Şimdi Ara

Yabancı sınırı 5+3 olarak belirlendi (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
4
Favori
7.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: John Mayer

quote:

Orijinalden alıntı: Itsuka Shido

quote:

Hahahaha seneye 18 puan farkla şampiyon oluruz boşa izlemeyin ligi.

Yabancı sınırı 5+3 olarak belirlendi

kanka kaç hafta sonra 18 puan fark olur?

Bak bakayım ben o mesajı yazdığım tarihte Aziz Yıldırım Ersun Yanal'ın kadınlarını kıskanıp adamı istifaya zorlamış mı?

illa bir kulp bulacaksın. işin sonunu düşünmeden atılmış bir mesaj. adamı böyle madam eder.

• quote:

quote:

quote:

Bak bakayım ben o mesajı yazdığım tarihte Aziz Yıldırım Ersun Yanal'ın kadınlarını kıskanıp adamı istifaya zorlamış mı?

Kardeşim o zaman o kadar erkenden gelip böylesine iddaalı bi mesajı atmayacaksın.
    Seneye 18 puan farkla şampiyon oluruz diyorsun daha sezon başlamadan kaç ay önce. Milyon tane faktör var olduğunu bile bile.
    Sonra tutmayınca atılan mesaj, şöyleydi böyleydi...

• quote:

Orijinalden alıntı: HyperioИ

quote:

quote:

quote:

Kardeşim o zaman o kadar erkenden gelip böylesine iddaalı bi mesajı atmayacaksın.
    Seneye 18 puan farkla şampiyon oluruz diyorsun daha sezon başlamadan kaç ay önce. Milyon tane faktör var olduğunu bile bile.

Yahu ne yazacağımı size mi soracağım? Ben o mesajı attıktan bir hafta sonra Ersun Yanal ile iki yıllık sözleşme imzalandı. Nereden bileyim şampiyon olmuş adamın gideceğini? Ayrıca hadi tutmasın ne olacak çok mu önemli bir mesele, konu futbol alt üstü, burası da alt üstü bir forum. Sanki hayati bir konuda tahmin yapıp da yanılmışım gibi konuşuyorsunuz. Ben hâlâ şampiyon olacağımızı düşünüyorum, 18 olmaz 6 olur, 6 olmaz 3 olur.

• BURDA YANLIŞ ANLAŞILMA VAR

Y D başta yabancı kuralında değişikliğe gidileceğini söyledi zaten ama demek istediği sezon sonuna kadar aynı kalacağı şeklinde . zaten iki kelimeyi bir araya getiremiyor her söylediğini olduğu gibi algılamayın
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yahu ne yazacağımı size mi soracağım? Ben o mesajı attıktan bir hafta sonra Ersun Yanal ile iki yıllık sözleşme imzalandı. Nereden bileyim şampiyon olmuş adamın gideceğini? Ayrıca hadi tutmasın ne olacak çok mu önemli bir mesele, konu futbol alt üstü, burası da alt üstü bir forum. Sanki hayati bir konuda tahmin yapıp da yanılmışım gibi konuşuyorsunuz. Ben hâlâ şampiyon olacağımızı düşünüyorum, 18 olmaz 6 olur, 6 olmaz 3 olur.

HAHAHAH Seneye izlemeyin ligi boşuna 18 puan fark takarız gibi çok ağır bi mesajı atarsan gelip önüne koyarlar sonra onu yani. Ne bekliyordun ki ?
    Ne yazacağımızı bize sormucaksın tabi ama o zaman böylesine iddaalı bi mesaj attığın zaman, biz de gelip cevap atıp atmayacağımızı sana sormayacağız.
    Forum bu alt tarafı. Futbol bu alt tarafı. Cevap attık diye fazla kafaya takmaya gerek yok.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Fenerbahçenin teknik direktörü Aziz Yıldırım değil mi kardeş. Ha Ersun hoca ha İsmail hoca.

• Belçika: Kulüpler istedikleri kadar yabancı futbolcuyla sözleşme imzalayabiliyor. 18 kişilik kadroda altı futbolcunun altyapıdan yetişmiş olma şartı bulunuyor.

İzlanda: Kulüpler istedikleri kadar yabancı futbolcuyla sözleşme imzalayabiliyor. Maç kadrosunda AB dışından 3 oyuncu bulunuyor.

Sırbistan: Sınırlama bulunmuyor.

İngiltere: Sınırlama bulunmuyor. Kulüpler oyuncuları transfer ederken, futbolcunun milli takım düzeyindeki kariyeri değerlendiriliyor.

Polonya: Sınırlama bulunmuyor.

İspanya: : Kulüpler istedikleri kadar yabancı futbolcuyla sözleşme imzalayabiliyor. AB ülkesi dışındaki ülkelerden üç futbolcu kadroda bulunabiliyor.

Fransa: : Kulüpler istedikleri kadar yabancı futbolcuyla sözleşme imzalayabiliyor. AB ülkesi dışındaki ülkelerden dört futbolcu kadroda bulunabiliyor.

Portekiz: Sınırlama bulunmuyor.

Almanya: Kulüpler istedikleri kadar yabancı futbolcuyla sözleşme imzalayabiliyor. Ancak kadroda 12 Alman futbolcunun yer alması gerekiyor.

Gelişmiş ülkeler 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Bu mesaj silindi.
    Terim göndermek için can atan ve türlü türlü oyunlar oynayan aysal'ın Terim düşmanlığı olmasaydı o proje tutmazdı..
  • Adım gibi eminim. Yabancı sınırı getirecekler ve baskıyı görüp yine serbest bırakacaklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

Adım gibi eminim. Yabancı sınırı getirecekler ve baskıyı görüp yine serbest bırakacaklar.

Biz yerli kadromuzu güçlendirirsek yabancı sınırını getirmezler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

Biz yerli kadromuzu güçlendirirsek yabancı sınırını getirmezler..

Alıntıları Göster
    Hocam haklısın ama yerliler dökülüyor kimi koyacaksın kadroya ?

Emre Akbaba en kaliteli yerli şuan. O da bizim takımda ilk 11 zaten.

Kafaların değişmesi lazım ilk önce. Hala alt yapıya yatırım yapılmıyor.

Bu işe devlet destekli TFF nin el atması lazım. Kulüpler zaten borçtan kafalarını kaldıramıyor haliyle yatırım da yapamıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-FAA9DFD80

Hocam haklısın ama yerliler dökülüyor kimi koyacaksın kadroya ?

Emre Akbaba en kaliteli yerli şuan. O da bizim takımda ilk 11 zaten.

Kafaların değişmesi lazım ilk önce. Hala alt yapıya yatırım yapılmıyor.

Bu işe devlet destekli TFF nin el atması lazım. Kulüpler zaten borçtan kafalarını kaldıramıyor haliyle yatırım da yapamıyorlar.

Alıntıları Göster
    Tamamen yerli alalım demiyorum.. kalbur üstü yerli futbolculardan maliyeti uygun olanları bunyemize katmamız hem yedek kadromuzu güçlendirir hemde yabancı sınırı vb laflar edecek olanları tereddüt ettirir.. Elbette emre gibi direk 11 oyuncusu yerli bulmak zor ama ömer gibi iyi bir yedeği 400 bin çok makul ücrete transfer ettik..eldeki çöplerden kurtulunca yerleri iyi araştırılmış kaliteli oyuncularla doldurulmalı..

• quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

Tamamen yerli alalım demiyorum.. kalbur üstü yerli futbolculardan maliyeti uygun olanları bunyemize katmamız hem yedek kadromuzu güçlendirir hemde yabancı sınırı vb laflar edecek olanları tereddüt ettirir.. Elbette emre gibi direk 11 oyuncusu yerli bulmak zor ama ömer gibi iyi bir yedeği 400 bin çok makul ücrete transfer ettik..eldeki çöplerden kurtulunca yerleri iyi araştırılmış kaliteli oyuncularla doldurulmalı..

Alıntıları Göster
    Haklısın.

Ama anadolu kulüpleri Galatasaray ı duyduklarında oyuncunun değerinden en az 3 kat fazla bonservis istiyor.

Böyle bir ortamda yerli oyuncu almak imkansız gibi birşey.

Ömer Bayram ın sözleşmesi bitiyordu sanırım. Yoksa bu kadar ucuza vermezlerdi.

Aslında yerli oyuncular için PTT 1. ligin iyi takımları takip edilebilir. Ancak oradan ucuza yerli bulabiliriz.

Süper ligde tüm takımlar uçuk bonservis istiyor yerlilere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FAA9DFD80 -- 13 Eylül 2018; 23:34:35 >

• Manciaa kullanıcısına yanıt
    Saygıdeğer üstad

Konu hortlatmayı bana da öğret

Mobil sürümde nasıl yaparız bunu ?

Bilgisayarda sayfaları atlaya atlaya gitmek mümkün ama mobilde eskilere gidemiyorum

• Artık bize farketmez hodri meydan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bir Sevdadır Türkiye

Bu mesaj silindi.
    Çirkef beşiktaş işte.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.