Şimdi Ara

EA, Real Racing 3'ün uygulama içi alımları için promosyon kodu dağıtmaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• EA, Real Racing 3'ün uygulama içi alımları için promosyon kodu dağıtmaya başladı

Real Racing 3'ün iOS sürümünü oynayan ve Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan bir mobil oyuncuysanız size güzel bir haberimiz var. EA'nın realracinggold.ea.com sitesini ziyaret ederek, 1.99$ değerindeki altın paketine ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey promosyon kodunu e-posta adresinize postalamak. Sonrasında ise, Appstore üzerinden bu kodu kullanmak.

Haberin ülkemizdeki kullanıcıları ilgilendiren asıl kısmı ise, EA'nın Real Racing 3'ün uygulama içi alımlarını promosyon kodları yardımıyla dağıtabiliyor olması. Bu durum şu an için sadece EA ile sınırlı gibi görünse de ilerleyen dönemlerde diğer geliştiricilerin de uygulama içi alımlar için kod dağıtmaya başladığını görebiliriz. Bildiğiniz üzere geliştiriciler, promosyon kodlarını şimdiye kadar uygulamalarını veya oyunlarını ücretsiz olarak dağıtmak için kullanabiliyordu.

Bu arada EA'nın promosyon kodu kampanyasının kapsamını ilerleyen dönemlerde diğer bölgelere de yayması oldukça muhtemel. Öyle ki realracinggold.ea.com'da Amerika'nın yanı sıra; Kanada, Japonya ve diğer seçeneği de yer alıyor. Ancak, şu an için sadece Amerika seçeneği aktif olarak kullanılabiliyor.

• Vpn kullanın.
  • Oyun ilk çıktığında cheatengine ile para yapıp play hesabıma yedeklemiştim arada bir girdiğimde kullanıyorum
    aksi halde oyun çok sıkıcı olur mesela 5dk bi yarış yapmak istiyorsun istediğin araba kilitli ve kilidi açmak için saatlerce uğraşıp birsürü yarış kazanmalısın tamir süreleri de cabası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rr4 bekliyoruz artik

• Alamadım

• rr4 gelirse nasıl ocak acaba :)
  • oyunu ılk cıktıgından berıdır yarı oynadım yarı oyle kaldı hatta 5aydır falan hıc gırmedım bıle. yer kaplıyor bosuna dıye dün silmiştim hemen kampanya yapmışlar demek daha önce silsem neler neler olucak beni beklemiş adamlar
  • Asphalt 8 varken..
  • RR3 kadar ağır ilerleyen bi yarış oyunu görmedim

özellikle bu şekil yapılmış

• Faydalanmak lazım, promosyon kodunu alalım bakarız sonra.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.