Şimdi Ara

ACELE 2 ADET KAPICI ARANIYOR.(Yabancı dil bilmesi gerekmez)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
33
Cevap
1
Favori
99.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ölücülerin eski başkanı tuvnera hemen kabul etmiş
  • Ben kapıcı işi arıyorum İstanbul Avrupa yakasındayım telim 05369566983
  • Aslında bizim apartmanada bir tane lazım. Ben bu kadar mal, bu kadar ağır kanlı bir adam görmedim. Atalım diyorum en az onun kadar mal olan bağzı apartman sakinleri karşı çıkıyor .........
  • Devlet dairesine kapıcı arasaydık herhalde şimdiye kadar en az 100 kişi müracaat ederdi. Bu ne çelişkidir değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Babakartalll

Ben kapıcı işi arıyorum İstanbul Avrupa yakasındayım telim 05369566983

Oha
  • Kusura bakmayın ama okadar ingilizceyi boşuna öğrenmedim ben,o yüzden teklifinizi kabul etmiyorum
  • ADAM GİBİ ÇALIŞACAK KAPICI BULAMIYORUZ. Millet hep kaytarmanın derdinde. Sabah saat 10 da kapıcının zilini çaldığımızda pijamayla karşınıza çıkabiliyor. Adam gibi çalışacak 2 tane kapıcı alınacaktır. Sigorta ve sosyal güvenceleri vardır.
    Evet Yabancı dil bilmesi gerekmez. Türkçe bilsin(konuşsun ve anlasın) YETER.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdemirci -- 8 Eylül 2006; 23:46:10 >

• Hangi şehir olduğunu yazsan daha iyi olmaz mı?
  • işsiz adam için şehir fazla önemli olmasa gerek. Şehir Uşak
    Kariyer.net baksam mı acaba?
  • İstanbul olsa hemen gelirdim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

İstanbul olsa hemen gelirdim.

beraber gidelim 2 kişi arıyomuş vatandaş

maaş ne kadar
  • beraber gelin tabiii
    kira vermiycek birşey vermiycek.
  • 2 kişi aradığına göre bina baya büyük

kaç daire var? günde kaç kere servise çıkacaz ? maaş ne kadar? ayrıca elektirk su parasıda vermem

doğal gaz var mı? (kalorifer yakma olayı varmı diye soruyorum.varsa ücrete yansıtırız)
  • Burda mı arıyorsun kapıcıyı
  • ne iş olsa yaparım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KooSeo

2 kişi aradığına göre bina baya büyük

kaç daire var? günde kaç kere servise çıkacaz ? maaş ne kadar? ayrıca elektirk su parasıda vermem

doğal gaz var mı? (kalorifer yakma olayı varmı diye soruyorum.varsa ücrete yansıtırız)

evet arka bahçede aqua park çatıda havuz, bahçelerde çim biçme makineleri, altın'dan tuvaletler, jakuzi, camekan, kapıda 3 limuzin varmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: TµGy

quote:

Orjinalden alıntı: KooSeo

2 kişi aradığına göre bina baya büyük

evet arka bahçede aqua park çatıda havuz, bahçelerde çim biçme makineleri, altın'dan tuvaletler, jakuzi, camekan, kapıda 3 limuzin varmış

kardeşim işi ne bozuyon ki belki anlaşacaz adamla
  • maaşı söylesene burda ağaç olduk.bakarsın uşak'ta üni kazanırım.işim hazır olsun.(aslında güzel olur ama siz 24 saat çalışçak adam arıyosunuz belli)
  • ulna resmen adam iş bağlıo yaa
  • ee hadi arkadaş bak başka yerden isteyenlerde var
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.