Şimdi Ara

Yabancı sınırı 5+3 olarak belirlendi (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
4
Favori
7.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Borderliné

quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Bizim açımızdan güzel Fb Gs için kötü oldu neden bizim güzel oldu diyorum vizyonsuz başkan ile kronik üçüncü olduğumuz için

Diğer başkanlarla hep Birinciliğe oynuyordunuz zaten

Y.D sil. Serdar Bilgili,SÜLEYMAN SEBA
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

quote:

Orijinalden alıntı: antonidas

karar alınırken klüplere sorulmuyor mu?
    Mesela oy birliği yapılmıyor mu?

Hayır. İşine geldiğinde oy çokluğu ile karar alıyor TFF, işine gelmediği zaman oy birliği istiyor. Yıldırım Demirören'in Türk Furboluna hizmet ettiğini savunacak tek bir kişi bile yoktur ancak, alınan kararların kimleri memnun ettiği de ortada.

Bu sınırlama ile Avrupa'da hiçbirşey yapamaz Türk takımları. Ligde ise en az vasat maç çıkaran şampiyon olur.

oy çokluğu ile alınsa daha iyi olurmuş.
    Ben beşiktaşlıyım ama beşiktaşın böyle bir gücü olduğunu düşünmüyorum.
    17 takım mesela "a" diyecek beşiktaş "b" diyecek, b kararı alınacak.
    beşiktaş yönetiminin 5+0+3'ü desteklediğini biliyorum.
    Bana kalırsa bu karar en çok anadolu takımlarına yarıyor.
    anadolu takımlarında oynayan yerli futbolcuların bu kararla değeri artmış oldu.
    yoksa ligin kalitesi bu kararla artmaz, düşer.
    milli takımı çok etileyeceğini de düşünmüyorum.
    avrupa da başarıların artacağını da düşünmüyorum. Avrupa kupalarında sınır yok ama 8 yabancı almak zorundasın.
    bunlardan 2 tanesi sakat olsa, sıkıntı olur.
    Bu kararın Türk futbolunu ileri götüreceğini düşünmüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ruzgar_ressam

7.5 sayarsa Galatasaray alamaz değil mi ?
    benim anlattığım da bu ipler Beşiktaş'ın elinde

Hocam sadece sözleşme hakkında bilgi vermek için cevap yazıyorum, herhangi bir takımlı olarak algılamayın.

Alma opsiyonu Beşiktaş'ta doğrudur ama bu opsiyonun gerçekleşme bedeli 7.5 milyon üzerinden yapılan sözleşmededir. Bjk şu durumda atıyorum 4 milyona almaya çalışıyor ise, Kazan kulübüne başka bir sözleşme önermiş oluyor ve bahsedilen opsiyonlu sözleşme karşılıklı olarak yok sayılıyor. Yalnızca o sözleşme üzerinden gidilip, 7.5 milyonu verirse bu opsiyon aktif şekilde diğer takımlardan öncelik sağlar. Aksi takdirde taraflar arası sözleşmeye sadık kalınmadığı için, opsiyon önceliği bulunmamaktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinalyus

Beşiktaşın Şampiyonlar Ligi ön elemesindeki maçlarini zevkle izlicem. Bakalim bu kurala uygun nasil hazirlanmislar ve onumuzdeki seneyi kacinci bitirecekler...

Boyle ligin cani cehenneme. Turk futbol tarihinin dibe vuruş kararidir bu. İçe kapanan, fahiş fiyatlatin dondugu yerli pazar !

• Fransız ligine gidip özümüze dönmek şart oldu. Yemişim 19 şampiyonluğunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beşiktaş'lılara ne oluyor lan seviniyorlar.Yerlileri bizimkilerden çöp
  • Bence fenerbahceye 1 kupa daha versinler de duzeltsinler şu kuralı. Seneye ligin oynanmasina gerej yok, fb mevcut kadrosuna ilave yapmadan ligi rahatca domino eder.

• quote:

Orijinalden alıntı: kl_emre_1905

Galatasaray olarak ligden çekilmemiz ve tüm restleri çekmemiz lazım.Avrupayı örnek alacağımız yerde saçmasapan karar veriyor tff.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***Leopard***

quote:

Orijinalden alıntı: kl_emre_1905

Galatasaray olarak ligden çekilmemiz ve tüm restleri çekmemiz lazım.Avrupayı örnek alacağımız yerde saçmasapan karar veriyor tff.

Siz tecrübeli sayılırsınız bu konular da bize yol gösterin ne yapmak lazım? Yayın havuzundan mı çekilsek, lige a8 takımıyla mı çıksak yoksa kendi ligimizimi kursak? olmadı TFF'yi basar yöneticilerimiz bizde cadde falan kapatır yürüyüş yaparız nasıl olur?

• quote:

quote:

quote:

Bizim açımızdan güzel Fb Gs için kötü oldu neden bizim güzel oldu diyorum vizyonsuz başkan ile kronik üçüncü olduğumuz için

Serdar bilgili 1 kere şampiyon yaptı diye bumudur yani ? SÜLEYMAN SEBA ne abi ? kuruluşa döndün resmen. Gerçi o da 1951 de sadece 1 kere şampiyon yapmış

• Yanliz demiroren bjkde baskanken yabanci siniri kalksin diyordu tffyengitti siniri iyice daraltti terimde oyle turkiyede herkes kendi cikarini dusunuyor

• quote:

Orijinalden alıntı: LKLC

Kaleciyi turklestirmek farz oldu

Muslera'yı abimmiş gibi sevsem de bu arkadaşa katılıyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Serdar bilgili 1 kere şampiyon yaptı diye bumudur yani ? SÜLEYMAN SEBA ne abi ? kuruluşa döndün resmen. Gerçi o da 1951 de sadece 1 kere şampiyon yapmış

Yılın Faili oldun

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahuna Bodom

Fransız ligine gidip özümüze dönmek şart oldu. Yemişim 19 şampiyonluğunu

Ligden dusursunler yabanci sinirini kaldirirlar yada fbjk ye 5 er sampiyonluk yazsinlar anlasalim bizim derdimiz avrupa onlar oyalanip dursun edirne hakkari arasi

• Borderliné kullanıcısına yanıt
    2000 e kadar seba idi başkan sen futbolculuğuna bakmışsındır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KanYeE

Ulan bu kurala inat koyucan kaleci Eray'ı ilk 11'e, ikinci dakikada değiştiricen Muslera'yla.

Yapamazsın ki. Bir yabancıyla birlikte Erayi çıkarman gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: La Alegria

quote:

Orijinalden alıntı: ruzgar_ressam

7.5 sayarsa Galatasaray alamaz değil mi ?
    benim anlattığım da bu ipler Beşiktaş'ın elinde

Hocam sadece sözleşme hakkında bilgi vermek için cevap yazıyorum, herhangi bir takımlı olarak algılamayın.

Alma opsiyonu Beşiktaş'ta doğrudur ama bu opsiyonun gerçekleşme bedeli 7.5 milyon üzerinden yapılan sözleşmededir. Bjk şu durumda atıyorum 4 milyona almaya çalışıyor ise, Kazan kulübüne başka bir sözleşme önermiş oluyor ve bahsedilen opsiyonlu sözleşme karşılıklı olarak yok sayılıyor. Yalnızca o sözleşme üzerinden gidilip, 7.5 milyonu verirse bu opsiyon aktif şekilde diğer takımlardan öncelik sağlar. Aksi takdirde taraflar arası sözleşmeye sadık kalınmadığı için, opsiyon önceliği bulunmamaktadır.

teşekkür ederim bilginiz için.
    benimde söylemek istediğim bu 7,5 milyon için opsiyon hakkı bizde ve Galatasaray bizim opsiyonu beklemek zorunda.

• quote:

quote:

quote:

quote:

ilber ortaylı'nın çok diye başlayan güzel bir lafı vardır bilir misin genç

• quote:

Orijinalden alıntı: Marjinalyus

Beşiktaşın Şampiyonlar Ligi ön elemesindeki maçlarini zevkle izlicem. Bakalim bu kurala uygun nasil hazirlanmislar ve onumuzdeki seneyi kacinci bitirecekler...

Boyle ligin cani cehenneme. Turk futbol tarihinin dibe vuruş kararidir bu. İçe kapanan, fahiş fiyatlatin dondugu yerli pazar !

Liverpool gelir mi acaba yine?

• Desenize bu kararla önümüzdeki 5 yıl avrupaya yeni ronaldolar messiler kazandıracaz
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.