Şimdi Ara

Samsung Galaxy S3 Kullananlar Buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
3.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Samsung Galaxy S3 sorunuz varsa bilişim uzmanı olarak yardımcı olmaya çalışacağım.

Bende S3 aldım son derece memnunum.

Sorunuz varsa güncelleme resim video müzik kısaca S3 adına her şeyi burada paylaşacağız.

Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 25 Haziran 2014; 11:33:18 >

• Topic hayırlı olsun.
  • Merhaba

Samsung Galaxy S3 Kullanıcıları İçin Doğru - Kaliteli - Sağlam Paylaşımlar Yapmak Adına Bu Konuyu Açmaya Karar Verdim. İlginiz İçin Teşekkür Ederim.

Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 21 Mayıs 2014; 1:01:34 >
  • Merhaba

Samsung Ana Bayi İle Şahsen Gidip Görüştüm. Güncelleme Gelmeyecek Doğru Mu Yanlış Mı Şeklinde Sordum. Bu Tür Fısıltılara Kulak Asmayın Dediler. Lütfen Bu Tür Haberlere İtibar Etmeyiniz. En Doğru Paylaşımları Edindiğim Bilgiler Doğrultusunda Sanal Değil Reel Bir Şekilde Burada Paylaşacağım. Samsung Galaxy S3 Kullanıcıları Güncellemelerden Sorunsuz Olarak Faydalanacaklardır.

Hayırlı Forumlar.
  • Merhaba

ESET Mobile Security

(Samsung Galaxy S3 Kullanıcılarına Özel)

Android İçin Güvenlik Uygulaması

ESET Mobile Security, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar için hazırlanmış olan bir güvenlik uygulamasıdır. Klasik bilgisayarlarda başarılı bir şekilde kişisel ve kurumsal güvenlik çözümleri üreten ESET, tecrübesini mobil dünyaya aktarmaya başlayarak ve ESET Mobile Security gibi ürünlerle kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor.

Öne Çıkan Özellikler

- Erişimde tarama ve İsteğe-Bağlı tarama: Kullanıcı istediği zaman tüm cihazı tarayabilir ve cihazın olası doküman, bağlantı etkileşimlerinde otomatik olarak veri taraması gerçekleştirir.

- Akıllı Güvenlik Duvarı: Ürün, güncel veritabanı ve güvenlik kurallarını kullanarak her zaman aktif bir güvenlik kalkanı oluşturur.

- SMS/MMS Antispam – Özelleştirilebilir: Belirlenen doğrultular kapsamında gelen kısa mesaj ve zengin mesajlar kontrol edilir.

- Gelişmiş Güvenlik Sistemi – Uzaktan silme desteğiyle Hırsızlık Önleme Sistemi (Anti-Theft): Olası bir hırsızlık olayı sonucunda istenmeyen kişilerin eline geçen cihazdaki tüm bilgileri silme özelliği

ESET Mobile Security, gelişmiş tarama ve karantina altına alma özellikleriyle var olan diğer özelliklerini pekiştiriyor.

Kaynak:http://www.tamindir.com/eset-mobile-security/android

Yüklemek İçin Lütfen Aşağıdaki Linke Tıklayınız.

http://www.cepkutusu.com/engine/download.php?id=2644&area=

Denenmiştir. Sorunsuz Olarak Çalışmaktadır.

Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 22 Mayıs 2014; 18:13:28 >
  • E398ci kullanıcısına yanıt
    hocam s3 bataryası hakkında. http://forum.donanimhaber.com/m_92172067/tm.htm actıgım konuya bakabilir misiniz
  • Merhaba

Konuya Cevap Verdim.

İlginiz İçin Teşekkür Ediyorum.

Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 22 Mayıs 2014; 18:26:03 >
  • Merhaba

Adobe Flash Player

Adobe Flash Player, Android işletim sistemini kullanan mobil cihazların flash içerikleri oynatmasını sağlayan bir mobil uygulamadır.

Adobe Flash Player ile internet adreslerinde kullanılan zengin görselleri görüntüleyebilir ve video oynatıcılarını çalıştırabilirsiniz. Son dönemlerde internet sitelerinde bolca kullanılan flash içeriklerin tarayıcı üzerinde görüntülenmesini sağlayan Adobe Flash Player, hemen her mobil cihazda yer alması gereken ilk uygulamalardan biridir.

Not: Uygulama Google Play üzerinde artık yayınlanmamaktadır. Adobe'un Android Flash Player uygulamasını geliştirmeyi durdurması nedeniyle Google Play'den de kaldırılan uygulama sayfası sadece daha önce Adobe Flash Player uygulamasını indiren kullanıcılara açılmaktadır. Bu nedenle size doğrudan uygulamanın APK kurulum dosyasını sunuyor. APK dosyasını Android cihazınızın SD kartına atmanız ve "Ayarlar / Güvenlik / Bilinmeyen Kaynaklar" kısmını seçili yapmanız yeterli olacaktır.

Kaynak:www.tamindir.com/adobe-flash-player/android

http://depo-tamindir.com/p/a/android-adobe-flash-player/Adobe_Flash_Player-11.1.115.11-tamindir.apk

Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 22 Mayıs 2014; 18:24:32 >
  • Merhaba

Fast Racing

(Samsung Galaxy S3 Kullanicilarina Özel)

Android için 3 Boyutlu Yaris Oyunu

Fast Racing 3D, mükemmel grafikleri ve sürükleyici oynanisiyla sizleri mobil cihazlarinizin basina kitleyecek olan üç boyutlu bir araba yarisidir.

Her yaris oyununda oldugu gibi Fast Racing 3D'de amaciniz rakiplerinizin tozunu attirmak ve bitis çizgisini ilk sirada geçmek.

Kullanabileceginiz birbirinden muhtesem arabalar, yarislar sirasinda yolda karsiniza çikacak güçlendiriciler, rakiplerinizi arkada birakmak için yapacaginiz sert manevralar ve sasirtici grafikler. Bu saydiklarimin tümü Fast Racing 3D'de sizleri bekliyor.

Siradan bir yaris arabasini kullanarak baslayacagimiz oyunda, yarislarda yakaladigimiz basariya göre kasamizi parayla dolduracagiz ve çok daha kaliteli arabalari, kazanmis oldugumuz parayla satin alabilecegiz.

Hizli Android yarisçilari için gelistirilen bu üç boyutlu yaris oyununda bitis çizgisini en önde bitirmek istiyorsaniz nitronuzu kullanmayi unutmamanizi öneririm.

Fast Racing 3D Özellikleri:

- Kaliteli grafikler ve gerçekçi sesler

- Kendi aracinizi modifiye ederek gelistirebilme

- Yeni arabalar satin alabilmek için para kazanma

- Yaris kontrollerini istediginiz gibi ayarlayabilme

- 48 bölümden olusan kariyer moduyla 10 saatin üzerinde oynanis süresi

Kaynak:www.tamindir.com/fast-racing-3d/android

Yüklemek Için Lütfen Asagidaki Linke Tiklayiniz.

http://play.google.com/store/apps/details?id=com.julian.fastracing&referrer=utm_source%3Dtamindir.com%26utm_medium%3Dcontent%26utm_campaign%3Dstandard_android_app

Denenmistir. Sorunsuz Olarak Çalismaktadir.

Hayirli Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 23 Mayıs 2014; 6:46:10 >
  • Merhaba

Android için netd

Android ile netd izleme ayrıcalığı…

netd Android uygulaması ile en çok izlenen dizi, film, program, spor, belgesel ve canlı yayınların yanı sıra ,
    netd’ye özel hazırlanan içerikleri izleyebilir, yeni eğlence dünyanızı her an yanınızda taşıyabilirsiniz.

Çok ses getiren en yeni filmleri hiçbir zahmete katlanmadan, ister orijinal dilinde altyazılı isterseniz
    Türkçe olarak, TV rahatlığıyla seyretmeniz mümkün.

Üstelik netd çocuk bölümde yer alan çizgi filmlerle çocuklarınızın keyifli zaman geçirmelerini de sağlayabilirsiniz.

Kullanışlı arayüzü sayesinde istediğiniz zaman istediğiniz yerde ulaşabileceğiniz tüm bu içerikleri,
    HD kalitesinde izleyebilmek ve bu ayrıcalıklı dünyada yerinizi alabilmek için Android için özel tasarlanan uygulamayı indirmeniz yeterli.

Kaynak:www.gezginler.net/android/netd.html

www.gezginler.net/android/v/12320

Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 24 Mayıs 2014; 3:16:40 >
  • Merhaba

Samsung Ana Bayi İle Şahsen Gidip Görüştüm.

Samsung Ana Bayi Yetkilisi Bana Fısıltılara Kulak Asmayın Dedi.

Samsung Ana Bayi Yetkilisi Bütün Telefonlara Bütün Güncellemeri Yani Hepsini Destekler Dedi.

Samsung Ana Bayi Yetkilisine Mi İnanırsınız. Her Kafadan Çıkan Sese Mi İnanırsınız Orası Size Kalmış Tabi.

En Doğru Haber İçin Beni Takip Edebilirsiniz.

Son Sözüm Budur.

Hayırlı Forumlar.

• Merhaba

Samsung Galaxy S3 Kullanıcılarına Özel Bilgilendirme Mesajı

Samsung Galaxy S3 Resmi 4.3 Versiyon Gelmiş Bulunmaktadır.

Samsung Galaxy S3 Resmi 4.4 Versiyon Gelmemiştir. Gelince Buradan Sizinle Paylaşacağım Zaten.

En Doğru Bilgileri Sizinle Bu Konu Üzerinden Paylaşıyorum.

Yazdıklarım Dışında Yazan Kişi Veya Mesajlara İtibar Etmeyiniz.

Anlayışınız Ve İlginiz İçin Teşekkür Ederiz.

Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 1 Haziran 2014; 9:41:13 >
  • 4.3 cok sarj yiyor bir çözümü varmı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: E398ci

Merhaba

Samsung Galaxy S3 Resmi 4.4 Versiyon Gelmemiştir. Gelince Buradan Sizinle Paylaşacağım Zaten.

Hayırlı Forumlar.

Hocam kimsenin söylentiye itibar ettiği yok ki zaten :) Kendileri veriyor gelmicek cevabını vericek olsalar i9305 verileceği gibi acık acık yazarlardı zaten 4,3 stabil olmayan bi sürümde kalıcak custom işine girmezsek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tmacoftheone

quote:

Merhaba

Hayırlı Forumlar.

Hocam kimsenin söylentiye itibar ettiği yok ki zaten :) Kendileri veriyor gelmicek cevabını vericek olsalar i9305 verileceği gibi acık acık yazarlardı zaten 4,3 stabil olmayan bi sürümde kalıcak custom işine girmezsek.

Alıntıları Göster
    Merhaba

Düşüncenize Saygı Duymakla Birlikte Katılmıyorum 4.3 Versiyon Gelmiştir Ve Resmi Versiyondur.

Detaylı Bilgi İçin Telefon Hakkında Bölümünden Telefon Bilgilerini Öğrenebilirsiniz.

Son Olarak Samsung Galaxy S3 Kullanıcıları 4.3 Ve Üzeri Güncellemelerin Tümünden Sorunsuz Olarak Faydalanacaklardır.

Detaylı Bilgi İçin En Yakın Samsung Bayisinden Bilgi Alabilirsiniz.

Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 2 Haziran 2014; 1:21:44 >
  • Merhaba

Telefon Satın Aldıktan Sonra 2 Veya 3 Saat Şarj Ettiyseniz Normal Bir Durum Değildir.

Size En Yakın Samsung Bayisinden Orijinal Samsung Galaxy S3 Bataryası Satın Alabilirsiniz.

Telefonu Batarya Bölümüne Taktıktan Sonra En Az 5 Veya 10 Saat Şarj Etmeniz Gerekmektedir.

Normal Kullanım Da Benim Samsung Galaxy S3 3 Veya 5 Gün Gidiyor Oyun - Müzik - İnternet vs. Kullanmazsam Tabi.

Oyun - Müzik - İnternet vs. Kullanırsam 2 Veya 3 Gün Sonra Şarj Bitiyor Tabi.

2100 Mah Olduğu İçin Şarj Sorunu Olması Söz Konusu Değildir.

Sorunuz Olursa PM Gönderebilirsiniz.

Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 2 Haziran 2014; 1:24:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakuş1

S.a peki hersey orjinal ve yeni cihaz neden cihaz cok geç şarj oluyor 4-5saati buluyor ısınma yok şarj orjinal

Merhaba

Veri fazlalığından olabilir sonuç da bir bilgisayar bile (kaç çekirdek olursa olsun) hard disk dolu olunca yavaş çalışır normal bir durumdur.

İnsan da sürekli çalışırsa yorulur gayet doğal bir durumdur.

Sorun devam ederse yeni orijinal batarya almanızı tavsiye ederim samsung yetkili bayisinden tabi.

Hayırlı Forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E398ci -- 3 Haziran 2014; 3:18:37 >
  • Teşekkür ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rica ediyorum.
  • quote:

Merhaba

Arkadaşlar S3 sorunuz varsa bilişim uzmanı olarak yardımcı olmaya çalışacağım. Bende S3 aldım son derece memnunum. Sorunuz varsa güncelleme resim video müzik kısaca S3 adına her şeyi burada paylaşacağız.

Hayırlı Forumlar.

Nisan 2013de almış olduğum S3 birkaç hafta öncesine kadar hiç sorunsuz çalışıyordu. Ancak yeni telefon almamla birlikte S3ü babama verdim. (vermez olaydım ) Telefon bozuldu dedi açılmıyo falan dedi.Bende format atarız geçer dedim ancak telefon kapalı halde bataryayı takıyorum hemen açılmaya çalışıyodu bu arada format ekranını açmaya çalışıyordum tuşlar yardımıyla ama ekran açılır açılmaz makine kendini kapatıyodu. 4-5 denemeden sonra pes ettim.

Garantisi istanbul olduğu için izmirden göndermek istemedi arkadaşına verdi telefoncuya. Yazılımsal hata var demiş 30-40 liraya yaparım demiş o da vermiş telefonu. Tamirden aldığında 1-2 gün sorunsuzdu sonra yine başladı.

Sorun tam olarak nedir ne yapılabilir ?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.