlikte verilen adsl internet. bilemem eğer benim için öncelikli olan tv hizmeti adsl hızları vs bana yeter diyorsan sen bilirsin. dsmart adsl ttnet adsl'den farklı değil bildiğim kadarı ile.

not: ikisi bir arada olsun diyorsan, tivibu + ttnet alternatifi de var . tivibu sanırım zengin içerikler geliyor ancak ttnet internet hizmeti hakkında bir fikrim yok.

tivibu almak istiedğim zaman telefonuda içine kattığımız zaman 85tl gelir aylık.Hat değerleirim iyi o yüzden adsl de sıkıntı yaşamıyorum.

Ayrı ayrı alma şansım olsa alırdım ama malesef biraz daha araştırmak iyi olur.

• Fox crime,fox sports,FX ve ng people kanalları gitmiş.Şu haliyle içerik açısından oldukça yetersiz.Umarım kanal sayısını daha da azaltmazlar.Üye olacakların biraz daha beklemelerini tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: z.C..

Fox crime,fox sports,FX ve ng people kanalları gitmiş.Şu haliyle içerik açısından oldukça yetersiz.Umarım kanal sayısını daha da azaltmazlar.Üye olacakların biraz daha beklemelerini tavsiye ederim.

Bari sinema tvler gitmesin ya en azındam şu dizi tv açsınlar sinema tv nin ,ünkü hiç dizi kanalı kalmadı.

Edit: zaten açıkmış ben şimdi gördüm ama kanallar zaten azdı şimdi bir avuç kafar kaldılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gye_Baek -- 3 Şubat 2015; 3:44:24 >
  • Ben sadece Market deki filmleri izlemek için bir de kaçırdığım yayını geri sarmak için kullanıyorum yoksa kanal sayısı çok çok az.
  • quote:

Orijinalden alıntı: z.C..

Fox crime,fox sports,FX ve ng people kanalları gitmiş.Şu haliyle içerik açısından oldukça yetersiz.Umarım kanal sayısını daha da azaltmazlar.Üye olacakların biraz daha beklemelerini tavsiye ederim.

Bu kanalların neden çıkarıldığını bilen var mı? Yoksa müşteri hizmetlerini mi arasak.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.