Şimdi Ara

Xbox Live Türkiye'den 'PSN'den İndirebilirsiniz' Tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Donanım Haber forumlarında LordWinchester tarafından fark edilen komik bir hata dikkatlerden kaçmadı. Xbox Live Türkiye resmi sitesi Watch Dogs'un Season Pass içeriğini tanıtırken, içeriği PlayStation Store'dan indirebileceğimizi hatırlatarak bizleri şaşırtıyor. Haber kaynağımızdan orjinal metine ulaşırsanız, hatanın düzeltildiğini göreceksiniz.

• okumadan copy paste yapılırsa şekil A

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Hem tr pslaystation çalışanları olsun hem tr xbox live çalışanları olsun adam akıllı iş yapsalar şaşacağız zaten.Gerçi xbox live tr çalışanları copy paste yaptığına göre tam bir epic fail olduğuklarını kanıtlamış oldular :D Bu kadar da olmaz . Kendi yorumlarını ekleyip güzel bir çevirme yapmak çok mu zor güya herkes ingilizce biliyordu bu ülkede. Yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resh_aykut -- 16 Mayıs 2014; 13:13:41 >
  • Copy-Paste akmışlar :D

• Xbox'ı Eylül'de fazla pahalı olmazsa almayı düşünüyordum ama bu kadar kafadan sağma iş yaptıkları için almayacağım. İnsan biraz uğraşır yazar, bunlar direk Psn Store'dan kopyala-yapıştır yapmışlar.

• Xbox Live hesabını US'tan almak daha iyi bence :D
  • :dd ne ezikler yaw

Biliyom bugün birsürü konuya yorum yazdım ama içimden geliyo panpalar

• quote:

Orijinalden alıntı: StrangerLovely

Xbox'ı Eylül'de fazla pahalı olmazsa almayı düşünüyordum ama bu kadar kafadan sağma iş yaptıkları için almayacağım. İnsan biraz uğraşır yazar, bunlar direk Psn Store'dan kopyala-yapıştır yapmışlar.

He cnm he biz cok duyduk bu laflari hadi dukkanin onunu kapama sen alsan ne olur almasan ne olur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: StrangerLovely<br><br>Xbox'ı Eylül'de fazla pahalı olmazsa almayı düşünüyordum ama bu kadar kafadan sağma iş yaptıkları için almayacağım. İnsan biraz uğraşır yazar, bunlar direk Psn Store'dan kopyala-yapıştır yapmışlar.<br></blockquote><br> He cnm he biz cok duyduk bu laflari hadi dukkanin onunu kapama sen alsan ne olur almasan ne olur...

Tamam ''cnm''. ''Sna'' değer vermeyen bir firma ile iyi şanslar. Bak Halo duyuruldu İNGİLİZCE onu anlamaya çalışıp durursun artık. Bir de Live sayfasına ''Halo 5'i PSN Store'dan indirebilirsiniz'' yazarlar tam olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Xbox Live hesabını US'tan almak daha iyi bence :D

xbox hesabını us tan alınca yanında amerikan vatandaşlığı vermiyorlar ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: StrangerLovely

quote:

Orijinalden alıntı: Xbox One

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: StrangerLovely<br><br>Xbox'ı Eylül'de fazla pahalı olmazsa almayı düşünüyordum ama bu kadar kafadan sağma iş yaptıkları için almayacağım. İnsan biraz uğraşır yazar, bunlar direk Psn Store'dan kopyala-yapıştır yapmışlar.<br></blockquote><br> He cnm he biz cok duyduk bu laflari hadi dukkanin onunu kapama sen alsan ne olur almasan ne olur...

Tamam ''cnm''. ''Sna'' değer vermeyen bir firma ile iyi şanslar. Bak Halo duyuruldu İNGİLİZCE onu anlamaya çalışıp durursun artık. Bir de Live sayfasına ''Halo 5'i PSN Store'dan indirebilirsiniz'' yazarlar tam olur.

Sanki oynadığın bütün oyunlar Türkçe boş konuşmuşsun Halo ingilizce diyerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: StrangerLovely<br> <br> <blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Xbox One<br> <br> <blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: StrangerLovely<br><br>Xbox'ı Eylül'de fazla pahalı olmazsa almayı düşünüyordum ama bu kadar kafadan sağma iş yaptıkları için almayacağım. İnsan biraz uğraşır yazar, bunlar direk Psn Store'dan kopyala-yapıştır yapmışlar.<br></blockquote><br> He cnm he biz cok duyduk bu laflari hadi dukkanin onunu kapama sen alsan ne olur almasan ne olur...</blockquote><br> <br> Tamam ''cnm''. ''Sna'' değer vermeyen bir firma ile iyi şanslar. Bak Halo duyuruldu İNGİLİZCE onu anlamaya çalışıp durursun artık. Bir de Live sayfasına ''Halo 5'i PSN Store'dan indirebilirsiniz'' yazarlar tam olur.<br> </blockquote><br> Sanki oynadığın bütün oyunlar Türkçe boş konuşmuşsun Halo ingilizce diyerek.

Kardeş ben onu örnek olarak dedim ayrıca her oyun Türkçe de demedim. Demek istediğim Microsoft Tr pazarına önem vermiyor bu da onu kanıtlar bir haber. O yüzden dedim. Ama dediğimi yanlış anlama Xbox iyi bir marka fakat Türkiye'ye hitap etmiyor.

• PlayStation Fanboylarınada gün doğmuş

• Abi Talha abi Xbox da erken indirme imkanı var inceden ayar yapmış Xbox Türkiye :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: StrangerLovely<br> <br> <blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: Xbox One<br> <br> <blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: StrangerLovely<br><br>Xbox'ı Eylül'de fazla pahalı olmazsa almayı düşünüyordum ama bu kadar kafadan sağma iş yaptıkları için almayacağım. İnsan biraz uğraşır yazar, bunlar direk Psn Store'dan kopyala-yapıştır yapmışlar.<br></blockquote><br> He cnm he biz cok duyduk bu laflari hadi dukkanin onunu kapama sen alsan ne olur almasan ne olur...</blockquote><br> <br> Tamam ''cnm''. ''Sna'' değer vermeyen bir firma ile iyi şanslar. Bak Halo duyuruldu İNGİLİZCE onu anlamaya çalışıp durursun artık. Bir de Live sayfasına ''Halo 5'i PSN Store'dan indirebilirsiniz'' yazarlar tam olur.<br> </blockquote><br> Sanki oynadığın bütün oyunlar Türkçe boş konuşmuşsun Halo ingilizce diyerek.

Sony'nin son çıkan bütün büyük oyunları Türkçe.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.