Şimdi Ara

Bosch Way Serisi Çamaşır Makinesi İncelemesi (way28762tr) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
3
Favori
19.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O da var. Ama langur lungur sıkıyor bazen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilalkendisin0606

bende arastıyorum evdeki bazı arızaları var ama hala camasır yıkıyor düsündügünüz lg nin modeli ne?

http://m.lg.com/tr/camasir-makinesi/lg-F14A7FDS5

Linkteki modeli araştırıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: utku2304

Bence pek lg bakmayın . En ideali bosch - siemens grubudur ( diye düşünüyorum ) . Ama düşüncenize saygı duyuyorum. Sadece dengeleme sorunu olması kötü

Benim incelelediğim model gayet kaliteli. Araştırduğım kadarıyla da pek bir şikayete rastlamadım lg nin 9kg lık serileri hakkında özellikle de F14A7FDS5 için.

• quote:

O da var. Ama langur lungur sıkıyor bazen

Yok öyle birşey

• quote:

Orijinalden alıntı: batu25

quote:

bende arastıyorum evdeki bazı arızaları var ama hala camasır yıkıyor düsündügünüz lg nin modeli ne?

Güzel cihaz genis LCD ekranlıdir fotodaki hatali

• quote:

quote:

Bence pek lg bakmayın . En ideali bosch - siemens grubudur ( diye düşünüyorum ) . Ama düşüncenize saygı duyuyorum. Sadece dengeleme sorunu olması kötü

Benim incelelediğim model gayet kaliteli. Araştırduğım kadarıyla da pek bir şikayete rastlamadım lg nin 9kg lık serileri hakkında özellikle de F14A7FDS5 için.

Evde kaç kişisiniz bilmiyorum ama almışken 12 kg alın. Evde ne var ne yok her şeyi rahat rahat yıkarsınız. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

quote:

Güzel cihaz genis LCD ekranlıdir fotodaki hatali

Evet hatalı fotoğraf var kendi sitesinde gerçek fotoğrafı bu linkteki:http://www.hepsiburada.com/liste/lg-f14a7fds5-a-enerji-sinifi-1400-devir-9-kg-camasir-makinesi/productDetails.aspx?productId=mtlgf14a7fds5&categoryId=155121&SKU=MTLGF14A7FDS5&wt_gl=cpc.elk.ev-elektronigi.beyaz-esya&gclid=CKzS_5v5scACFRMatAodEkEAQQ#Gorseller

• Eternafelicity kullanıcısına yanıt
    Evde dört kişiyiz ben kış döneminde evde olmuyorum o zaman 3 kişi kalıyor ailem, 12kg çok fazla gelir 9kg yorgan battaniye yıkamak için ve ev kullanımı için ideal kapasite diye düşünüyorum.

• batu25 kullanıcısına yanıt
    Eğer kalabalık değilseniz 9 kg makina yeterli o zaman. Ama battal boy yorgan falan varsa sorun olabilir.

• Eternafelicity kullanıcısına yanıt
    Ben bellona çift kişilik elyaf uyku setini bizim şimdiki 5kglık makineye bile sığdırmıştım biraz sıkış tepiş olsa da, 9kg lık rahat yeter sorun olmaz.

• lazpanyol kullanıcısına yanıt
    Bazı videolarda görüyordum da hocam. Onun için sordum

Hocam, ben eskiden bu makinenin, sıkma deviri düğmeli olanını istiyordum . Modeli dehttp://www.lg.com/tr/camasir-makinesi/lg-F1443KDS7

Evet . Lg kaliteli olmaya başladı. Sadece langur lungur sıkması ve kapağının çatırdaması beni endişelendirmişti . O yüzden biz lg den vazgeçtik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB0888593 -- 27 Ağustos 2014; 9:47:52 >
  • Lg kaliteliydi zaten bundan 11-12 yıl önce bile arçelik beko lg ye çamaşır makinesi ürettiriyordu. Lg nin tek sorunu titreşimi absorbe etmede pek başarılı değildi. Yalnız son üretilen modellerinde de o sorun da yavaştan çözülmüş gibi görünüyor.

Valla en son lg yi 2 sene önce canlı gördüm . O zaman başarısızdı. Şimdi demek bayağı iyileşmiş

• Lg bir miele ve bosch kadar sağlam olmasa da kalitelidir ve bosch un aynı fiyatta satılan makinelerine göre daha donanımlıdır.

• Lg, türkiyedeki servisleri ve yönetimi değişmediği müddetçe evime giremez. Bir kez çektim. İkinciyi çekecek kadar aklımı yitirmedim.

• quote:

Lg bir miele ve bosch kadar sağlam olmasa da kalitelidir ve bosch un aynı fiyatta satılan makinelerine göre daha donanımlıdır.

+1

Kesinlikle. Hani o türk modellerine karşı diyorsanız kesinlikle. Ama alman modellerine ( sadece 24322 modelinin dışında ) daha kalitesiz

• Donanım olarak en pahalı idos modeli bile lg nin o modelinin gerisinde bence ama kalite olarak dediğim gibi bosch daha önde. Kaliteli taş gibi olsun diye de yeni çıkan teknolojilerden mahrum kalmak istemiyorum. Şimdilik miele ye de bütcemiz yok lg en doğru tercih oluyor.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.