Şimdi Ara

Sony'nin bazı Xperia modellerine ait güncelleme takvimi sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
1.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony'nin bazı Xperia modellerine ait güncelleme takvimi sızdırıldı

Sony Hindistan'daki alındığı belirtilen listeye göre ülkemizde de satılan Xperia SP, L ve M gibi modellerin alacakları güncellemeler ve tarihleri sızdırıldı.

Xperia Z, ZL, ZR modellerinin haziran ayında almaya başlayacağı Android 4.4.2 KitKat güncellemesini Xperia SP, E1, M2 ve T2 Ultra modelleri ise haziran sonu, temmuz ayı döneminde alacak. Xperia C, L, M ve T modellerinin Android 4.4.2 KitKat yerine 4.3 JellyBean sürümüne güncelleneceği görülen listenin alt kısmında ise Xperia Z2 için şu anda daha piyasaya sürülmeyen Android 4.4.3 güncellemesinin Google tarafından sertifikalanma aşamasında olduğu belirtiliyor. Listede en dikkat çeken detaylardan biri olan Xperia SP'nin KitKat güncellemesi alacak olması daha önceden Sony Xperia Twitter hesabı üzerinden de belirtilmişti.

Sony Hindistan'dan alındığı için listede yer alan güncelleme tarihleri ülkemizde farklılık gösterebilir. Şu anda doğruluğu kanıtlanamayan listedeki bilgilerin doğruluğunu ilerleyen günlerde Sony'den gelebilecek duyurularla görüyor olacağız 

• Hemen atlamamak lazım . Tam yetkili bir ağızdan açıklama olsun ondan sonra kutlarız .

• SP cilerin gözü aydın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bol bol sp önerisi görmeye devam o zaman
  • SP Kitkat alırsa Z'nin Kitkat'tan bir sonra ki güncelleme için önü açılmış olur

• SP güncelleme olarak ölü, git s3 al diyenler önlerden yerini alsın bakalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bencede tam güvenmemekte fayda var :)

• Xperia t zaten 2012 model olup 4.0 ile çıkıp 4.1ve 4.3. Güncellemelerni almıştır. Sp ise 2013 model ve daha yeni donanım 4.3. Alıp kalması çok saçma olur Kitkat gelmeli

• quote:

Orijinalden alıntı: ouzqan

Hemen atlamamak lazım . Tam yetkili bir ağızdan açıklama olsun ondan sonra kutlarız .

Tam yetkili ağız ne demek hocam Sony Xperia twitter hesabından söylenmiş sony'nin kurucusu trt'ye çıkıp fatih altaylı ile ulusa seslenişe mi çıksın
  • prof.exx kullanıcısına yanıt
    Daha önce twitter da da söylemişlerdi . Sonra incelemeye aldılar sony nin yazılım dağıtımı konusunda net bir şey söylemesi için Fatih altaylı ile ulusa sesleniş yapması aslında gerekiyor .
  • Sony Kitkat ta geç kaldı ama çoğu kullanıcıyı sevindirdi diğer telefonlarını unutmayarak

• quote:

Orijinalden alıntı: matmuhendisi

Bencede tam güvenmemekte fayda var :)

diego dur allahını seversen zaten ortalık karışık
  • quote:

Orijinalden alıntı: prof.exx

quote:

Hemen atlamamak lazım . Tam yetkili bir ağızdan açıklama olsun ondan sonra kutlarız .

Tam yetkili ağız ne demek hocam Sony Xperia twitter hesabından söylenmiş sony'nin kurucusu trt'ye çıkıp fatih altaylı ile ulusa seslenişe mi çıksın

Halk otobüsündeyim kahkahayı basmamak için zor tuttum kendimi :) Söz konusu sony olunca güncelleme gelse bile yüklemeden güvenmeyin derler artık. Bırakın şu samsung güncelleme muhabbettini s4, s3 ve note2 son güncellemeden sonra ne hale geldi hepimiz biliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: travers

quote:

Orijinalden alıntı: prof.exx

quote:

Halk otobüsündeyim kahkahayı basmamak için zor tuttum kendimi :) Söz konusu sony olunca güncelleme gelse bile yüklemeden güvenmeyin derler artık. Bırakın şu samsung güncelleme muhabbettini s4, s3 ve note2 son güncellemeden sonra ne hale geldi hepimiz biliyoruz.

Gül dostum boşver Dostum samsung galaxy serilerindeki güncellemelerin çekilme nedeni sorun çıkmasının nedeni erken vericez diye adam akıllı denemiyorlar bence. Sony biraz geç veriyor güncellemeyi sanırım emin olana kadar vermiyorlar heralde bilmiyorum ama inan 4.2 ve 4.3'te gram sorun yaşamadım, bu yüzden geç gelmesi hiç umrumda değil önemli olan temiz gelmesi

• SP'nin değil KitKat, 4.3 güncellemesini bile almayacağını düşünüp atıp tutan, dalga geçen; S3 leğeniyle övünenler vardı. Sahi? Ne oldu o arkadaşlara?

Tarihe dikkat

• quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

Ah Samsung ah!

2012'de çıkan Xperia T hâlâ güncelleme alıyor. Helal olsun Sony'e!

S 3 de aldı 4.3 güncellemesini ...

• prof.exx kullanıcısına yanıt
    Ben 4.1 deyim çokta memnunum bug yok takılma yok kasma yok gelse ne olacak uçacak değil ya cihaz. Attım bi root gereksiz herşeyi kaldırdım süper oldu icat :)

• Xperia C, L, M ve T zaten 4.3 kullanıyor diye biliyorum.

• Blood Money kullanıcısına yanıt
    C ve L 4.2.2 de , M ve T 4.3 te .
  • quote:

Orijinalden alıntı: travers

Ben 4.1 deyim çokta memnunum bug yok takılma yok kasma yok gelse ne olacak uçacak değil ya cihaz. Attım bi root gereksiz herşeyi kaldırdım süper oldu icat :)

aynen hocam bende 4.3'teyim arayüz süper hasta oldum, hız olsun batarya performansı olsun aşırı beğendim 4.4.2 gelecek ama gelmese bile umrumda değil doğrusu
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.