Şimdi Ara

OS X 10.9.3, son kullanıcı için yayınlandı: 4K desteğinde iyileştirme, Safari 7.0.3 ve dahası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • OS X 10.9.3, son kullanıcı için yayınlandı: 4K desteğinde iyileştirme, Safari 7.0.3 ve dahası

Apple, yaklaşık 2,5 aydır sürdürdüğü testleri tamamlayarak, OS X Mavericks’in 3.büyük güncellemesi olan OS X 10.9.3’ü son kullanıcı için yayımladı.

Grafik alanındaki yenilikler ile kararlılık ve uyumluluk noktasındaki iyileştirmeler ile öne çıkan güncelleme, aşağıdaki yenilikleri içeriyor:

• Mac Pro (2013 sonu) ve 15 inç Retina MacBook Pro modellerinde 4K ekran desteğini iyileştirme

• Mac ve iOS aygıtlar arasında USB kullanarak kişileri ve takvimleri eşzamanlayabilme özelliği,

• IPsec kullanan VPN bağlantılarında güvenlik artırımı

• Safari internet tarayıcısının 7.0.3 sürümü ile birlikte geliyor.

OS X 10.9.3, Mac App Store’daki “Güncellemeler” bölümünden indirilebiliyor.

• Adamlar işletim sistemini 4K'ya göre düzeltiyorlar Microsoft hala defender güncellemesi yolluyor...

• En son 10.9.2 vardı zaten ve gayet iyiydi. Bunu görmedim dün sanırım gece gelmiş olmalı. Eve gittiğimde indireceğim. Ücretsiz olarak sürekli güncel kalan bir işletim sistemi.

• Yükledim deneyimlerimi etkiliyen fazla bişey olmadı .
    4k' yı denemdim , Tarayıcıda aynı gibi zaten iyidi ssd ve i7 ile akıyor hiç bi farkını görmedim bozulan bir yeride yok
  • 4K'da çoklu monitör sistemlerde sorunlara sebep oluyormuş, MKBHD twitter üzerinden dün bahsetti bu durumdan. Apple desteği ise 10.9.2 ye geri dönülmesini tavsiye etmiş bu tür çoklu 4K monitör sorunlarında.

• Microsoft güncellemesi yaptıktan sonra birde pc mavi ekran hataları veriyor bende... Mac osx'te olmadı hiç.

• Kullanıcı dostu apple
  • Dün akşam güncelledim. 580MB büyüklüğünde bir güncelleme.

Mac ve iOS aygıtlar arasında USB kullanarak kişileri ve takvimleri eşzamanlayabilme özelliği,
    IPsec kullanan VPN bağlantılarında güvenlik artırımı
    Safari internet tarayıcısının 7.0.3 sürümü ile birlikte geliyor.

Bunlar çoğu kullanıcının işine yarayacaktır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mac kullanmak huzur veriyor....

• Zaten mükemmeldi nirvanaya doğru gidiyor.

• Macbook'um da 15 inch ekranda 2800x1800 çözürnükle çalışıyorum uygulamarın %90ı desteklemiş bu teknoloji yazılar inanılmaz iyi gözüküyor. Zamanın windowsta kurmuştum makinaya uygulamarı %90ı desteklemiyor hatta windowsata desteklemiyor minicik yazılar minicik simgeler. Teknik özellik olarak windows 8 os xten iyi olabilir ama kullanıcı dostu değil.

Bildirim merkezi var PCde mailler inen torrentler facebook bildirimleri bir yerde.
    Her çözünürlükte çok iyi çalışıyor ekran 1400x900 gibi boyut olarak ama keskinlik iki katı
    Uygulama desteği çok iyi hiç crack yapmaya gerek duymuyorum virüs derdi de olmuyor
    Çalışma alanı çok iyi pencereler arasında kaybolmak imkansız. bknz. mission control os x
    Bedavaya ofis ses ve video düzenleme fotoğraf düzenleme programları
    Apple cihazlar arası etkileşim hatsafada telefondan nete girerken pcyi açıp aynı pencereden devam
    Windowstaki popüler uygulamarın hepsi var utorrent avast steam hotspot ms office chrome vlc
    Kolay kullanım her şeyini öğrenmek 2-3gün buna format atmak da dahil.

Yani eğer oyuncu değilseniz os x çok çok önde en geride olduğu kısım oyun. Genel pc deneyimi ve yaratıcılık odaklı uygulamarda inanılmaz önde. bknz. pixelmator sketch3 finalcut aperture vs vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: semih4444

Adamlar işletim sistemini 4K'ya göre düzeltiyorlar Microsoft hala defender güncellemesi yolluyor...

Mac zaten rakipsiz en iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lazeran

Macbook'um da 15 inch ekranda 2800x1800 çözürnükle çalışıyorum uygulamarın %90ı desteklemiş bu teknoloji yazılar inanılmaz iyi gözüküyor. Zamanın windowsta kurmuştum makinaya uygulamarı %90ı desteklemiyor hatta windowsata desteklemiyor minicik yazılar minicik simgeler. Teknik özellik olarak windows 8 os xten iyi olabilir ama kullanıcı dostu değil.

Bildirim merkezi var PCde mailler inen torrentler facebook bildirimleri bir yerde.
    Her çözünürlükte çok iyi çalışıyor ekran 1400x900 gibi boyut olarak ama keskinlik iki katı
    Uygulama desteği çok iyi hiç crack yapmaya gerek duymuyorum virüs derdi de olmuyor
    Çalışma alanı çok iyi pencereler arasında kaybolmak imkansız. bknz. mission control os x
    Bedavaya ofis ses ve video düzenleme fotoğraf düzenleme programları
    Apple cihazlar arası etkileşim hatsafada telefondan nete girerken pcyi açıp aynı pencereden devam
    Windowstaki popüler uygulamarın hepsi var utorrent avast steam hotspot ms office chrome vlc
    Kolay kullanım her şeyini öğrenmek 2-3gün buna format atmak da dahil.

Yani eğer oyuncu değilseniz os x çok çok önde en geride olduğu kısım oyun. Genel pc deneyimi ve yaratıcılık odaklı uygulamarda inanılmaz önde. bknz. pixelmator sketch3 finalcut aperture vs vs.

+1 öznel bilgi vermişsin deneyimde mac candır en kötü bootcample bir de windows kurarım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• semih4444 kullanıcısına yanıt
    OS X 10.9.3, son kullanıcı için yayınlandı: 4K desteğinde iyileştirme, Safari 7.0.3 ve dahası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 16 Mayıs 2014; 18:51:53 >
  • Çok değişiklik göremedim ama Windows güncellemelerinden iyidir. Forever Apple.
  • Güncelleme ile bir bug ortaya çıktı,Users klasörü gizlenmiş durumda.
  • step-team kullanıcısına yanıt
    Daha da kötüsü terminal üzerinden tekrar görünür yapsanız bile yeniden başlattıktan sonra yine görünmez oluyor. Bence gizlenmesi gereksiz olmuş. M. Lion'dan geçiş yapar yapmaz Apple süprizini yaptı

Edit: Biraz önce yaptığım iTunes 11.2.1 güncellemesi ile sorun çözüldü. Demek sorun mavericks değil iTunes kaynaklıymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T0L6@ -- 17 Mayıs 2014; 17:14:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: step-team

Güncelleme ile bir bug ortaya çıktı,Users klasörü gizlenmiş durumda.

Bende hala görünür durumda.
  • mac alırken herkesin söylediği bir sürü laf vardı çok zor, o para ona verilmez ,ne farkı var, ona vereceğin parayla süper ötesi bir sistem kurarsın gibi gibi yok ya başka bir dünya 9 aydır imac kullanıyorum herzaman toplama pc kullandım çokta yüksek paralar ödedim çokta iyi pcler topladım ama ben böyle sorunsuz çalışan bukadar sessiz ve bukadar stabil olan bir cihaz kullanmadım. İşletim sistemi neymiş, yazılım bukadar önem taşırmıymış bu soruların cevabını kendim deneyimleyerek öğrendim. Birde müşteri hizmetleri inanılmaz iyi her sorununuza cevap buluyorsunuz ve herşeyi öğretiyorlar. Gün içinde açıp kapamalar yok şişti tabirleri bir photoshop açarım kasa bir zorlanır kendine gelir ki cooler master haf serisi kullanıyordum. şimdi photoshop cc kurulu imac de 2.5 saniyede açılıyor :) şaka gibi ya mutluyum ya başka bir izahı yok adamlar yapmış

• Hayir anlamiyorum yillardir apple in tum urunlerini kullaniyorum fakat yukarida yazilan bazi post lar garip mukemmeldir harikadir vs vs bunlara gerek var mi anlayamadim. Guncellemeye gelince dun aksam ustu yukledim mid2012 de son kullanicinin fark edebilecegi bir degisiklik olmadi. Tabiki arka planda bir suru acik kapatilmistir o ayri. Tsk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.