Şimdi Ara

Mobilite: 'Soma...'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
2.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soma'daki maden faciasında hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, şehit yakınlarına da başsağlığı ve sabır diliyor, buruk geçen bu haftanın öne çıkan haberlerini değerlendirmeye çalışıyoruz.

Bu haftaki konu başlıklarımız arasında, Motorola'nın fiyatıyla iddialı akıllı telefonu Moto E, Xiaomi'nin iPad Mini rakibi yeni nesil tableti MiPad, LG G3, HTC One Mini 2, Nokia Lumia 630'da neden 512MB RAM olduğu ve iPhone 6 / IOS 8 gibi konuları ele alıyor, gündemi konuşuyoruz. 

• Teşekkürler. İzleyelim bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 18 Mayıs 2014; 22:40:54 >
  • ilk izleyenlerdenim :)

• ender abi "eli kulağında nedir yahu" :D
    edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srsy -- 19 Mayıs 2014; 11:14:55 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gladiotürk

Teşekkürler. İzleyelim bakalım

aynen izleyelim bakalim en on sirada yerimi alayim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dürüst Kamu kurumu ipin kopması beklemez ama özel sektörde patron ipin kopmasını bekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pckopatx -- 18 Mayıs 2014; 22:51:14 >
  • Her pazar mobilite izlemek sabah kalkıp işe veya okula hazırlanmak gibi bir şey oldu artık bizim için. Eksikliğiniz fazlasıyla hissediliyo abi :-)

• Girişte Soma'ya değindiğiniz için teşekkürler.
  • video niye oynamıyor yav
  • Bu arada Erdi ve Ender beyin yüzlerinin yanlarında yeşillik mi var yoksa benim gözüm mü bozuluyor?

Aynı şekilde duvarda da hareketlilik var gibi.
  • Hayaldi gerçek oldu :D Bu hafta yayınlasınlar noolurrr diye düşünürken çıkı verdi mobilite... Teşekkürler....

• Birde şu video playere hd seçeneği gelse ?
    Eski Video oynatıcısını istiyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XeaRaa -- 18 Mayıs 2014; 23:03:12 >
  • G3'teki o kameranın yanındaki siyah kaplamalı sensör g flextede mevcut ve uzaktan kontrol/kumanda işlevini gerçekleştiriyor, başka bir işlevi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EF013079 -- 18 Mayıs 2014; 23:32:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • siyaset ülkenin yönetimi ve düzenlenmesinde fikir belirtmektir.
    bugün bakıyoruz büyük ve üzücü bir kaza olmuş 301 şehidimiz var. Bu kaza olduğuna göre ülkemizde yönetim düzeninde bir hata olduğunu düşünüyor ve bunların bir daha olmaması için görüş belirtiyoruz. böyle olunca siyaset yapmayın böyle bir zamanda deniyor. tam tersi asıl bu günlerde siyaset yapacağız ki bir daha böyle büyük hataları milletimiz görmesin, yaşamasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: mertilk

siyaset ülkenin yönetimi ve düzenlenmesinde fikir belirtmektir.
    bugün bakıyoruz büyük ve üzücü bir kaza olmuş 301 şehidimiz var. Bu kaza olduğuna göre ülkemizde yönetim düzeninde bir hata olduğunu düşünüyor ve bunların bir daha olmaması için görüş belirtiyoruz. böyle olunca siyaset yapmayın böyle bir zamanda deniyor. tam tersi asıl bu günlerde siyaset yapacağız ki bir daha böyle büyük hataları milletimiz görmesin, yaşamasın.

Bak kardeşim Lütfen 301 şehitimiz var.Lütfen siyaset yapma burası siyaset meydanı değil.
    Yolda kafana kuş sıçsa afedersin ama, hükümetten bulacaksınız.
    Devletin bir çok müfettişi var bunlar araştırıp doğru kararı verecek inşallah bir daha böyle kazalar olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XeaRaa -- 18 Mayıs 2014; 23:10:28 >

• Videoyu
    izleyemedim onun için bir sorum var lumia 630 neden 512 mb ramli
    cevabını verirseniz sevinirim benim bir tahminin var ama sizin cevabınız
    ne olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flag SHİP Killer -- 18 Mayıs 2014; 23:12:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Erdiyi gorunce s5 geliyo aklima

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XeaRaa

Birde şu video playere hd seçeneği gelse ?

Mobilde var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cübbeli gandalf

quote:

Orijinalden alıntı: XeaRaa

Birde şu video playere hd seçeneği gelse ?

Mobilde var

Mobile mi geçelim, Kardeş ben bilgisayardan HD izlemek istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XeaRaa -- 18 Mayıs 2014; 23:18:30 >
  • mipad on numara olmuş
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.