Şimdi Ara

Pixma MG5150'ye Bitmeyen Kartuş Sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Elimdeki daha önce herhangi bir şekilde orjinalliği bozulmamış fakat içerisindeki kartuşları bitmiş olan Canon Pixma MG5150 yazıcıma bitmeyen kartuş sistemi uygulamak istiyorum. bitymeyenkartus.com.tr'ye bir iletişim formu yolladım ve bana bu sistemi kurabilmem için almam gereknleri tavsiye etmesini istedim. Gelen cevapta ise şahıs bana BU PHOTOINK KOLAY DOLAN KARTUŞ SETİ'ni alabileceğimi söyledi. Şahsın bana tavsiye ettiği sistem ile bitmeyen kartuş sistemi arasındaki fark nedir? Hangisi daha iyidir? Hangi sistemi kurmak daha mantıklıdır?

• TeamAnimus kullanıcısına yanıt
    burdanhttp://cescesor.com/canon-dolan-kartus pgi525 kartuşlardan al 1 takımda mürekep al kullan. tanklı sistem ile başını hiç ağrıtma. hava yaptı kartuş bozuldu falan filan bir ton tantanası olur onun. benim önerim bu olur sana en sıkıntısız.
    bu tarz çoklu kartuş kullanan canonlarda bitmeyen kartuş sistemi yeni yeni yapılmaya başlandı. fakat sonradan yapılan montajlar ne kadar sağlıklı sonuç veriyor çok net değil hala. en mantıklısı yazıcınızın kullandığı pgı-525/clı526 uyumlu dolan kartuşlarla kullanmak. uzun süredir piyasada olan sorunsuz sistemlerdir. bir kerelik temin edip devamlı doldurarak kullanacağınız şeffaf yapıdaki bu kartuşları tıpasını çıkarıp doldurur yeniden tıpayı kapatır yazıcıya takarsınız. oto reset çipleri sayesinde kartuş bitti uyarsı aldığınızda kartuşu yazıcıdan çıkarıp taktığınızda çipler resetlenir ve mürekkep seviyeleri fullenir.

yazıcınızla uyumlu otoreset dolan kartuş dolum setini aşağıdaki linkten inceleyebilir temin edebilirsiniz.

http://www.sanalpazar.com/Canon-Pgi525cli526-Murekkepli-Dolan-Kartus-Seti__isp22095669

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdem baskı malzeme -- 16 Mayıs 2014; 12:27:21 >

• sinefun01 kullanıcısına yanıt
    Peki mürkkep takımı için de link verebilir misiniz size zahmet olmazsa? En uygun nereden alabilirim?

Edit: Pardon saçma bir soru olmuş, aynı site üzerinde satıldığını yeni farkettim.

Peki sadece yazı tabanlı çıktı almayı planlıyorumonun için BK'yı mı fazla almam gerekiyor yoksa PGBK'yı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TeamAnimus -- 16 Mayıs 2014; 12:46:40 >
  • her renkten 150ml lik 1er şişe mürekkep alsan sana çok uzun süre yeterli olur. cescesordan canlı destekten rahatca destek alabilirsin.
    düz kağıda baskılarda BK(kalın siyah) çalışır fotoğraf baskılarında PBK(ince siyah) dolayısıyla ağırlıklı olarak yazı çıktısı alıyorsanız BK mürekkebi daha yoğun kullanacaksınız demektir.
  • erdem baskı malzeme kullanıcısına yanıt
    Peki öyleyse, çok teşekkürler yanıtlarınız için
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeamAnimus

Peki öyleyse, çok teşekkürler yanıtlarınız için

http://www.kartusbankasi.com/Canon-PGI-525CLI-526-BKCMY-5-Renk-Kolay-Dolan-Kartuslar-OTO-RESET-CIPLI-,PR-31.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.