Şimdi Ara

Watch Dogs'daki Hackleme Gücü Size Verilseydi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       Çıkışına sayılı günler kala Ubisoft kanadı Watch_Dogs için oldukça ilginç bir reklam çalışması yayınladı. Telefon tamircisi kılığına giren bir aktör telefon arızası olan müşterilerin telefonunu  Watch_Dogs'un her sistemi hacklemeye kadir telefonuna çeviriyor ve sonra olanlar oluyor.

Video hakkında yapılan açıklamaya göre bu görüntüler gizli kameralarla çekilmiş ve şaka mağdurlarının durumdan hiç bir haberi yok.

• Hack'in kralı şu aralar 24'te gözlemlenebilir.
  • Arap yağı bol buldu mu hesabı olur biz de
  • Polis gelince hemen çinçe ayakları haha
  • Ben hesabıma 1400 tl yatırır ps4 alırdım 6 aydır 200 tl biriktirdim daha var :D
  • Viral'in dibine vurmuşlar
  • Şakazedelerin de işin içinde olduğu ustaca organize edilerek yapılmış bir reklam filmi.
    Yerse pazarı.
    Yiyenlerde olmuş hani..
  • Reklam yapmayın, oyun yapın la...
  • o reklamı bir türk'ün üzerinde deneseydiler çektiklerine pişman olurlardı :D
  • reklami sevdim, alacam oyunu :-)
  • bizimde zeki insanlarımız var bir önlerini açsalar
  • vats yor pörpıs of vizit :D
  • Türkler ps4 ü hacklerdi :)
  • Adam hindistanlı galiba
  • bu kamera şakasıyla tanıtım olayı da moda oldu ama iyi ayarlamışlar cidden güzel olmuş :D :D
  • MSN hackleyen nesiller olarak şaşırmazdık bu kadar bence :D :D
  • Kim nederse desin kim ne b*k atarsa atsın bu oyun efsane olacak okadar !! İnceleme puanları gelsin efsane olduğunu kanıtlayacak bekleyin ve görün. Tm grafikler 2012 gösterilenle aynı seviyede değil ama şuda bir gerçek şuan next gen in hakkını en iyi veren oyun budur !!
  • Haha süpermiş bu reklam ya hakikaten abrtmışlar biraz ama trafik ışıklarını hackleyince kaza olması falan bayağı uğraşılmış tebrikler. Umarım oyun beklendiği gibi iyi bir oyun olur ve devamı gelir çünkü muhteşem bir fikirle geliyor oyun şu reklamı bile izleyince anlaşılıyor bu.
  • Saçma sapan bir oyun, telefon kullanmaktan başka birşey yapmiyor. Adam elini kolunyu sallayarak şehri birbirine katıyor. Gerçek hayatta böyle birşey olsa bütün zırhlı araçlı tanklı kalkanlı ağır zırhlı özel timler üstünüze çökerdi. Oyuna bunları koymamışlar zaten
  • 10 numara reklam olmuş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.