Şimdi Ara

“Apple Store çalışanlarına eylül ayında izin yok!”

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
1.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• “Apple Store çalışanlarına eylül ayında izin yok!”

Geçtiğimiz senelerde, iPhone’un satışa sunulacağı dönemdeki yoğunluktan ötürü mağaza ile AppleCare çalışanlarının izin almalarını kısıtlayan Apple, son iddiaya göre, benzer uygulamayı 2014 yılı için şimdiden hayata geçirdi.

iFun.de sitesinin Apple’a yakın kaynaklarından edindiği bilgilere göre Apple, Almanya’daki Apple Store çalışanlarını eylül ayında izne çıkamayacakları yönünde bilgilendirerek; planlarını buna göre yapmaları konusunda uyardı. Spesifik bir tarih bulunmamakla birlikte, ilerleyen zamanlarda bu konu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabileceğiz.

Geçtiğimiz senelerde edindiğimiz tecrübeler, Apple’ın eylül ayında izinleri kapatmasının aslında tek bir açıklaması olduğuna işaret ediyor: yeni iPhone’un satışa sunulması. Örneğin geçtiğimiz sene için Apple,  Eylül 15 ile 28’i arasını izinlere kapatmış; 20 Eylül’de de iPhone 5s ve 5c satışa sunulmuş ve iOS 7 yayınlanmıştı.

iPhone 6’nın 7mm’den daha ince yepyeni tasarımı, 4.7 inçlik, 1706x960 piksellik Retina ekranı, GPU alanında önemli iyileştirmelere sahip A8 işlemcisi ve ışığa duyarlılığı artırılmış iSight kamerası ile öne çıkacağına kesin gözüyle bakılıyor. Tabi ki iOS 8’i de unutmamak lazım.

• İzin yok onlara...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 günlük haber biraz daha hızlı yayınlasak haberleri de başkalarından duymasak ilk.

• Samsung gibi hayal kırıklığı yaratmaz umarım

• BENİM GÖRÜŞÜM tasarım anlayan 2 firma apple ile htc dir

• 7mm çok kalın olur maksimum 5mm olmalı bataryada 500mah olsa yeter hatta olmasada olur prize bağlı kullanırız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanyıldız -- 16 Mayıs 2014; 19:37:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nonpoint

BENİM GÖRÜŞÜM tasarım anlayan 2 firma apple ile htc dir

LG G3'ü görmedin heralde....
  • Apple, disiplinli firmadır... / Yaptığı her cihazla kendini belli ediyor...

• İnce olması kesinlikle daha iyi.

• İsterse 10S çıksın, beyaz 3gs bir başkaydı :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih4444

quote:

Orijinalden alıntı: nonpoint

BENİM GÖRÜŞÜM tasarım anlayan 2 firma apple ile htc dir

LG G3'ü görmedin heralde....

Evet bence de,apple ve htc ve artık lg de tasarım konusunda en iyileri

• iphone'larda andorid cihazlardaki pil performansi beklemeyin..yine 19:00'da %15-20'ye gelen bir iphone olur.

• Bataryayı güçlendirmesi şart artık. Yanımızda kablo taşıya taşıya bir hal olduk. Şahsen batarya ile ilgili ciddi bir iyileştirme olmaması durumunda almayı planlamıyorum

• Kağıt tutar gibi tutarız artık. Kenarlar da yuvarlatılmasın ki kağıt kesiği gibi kessin elimizi. Bataryayı da kağıda çizsinler oh mis.
  • Lightning bağlantı ile 24 Bit FLAC ses desteğine oynayacaklar gibi.
  • Bence telefona değilde içindeki yazılımı geliştirsinler.
  • çalışın uleeeen
  • 6 mm'e 3000Mah sığdıran firmalar var en az 2500mah ile gelmeli!!

• Resimdeki prototip harbi güzelmiş.
  • şu telefona sağlam bir pil koysalar tadından yenmez olacak ama fotoğraftaki prototipi beğenmedim
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.