Şimdi Ara

Razer Deathadder vs Steelseries Rival vs Logitech G502

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
12.137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.razerzone.com/gaming-mice/razer-deathadder
    http://steelseries.com/products/mice/steelseries-rival
    http://gaming.logitech.com/tr-tr/product/g502-proteus-core-tunable-gaming-mouse

Hangisini tercih etmeliyim? Hemen hemen her türlü oyunu oynuyorum. Bütçem 200-250 civarıdır.
    Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n n o n n o -- 18 Mayıs 2014; 22:29:06 >

• Steelseries Rival
  • Razer DA tabiki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler kimisi Rival diyor, kimisi DA...
    Kararsız kaldım
  • Rival

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler neden Rival (yada DA) olduğunu sebepleriyle beraber yazarsak daha işe yarar olur, teşekkürler.
  • razer DA döver hem şık hemde benim elime uygun
  • benimde yaşadığım ikilem birileri yardım etsin..
  • Ikiside ergonomik butcene uygun alani al

• Razer kalitesi başkadır der ve sessizce uzaklaşırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BogachanF -- 18 Mayıs 2014; 11:48:06 >
  • Razer Da
  • KESİNLİKLE DEATHADDER.BENDE COK SUPHE ETTIM AMA GERCEKTEN HAKKINI VERIYOR.BENIMKI DEATHADDER V2
  • bende ikisi arasında kaldım temmuz gibi DA 13 alıcam :) mousepad'imle uyumlu olsun diye ^^
  • Şahsen Rival diyorum. SS kalitesini önemsememezlik yapmayın. SS garanti konusunda Razer'den üstün diye düşünüyorum. Kalite olarakda öyle.
    Ama bu düelloya G502'de girmeliydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzcanQQ

Şahsen Rival diyorum. SS kalitesini önemsememezlik yapmayın. SS garanti konusunda Razer'den üstün diye düşünüyorum. Kalite olarakda öyle.
    Ama bu düelloya G502'de girmeliydi.

Eklenmiştir

Şahsen aralarından bir tek SS Rival'ı kullanma fırsatı bulabildim. Elime tam oturdu. Gayet memnun kaldım fakat biraz terletti. Onun dışında diğer mouse'ları hiç kullanmadım.
  • Arkadaşlar başta DA 2013 demiştim ama rivalı denedikten sonra fikrim değişti Ele oturması Terletmemesi renk secenekler vs vs Rival daha iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SanayiSupportu

Arkadaşlar başta DA 2013 demiştim ama rivalı denedikten sonra fikrim değişti Ele oturması Terletmemesi renk secenekler vs vs Rival daha iyi

Rival'ı denemiştim. Ele tam oturuyor ama biraz terletmişti açıkçası. Aklınızda bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Kirk

quote:

Orijinalden alıntı: SanayiSupportu

Arkadaşlar başta DA 2013 demiştim ama rivalı denedikten sonra fikrim değişti Ele oturması Terletmemesi renk secenekler vs vs Rival daha iyi

Rival'ı denemiştim. Ele tam oturuyor ama biraz terletmişti açıkçası. Aklınızda bulunsun

Benim için en önemlisi Görüntü Sensi. ve Ergonomik olması Bunların hepsi rivalde var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu konunun sonu yok

• Bu ürünler arasında Rival. Rival iyi incele ama ben beğenmedim mesela sol kıç kısmında çıkıntı var. Beni rahatsız etti. Sensei daha oval bana daha iyi geliyor.

Razer Deathadder 2013 modelini de alabilirsin 2013 olanı ama.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.