Şimdi Ara

LG G Flex 2 gelecek yılın başlarında satışa sunulabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• LG G Flex 2 gelecek yılın başlarında satışa sunulabilir

LG'nin dünyanın ilk kavisli ekranlı akıllı telefonu ünvanını alamayan ancak global olarak satışa çıkan ilk kavisli ekranlı akıllı telefon olmayı başaran G Flex modeli çok büyük ilgi görmedi ancak gelecek için firmayı cesaretlendirmiş görünüyor.

Evleaks tarafından sızdırılan bilgilere göre yeni nesil G Flex akıllı telefonu gelecek yılın ilk aylarında piyasaya sürülecek ve çok iddialı bir özelliğe sahip olacak. Şimdilik bu özellik hakkında bir bilgi yok. 

İlk nesil G Flex modelinde kavisli ekran, kavisli batarya, kendini onarabilen arka kapak şeklinde cihaza has özellikler yer alıyordu. Bu bakımdan bahse konu özelliğin bunların haricinde olması bekleniyor. Ancak LG'nin çalışmaları hatırlandığında belirli bir noktadan bükülebilen bir cihaz hiç de uzak bir ihtimal değil.

LG G Flex modeli 6 inçlik 720p ekran, Snapdragon 800 yongaseti, 2GB RAM gibi donanımı ile o dönemki amiral gemi modellerinden aşağı kalmıyordu.  

Kaynak:http://www.technobuffalo.com/2014/05/17/lg-g-flex-2-with-incredibly-unique-feature-coming-early-2015/

• Aslında güzel...

• 6 inç full HD, snapdragon 810 işlemci, 3 gb ram, 16 mp ois destekli kamera ve stok Android ile gelse..

Hayalci miyim ben acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • su telefon beni diğerlerinden kat be kat daha fazla heyecanlandiriyor

• Su geçirmez bir kasa bekliyoruz hadi bakalım...

• lastik telefon seviyorum lan şunu
  • herşeyi güzel ah birde pahalı olmasa

• quote:

Orijinalden alıntı: carnador

6 inç full HD, snapdragon 810 işlemci, 3 gb ram, 16 mp ois destekli kamera ve stok Android ile gelse..

Hayalci miyim ben acaba?

Hem de nasıl ayrıca ne bu açgözlülük anlamıyorum illa s810 olunca ne oluyor

• Şu yamuk telefona verdiği önemi keşke diğer modellerede verseydi. Kendini onarabilen arka kapak,sağlamlık vs.

• bu Telefonu pantalon cebine koyanlar nasil koyacak?
    arka cebe girse nasil görünür acaba :D yok kalsin aga istemez..

• Iyi bi cihaz ama Turkiyede fazla tutulmaz . Malum f/p urunler tercih ediliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

bu Telefonu pantalon cebine koyanlar nasil koyacak?

Aksine arka cepte daha uyumlu durur, popodan ilham alinarak yapılmış o gördüğün kavis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

bu Telefonu pantalon cebine koyanlar nasil koyacak?

Aksine arka cepte daha uyumlu durur, popodan ilham alinarak yapılmış o gördüğün kavis

• Bu tür tasarımlar ve atılımlar pek hoş gelmiyor bana açıkçası.

• Leğen la bu
  • Fiyat 3000 tl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2599tl den satilmaya calisildi tutmamasi gayet dogal.G2 gibi fiyat performans telefonu olsaydi en azindan 1800 tl bandinda olsaydi suan g2 yerine g flex almis olurdum bur cok kullabici gibi.

• Yukarıdaki resim telefonun gerçek hali değil, googledan bakarsanız. Ben canlı halini gördüm biri kullanıyordu otobüste ve çok hoşuma gitti; neden derseniz bakarken acayip bir derinlik hissiyatı veriyor.
  • Bencede sunulabilir

• Öncelikle telefon görselde olduğu kadar eğik değil bizzat denemiş kullanmış biri olarak yazabilirim. Cihaz her ne kadar yeni bir teknolojiye sahip olsa da kullanım pratiği açısından bana hitab etmiyor. Yamuk bir telefonla sanki bir yanlışlık var misali ekranı takip etmek, birşeyler izlemek, oyun oynamak gibi durumlarda o yamukluk insana ters geliyor bilmiyorum anlatabildim mi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.