Şimdi Ara

Superonline IP TV 2014 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
351
Cevap
7
Favori
31.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1- Seçeneklerde ingilizce altyazı mevcut olmasına rağmen altyazı gözükmüyor. Yani yok diyebilirim.

2- Show hd hariç diğerleri yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Optimus_ O kullanıcısına yanıt
    Show hd turkcell plus tv'de yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: GILMOUR

Show hd turkcell plus tv'de yok

Evet yok. Aklım uyduya gitmiş.
    Bu arada cihaz için güncelleme gelmedi ve mediaplayer özelliğini hala kullanamıyorum.

• dizilerin falan oynadığı yerli kanallarda atv dışında hd si yok
    cnn türk habertürk hd bugün tv hd atv hd falan var kesinlikle teledünya veya digiturk dsmart gibi değil kanal sayısı yetersiz . ortalama yerli izleyiciye tavsiye etmem evinde yaşlı veya teknolojiden bihaber bireylerin olduğu aileler uzak dursun sistem karışık.

artısı ne dersen gelişmeye aşırı müsait bir platform.

bir kere kanal geçişi ışık hızında , hdd e falan gerek olmadan kayıt! üstelik istersen 10 kanal birden kayıt!, izlediğin veya izlemediğin her kanalı 5 saat geriye hızında sarmak.
    Yayın kalitesi teledünya digiturk gibi. Şöyle diyeyim webstream tivibu falan değil bildiğin uydu veya teledünya kalitesi! Kutu tv ye sinyali 1080p veriyor, yayın 576i-1080i ise upscale ediyor muhtemelen ve 25 fps en ufak frame atlaması olmadan maçlar dahil normal tv yayını olarak izliyorsun.
    özellikle yerli hd kanallar eksik,cnn int,fox news,al jazere gibi yabancı haber kanalları yok! ulusal kanal yok.
    dün yaklaışık 4 saat izledim en ufak saliselik takılma olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: FaTaL21Tr

quote:

Orijinalden alıntı: filips

dizilerin falan oynadığı yerli kanallarda atv dışında hd si yok
    cnn türk habertürk hd bugün tv hd atv hd falan var kesinlikle teledünya veya digiturk dsmart gibi değil kanal sayısı yetersiz . ortalama yerli izleyiciye tavsiye etmem evinde yaşlı veya teknolojiden bihaber bireylerin olduğu aileler uzak dursun sistem karışık.

bir kere kanal geçişi ışık hızında , hdd e falan gerek olmadan kayıt! üstelik istersen 10 kanal birden kayıt!, izlediğin veya izlemediğin her kanalı 5 saat geriye hızında sarmak.
    Yayın kalitesi teledünya digiturk gibi. Şöyle diyeyim webstream tivibu falan değil bildiğin uydu veya teledünya kalitesi! Kutu tv ye sinyali 1080p veriyor, yayın 576i-1080i ise upscale ediyor muhtemelen ve 25 fps en ufak frame atlaması olmadan maçlar dahil normal tv yayını olarak izliyorsun.
    özellikle yerli hd kanallar eksik,cnn int,fox news,al jazere gibi yabancı haber kanalları yok! ulusal kanal yok.

Merak ettiğim bir konu var seç izle filmleri ücretli mi ? örneğin transformers kayıp çağ ?

öyledir büyük ihtimal bunlar bedavaya günahını vermez

• quote:

quote:

Merak ettiğim bir konu var seç izle filmleri ücretli mi ? örneğin transformers kayıp çağ ?

"Vitrin" diye bir menü var. Burada filmler diziler vs. mevcut. Bazı filmler 5 TL'ye izlenebiliyor. Çoğu Extra paketin içinde olduğundan "Abone Ol" seçeneği çıkıyor abone isen o zaman direk izleyebiliyorsun. Ama yeni filmleri HD kalitede 5 TL'ye izlemek bence makul, indirmekle uğraşmayacak kişiler için. Ama ücretsiz filmler de olsa iyi olurdu (bir iki tane vardı bi ara ama artık göremiyorum).

• filips F kullanıcısına yanıt
    Daha önce Tivibu kullandım ve kesinlikle görüntü kalitesi olarak turkcell iptv den çok daha iyiydi. Kanal geçiş hızları ve kayıt özellikleri gerçekten güzel özelliklerinden biri. 12 saat geri alma özelliği ile artık reklam izlemek zorunda kalmıyorum. Ama biraz daha gelişmesi lazım. Hd kanalların artması ve görüntü kalitesinin düzeltilmesi gerek.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: FRaNZ FeRDiNaND

quote:

quote:

"Vitrin" diye bir menü var. Burada filmler diziler vs. mevcut. Bazı filmler 5 TL'ye izlenebiliyor. Çoğu Extra paketin içinde olduğundan "Abone Ol" seçeneği çıkıyor abone isen o zaman direk izleyebiliyorsun. Ama yeni filmleri HD kalitede 5 TL'ye izlemek bence makul, indirmekle uğraşmayacak kişiler için. Ama ücretsiz filmler de olsa iyi olurdu (bir iki tane vardı bi ara ama artık göremiyorum).

Ben ev extra paketine üyeyim tüm filmleri ücretsiz izleyebilecek miyim ?

Filme tıkladığın zaman eğer "izle" yazıyorsa evet, ancak bazı filmler pakete dahil değil ki bunlar genelde en yeni popüler filmler oluyor, misal şu anda Edge Of Tomorrow vs. pakete dahil değil. İzlemek istersen 5 TL. faturaya yansıtılıyor.

• Ev ekstra paketine tüm sinema tv ,sinema ve diziler dahil değil.Ben o hatayı yaptım,gerçi müşteri temsilcisinin yanlış bilgi vermesinden dolayı özür mahiyetinde sinema tv paketini 2 sene ücretsiz aldım.Şu haliyle bile açılmayan bazı ücretli filmler var.
    İçerikler çok karışık, sağlık bölümündeki görselleri de ücretli izletmeleri konsepte tüy dikmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GILMOUR -- 13 Kasım 2014; 21:33:08 >
  • bende izmirde fiber superonline kullanıyorum net için
    evde tv içinde teledünya HD var (12,5TL)
    superonline tv içeriğini görebilceğim bir link yada liste varmı?
    59tl ye kullanıyorum şu an 12 ay taahhütüm kaldı

Tavsiye edermisiniz tv hizmetinide geçireyimmi superonline a
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

bende izmirde fiber superonline kullanıyorum net için
    evde tv içinde teledünya HD var (12,5TL)
    superonline tv içeriğini görebilceğim bir link yada liste varmı?
    59tl ye kullanıyorum şu an 12 ay taahhütüm kaldı

Tavsiye edermisiniz tv hizmetinide geçireyimmi superonline a

aynı saçmalıkla ben de karşı karşıyayım. 10 ay taahütüm var. Ver iptv diyorum 2 yıl taahhütün olması lazım diyor. Ulan 10 ay ver. Yok vermem diyor.

Adamlar 2 yıl abone olacaklar açok güzel seçenekler veriyor ama eski aboneleri hiç düşünmemişler
  • merhaba
    ip tv ile kendi routerimi kullanmak istiyorum ne yapmam lazim. yardimci olabilirmisiniz.
  • quote:

Bloomberg, CNBC, CNN, Fox News Channel ve Fox Business Network gelse gerçekten çok güzel olur. Haber kanalları çok eksik kalmış bu platformda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bendeki de bu cihaz ve cihazla sorun yaşıyorum. Mediaplayer özelliğini kullanamadım ve yayını geri alıp bir süre aynı kanalı izlerken hata mesajı veriyor. Ayrıca 1 haftadır hala sorunu çözemediler.

• Güncellemeyle düzelir elbet ama sözde şuan bütün cihazlarda çalışmıyormuş. Ama diğer modeli kullanan arkadaşlarda bu özellik çalışmakta. Ayrıca güncelleme 1 hafta içinde çıkacak demelerine rağmen 1 ay oldu hala güncelleme yok.

• Digiturk dilediğin yerde ile tüm dizilerin eski sezon tüm bölümler Arşivde izlenebiliyor burda da olmalı belgesel ve de uydudan bile olan HD kanallar burda yoksa bir fırın ekmek yemekleri lazım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bildiğiniz gibi normalde internetten yayın izlediğimizde 1 dakika civarı bir gecikmeyle geliyor yayınlar. Turkcell TV Plus'ta da böyle bir durum var mı yoksa farklı bir sistem olduğu için bildiğimiz uydu yayını kadar dakik mi?
  • Arkadaşlar ben de bu servisten yararlanmayı düşünüyorum,ancak bazı sorularım var.Cevaplarsanız sevinirim.
    1)Yayın internet hızından etkileniyor mu?Normalde hızım 20mbit ancak AKK dolunca 3mbit'e düşüyor.3mbit hızla yayınlarda takılma yaşar mıyım?
    2)Konuştuğum Superonline yetkilisi discovery channel'ın pakete dahil olduğunu söyledi ancak kanal listesinde discovery channel'ı göremedim.Belgesel kanallarının zenginliği açısindan,ev plus paketini tavsiye eder misiniz?
    3)Gelen cihaz arayüz olarak kullanıcı dostu mu?Karışık menülü bir cihaz istemiyorum açıkcası.
    4)Bir de son olarak teledünya üst paketle,bu servis arasında tercih yapsanız hangisini seçerdiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi z.C.. -- 25 Kasım 2014; 18:20:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • z.C.. kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

1- Benim 75 AKK geçen Cuma doldu hız 3 Mbit'e düştü ama Turkcel TV+'da takılma diye bir şey yok çok şükür.
    2- Discovery maalesef yok. National Geographic, National Geographic Wild, National Geographic People kanalları var. Birde Da vinci Learning var ama HD değil.
    3- Gelen cihaz güzel sayılır. Bir sıkıntı yaşamazsınız. Dreambox cihazları gibi ayrıntılı değil.
    4- Teledünyayı bilmediğimden buna cevap veremeyeceğim.

Şu varki an itibariyle Türkcell TV+'dan ben şu an çok memnunum. Tabi ilerleyen dönemlerde Discovery ve yerli ve yabancı HD kanalları eklenmesi şartıyla. Örneğin Almanyadan 3-4 kanal ne güzel olurdu. (Sat1-RTL2-ZDF gibi)

Bir şikayetimi yazayım. Kaydettiğim dizileri-filmleri sonradan seyrettiğimde sık sık hata vermeye başladı. Hat kopuyor çıkıp tekrar kayda geri dönmem gerekiyor. Bazen kaldığı yerden başlamayıp önceki kaldığım yerden devam ettiği için ileri sarmam gerekiyor. :)

Ama dizileri kaydedip seyretmek çok güzel. Mesela Kara Para Aşk dizisini tv'den seyretseniz reklamlarla birlikte 3 saat sürüyor. Ben kaydedip ertesi gün seyrediyorum. Reklamları ileri sardığımda, reklam uzunluklarını görünce şaşırıp kalıyorum, böfff diyorum gerçekten... :)
    Zapping yaparken güzel bir filme denk geldiğimde, tüh filmin başını kaçırdık derdi kalmadı. Çay doldurmak, ihtiyaç gidermek için reklamların girmesini beklemek de :) Paus tuşuna bas, işini gör gel...

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.