Şimdi Ara

Haftanın en iyi Android oyunları 17 Mayıs

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
2
Favori
1.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz oyunları değerlendirdiğimiz Haftanın en iyi Android oyunları serimizin bu bölümünde sizler için birbirinden farklı 5 oyuna yer verdik. Bu haftaki yapımlarımız arasında yine Türk yapımı bir oyuna yer verdik.

• Beğenmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En klişe şablona sahip oyun Türk yapımı olanı olmasına rağmen , GURURLA YAZIYORUM , EN ÇOK ONDAN ZEVK ALDIM , YAPANIN ELLERİNE SAĞLIK !!!!! TEBRİKLEEER !!!!!

• Fly Hole hariç tırt oyunlar tebrik etmek lazım
  • Oynatıcı değişti mi ? tamamen ? yoksa deneme amaçlı mı ?

Çok Kötü Oynatıcı

• Fly Hole hem eğlenceli hem de müziğin duvara vurunca kesilmesi komik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android ile çalisan Nexus 7 tablette IOS programlarini çalistirmayi basarmislar. Belki bu önemli gelismeyi haber yaparsiniz diye düsündüm.

• 5 oyundan 3 ünü yükledim. Teşekkürler.

• bende video player calismiyor o yüzden izleyemedim beni kaybettin Kaan ...

• https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ZuuzbuGames.RunnerMan Türk yapımı oyunumuz
    destek ve görüşlerinizi bekliyoruz
  • Video biçimi veya MME türü desteklenmiyor diyor.

• Haftada 1: iOS; Android

2 Ayda 1; Windows Phone

• otomatik başlamasın seçili olduğu halde başladı adminlerin bilgisine ve video ileri sarılamıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fx_57,5 -- 17 Mayıs 2014; 23:19:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: feerrroooo

Android ile çalisan Nexus 7 tablette IOS programlarini çalistirmayi basarmislar. Belki bu önemli gelismeyi haber yaparsiniz diye düsündüm.

Hocam merak ettim.Sizden rica etsem nerede gördüğünüzü gösterebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilverBallers

quote:

Orijinalden alıntı: feerrroooo

Android ile çalisan Nexus 7 tablette IOS programlarini çalistirmayi basarmislar. Belki bu önemli gelismeyi haber yaparsiniz diye düsündüm.

Hocam merak ettim.Sizden rica etsem nerede gördüğünüzü gösterebilir misiniz?

http://www.xda-developers.com/android/researchers-at-columbia-university-bring-ios-apps-to-android/

• Hepsi tırt

• Elinde GTA San Andreas çalıştıracak alet var oynadığın oyunlara bak hey Allahım :( Haftanın oyunları apkmania.co'da.

• Fly Hole iyiymis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fly hole güzelmiş yükledim bayada zor bi oyun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.