Şimdi Ara

gece 12 den sonra acikanlar ne yiyim la :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar nasil acim nasil acim ne yiyim tavsiyelerinizi bekliyorum en cok tercih edilen yemegi yarim saate kadar siparisini vericem secenekler tabiki bu saatte fast food :)))

hamburger patates
    pizza
    kumru
    ayvalik
    kumpir
    kofte
    tavuk
    vs...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koray6852 -- 18 Mayıs 2014; 0:19:05 >

• Boşver bisey yeme yap uyu
  • quote:

Orijinalden alıntı: G. House

Boşver bisey yeme yap uyu

hocam aksam yemek yemedim ve onun uzerine isten cikinca baya bir yurudum mesai yaptim yarinda tatil saglam spor gunum birak yiyim ama ne yiyim
  • bu saatte bir şey yersen 1 ay spor yapman lazım.
  • Bende az önce buzdolabı falan arandım. Yalnız olmamak güzel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ertamus -- 18 Mayıs 2014; 0:23:47 >
  • pizza
  •  gece 12 den sonra acikanlar ne yiyim la :)

the rock cheat mealinin aynısını yap 10bin+ kcal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apti Şakrak -- 18 Mayıs 2014; 0:24:31 >
  • Kumpir diyorum ayhan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paradise_

bu saatte bir şey yersen 1 ay spor yapman lazım.

hocam abartma insan bedeni gunde en fazla 200gr kilo alir ama tabiki her gun yersen 2 aya kadar o da 12 kilo yapar ama arada kacamaklar olur yarin is yok ondan
  • yaprak

sarması
  • quote:

Orijinalden alıntı: koray6852

arkadaslar nasil acim nasil acim ne yiyim tavsiyelerinizi bekliyorum en cok tercih edilen yemegi yarim saate kadar siparisini vericem secenekler tabiki bu saatte fast food :)))

hamburger patates
    pizza
    kumru
    ayvalik
    kumpir
    kofte
    tavuk
    vs...

Karnı aç olanlar bunların adını duyunca ne yapacak :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ertamus

Bende az önce buzdolabı falan arandım. Yalnız olmamak güzel

mudur bu saatte yogurt ekmek olucak aslinda boyle soguk soguk bayat ekmeklede miss ama yok
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ertamus

Bende az önce buzdolabı falan arandım. Yalnız olmamak güzel

mudur bu saatte yogurt ekmek olucak aslinda boyle soguk soguk bayat ekmeklede miss ama yok

Kalkıyordum tam ama yoğurt yok onu hatırladım.

• bi kumru güzel giderdi bu saatte bak açıktım şimdi
  • quote:

quote:

hocam abartma insan bedeni gunde en fazla 200gr kilo alir ama tabiki her gun yersen 2 aya kadar o da 12 kilo yapar ama arada kacamaklar olur yarin is yok ondan

ne alakası var öyle mi hesap yapılır? yemek mi kilo yapıyor? he yemek yiyosun o vücutta kalıyor öyle mi alıyosun kiloyu?

bu saatte yenen yemek anında yağa dönüşüyor özellikle göbeğe daha sonra göbeğin sağına ve soluna

ve ondan sonra bi insan kilo vermeye kalkarsa en son göbek ve yan tarafındaki yağlar gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SurAsocial

bi kumru güzel giderdi bu saatte bak açıktım şimdi

mudur hemde ortakoyde yenirse
  • bence
  • quote:

quote:

quote:

ne alakası var öyle mi hesap yapılır? yemek mi kilo yapıyor? he yemek yiyosun o vücutta kalıyor öyle mi alıyosun kiloyu?

bu saatte yenen yemek anında yağa dönüşüyor özellikle göbeğe daha sonra göbeğin sağına ve soluna

ve ondan sonra bi insan kilo vermeye kalkarsa en son göbek ve yan tarafındaki yağlar gidiyor.

hocam bu saatte yemek yemek tabiki zararli ama yemegi yedikten sonra ne zaman yatman onemli ben 1 de yesem 5 de yatarsam problem olmaz o zamana kadar gunduz kadar olmasada ogutur yine ama senin anlattigin her gun gece yemeyi aliskanlik haline getirene ben gunduz bile fast food yeme aliskanligim yok

• bu saate nerden yıcen ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

hocam bu saatte yemek yemek tabiki zararli ama yemegi yedikten sonra ne zaman yatman onemli ben 1 de yesem 5 de yatarsam problem olmaz o zamana kadar gunduz kadar olmasada ogutur yine ama senin anlattigin her gun gece yemeyi aliskanlik haline getirene ben gunduz bile fast food yeme aliskanligim yok

hocam boşver dünyaya bi kere geliyoruz takılma çık dışarı hepsinden ye

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.