Şimdi Ara

Far Cry 4 (2014) [ANA KONU] (103. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.732
Cevap
24
Favori
116.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ubisoft, Far Cry 4'ün ilk DLC'si olan Escape from Durgesh Prison'un 13 Ocak 2015'te piyasadaki yerini alacağını açıkladı.

Yuma'nın hapishanesinde geçecek olan bu DLC'de, Far Cry 4'teki ana karakterimiz Ajay ve yakın dostu Hurk ile yakalanıp, işkence gördükleri hapishaneden kaçmalarını konu alacak. Ayrıca içinde bulundukları bu berbat durumdan kurtulabilmek için Pagan Min'den de destek alacaklar ve Pagan Min'in görevlerini de yapabilecekler.

Tek kişi ya da Co-op olarak oynanabilecek olan bu DLC'de, yeni silahlar, yeni meydan okumaları ve karakter yetenekleri oyuna dahil olacak. DLC, oyunun Season Pass'ine de dahil olacak ancak DLC'yi tek başına satın almak isteyen oyuncular, DLC'ye sadece 9.99 dolar ödeyerek satın alabilecekler.

Kaynak.

• bocekgrafik kullanıcısına yanıt
    ubisoft son çıkan oyunlarda baya topalladı zaten. nvidia gameworks yüzünden oldu bunlar diyecem ama (çünkü oyunların ortak noktaları o) nvidia da ki mühendis biz ubi ile çok içiçe çalışıyoruz yakınız diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07 Osman

Arkadaşlar %29 larda iken oyun birden save dosyalarını görmez oldu. Direk en baştan new game olarak başlıyor. Her ihtimale karşı yedekledim save dosyalarını ama işe yaramıyor.

Nev game den başlayıp bir iki bölüm geçiyorum, save dosyaları oluşuyor, tekrar başlamalarda devam edebiliyorum. Ama onların yerine diğer %29 oranındaki dosyaları koyuyorum yine görmüyor, başına böyle bir şey gelen var mı ?

Oyun golden torent ve ali213 craklı.Bu olay 1.4 ali213 updatesi yüklü iken oldu. Sonra şu an piyasadaki 1.5 reloaded updatesini yükledim değişiklik yok. Tekrar en baştan başlamak istemiyorum, çözüm önerisi olan var mı ?

Sorunum güncel... Yardımlarınızı bekliyorum.
  • Malesef...... ben onun testini yapmıştım, ALI213 savelerle RLD! saveleri uyumsuz.

!RLD olarak oyunu yükleyip temizden, !RLD olarak patch yapıp başla oyuna...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 19 Aralık 2014; 21:17:27 >
  • g2a'dan key olarak alan var mı? teamviewer ile bağlanmaları felan gerekiyor diyor shield koruması varsa. bide onla mı uğraşacaz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaq

g2a'dan key olarak alan var mı? teamviewer ile bağlanmaları felan gerekiyor diyor shield koruması varsa. bide onla mı uğraşacaz?

TeamViewer kullanmıyor başka ufak bir program kullanıyor, oyun aktifleşti mi yoksa olmadı mı onu izliyor ama ben çoğu zaman shield kullanmadan alıyorum bir sorun çıkmadı bu zamana kadar.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar %29 larda iken oyun birden save dosyalarını görmez oldu. Direk en baştan new game olarak başlıyor. Her ihtimale karşı yedekledim save dosyalarını ama işe yaramıyor.

Nev game den başlayıp bir iki bölüm geçiyorum, save dosyaları oluşuyor, tekrar başlamalarda devam edebiliyorum. Ama onların yerine diğer %29 oranındaki dosyaları koyuyorum yine görmüyor, başına böyle bir şey gelen var mı ?

Oyun golden torent ve ali213 craklı.Bu olay 1.4 ali213 updatesi yüklü iken oldu. Sonra şu an piyasadaki 1.5 reloaded updatesini yükledim değişiklik yok. Tekrar en baştan başlamak istemiyorum, çözüm önerisi olan var mı ?

Sorunum güncel... Yardımlarınızı bekliyorum.

Aliyle veliyle böyle bir oyuna başlarsanız olur bunlar rld bekliycektiniz.
    Rld save bulmanız gerek yada bendeki yedeklerden bi save gönderebilirim en son hangi görevi yapmıştınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 20 Aralık 2014; 6:52:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bocekgrafik

Paylaşım için sağol. Resimlere müsait olunca bakacağım.
    Nvidia kart kullanmana rağmen bunca sorun yaşıyorsan, AMD kart kullananların işi yaş yine demektir. Önceki oyunu da 7950 ile oynamıştım. AA acamiyordum akıcılık gittiği için. FPS 55'in altına indiğinde bariz takılma oluyordu. Halbuki çoğu oyunda 30-35'lere indiğinde olurdu bu. Ah ubisoft ah.

Nvidiacılar nvidia nın kullanıcılar özel hissetsin diye oyuna eklediği bi iki logo hazır gelmiş ayarlar vs. ile uğraşmaktan sorunlardan kurtulamıyor amd öylemi yok, kanmıyorsun nvidianın boş işlerine alıyorsun gözüne en iyi görünen ayara oynuyorsun oyunu mesela msaa da buzzerda dolaşırken ağaçlarda bi bulanıklık oluyor smaa da olmuyor.

• 2K kullanıcısına yanıt
    bende geçen ordan season pass aldım çok uygun fiyata. kalkan kullanmana gerek yok problem çıkmadı bende de. indirim kodu olarak PANDA kelimesini kullanırsan biraz daah düşüyor hatta fiyat
  • arkadaşlar bu oyunun ilk ana ekranında play online ve altındaki play offline var hangisini seçmeliyiz ? online seçince sanki ana menüye dönüyor bir süre sonra neden acaba ?

ve bir sorum daha olacak, düşman bölgelerini fark edilmeden (undetected) yapmanın faydası var mı yoksa taşlarla sopalarla girelim mi allah ne verdiyse ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi agnestico -- 20 Aralık 2014; 9:25:07 >
  • Fark etmiyor.sadece bazen canınızı okuyorlar. Yoksa bir espirisi yok.

Bu arada bu Peker Appiah'ın nedir? Sürekli para gelip duruyor.

• Firaristt F kullanıcısına yanıt
    peker appiah ? o nedir ?
  • ''hunt or hunter'' görevi ne zor ya? Mekana nerden baskın yaparsam yapayım arkadan sağdan soldan geliyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: civic si

arkadaşlar bu oyunun ilk ana ekranında play online ve altındaki play offline var hangisini seçmeliyiz ? online seçince sanki ana menüye dönüyor bir süre sonra neden acaba ?

ve bir sorum daha olacak, düşman bölgelerini fark edilmeden (undetected) yapmanın faydası var mı yoksa taşlarla sopalarla girelim mi allah ne verdiyse ?

Signature veya skill acmak icin(hangisi hatirlamiyorum) birkac karargahi farkedilmeden alman lazim.
  • Şu ele geçirdiğimiz karakollar kaleler keşke alınca daha canlı daha kalabalık olsa kaleye geliyorum kimseler yok ben niye aldım ozaman orayı cıvıl cıvıl insanlar olmalı kutlama yapılmalı orda düşmandayken kale daha renkli ve içindeki canlı sayısı daha fazlaydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2K

quote:

g2a'dan key olarak alan var mı? teamviewer ile bağlanmaları felan gerekiyor diyor shield koruması varsa. bide onla mı uğraşacaz?

TeamViewer kullanmıyor başka ufak bir program kullanıyor, oyun aktifleşti mi yoksa olmadı mı onu izliyor ama ben çoğu zaman shield kullanmadan alıyorum bir sorun çıkmadı bu zamana kadar.

peki ortalama ne kadar sürede gönderiyorlar?
  •  Far Cry 4 (2014) [ANA KONU]
     Far Cry 4 (2014) [ANA KONU]

• X-FI X kullanıcısına yanıt
    O silahın hali ne öyle o güzelim çimenlere ne olmuş nvidia bumu yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 20 Aralık 2014; 19:57:35 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 2K

quote:

peki ortalama ne kadar sürede gönderiyorlar?

10-15 dakika güvenilir sitedir G2A.
  • Come on now! en doğal böyle dostum, lightingi low a aldım. Diğer ayarlar komple zaten maxed out yahu, oyunun sunduğu ne ise o...

Bak daha öncede attım bu mesajı okumadın herhalde... lighting quality ultra vs low Hangisi daha doğal sen karar ver ona göre lightingi editle oyunda Bana göre low daha doğal. Zaten nvidia diyor ki low ve ultra arasında kalite farkı değil sadece farklılık var yani gözüne hangisi iyi geliyorsa ona al.

http://international.download.nvidia.com/geforce-com/international/comparisons/far-cry-4/far-cry-4-lighting-quality-comparison-2-ultra-vs-low.html

low:http://abload.de/browseGallery.php?gal=sQD6XBX7&img=nvidiakcse8.png ultra:http://abload.de/browseGallery.php?gal=sQD6XBX7&img=atikh3sim.png
    low:http://abload.de/browseGallery.php?gal=sQD6XBX7&img=nvidia2f7sae.png ultra:http://abload.de/browseGallery.php?gal=sQD6XBX7&img=atik29rsnl.png

oyunun başında almıştım ultradaki o 2 SSi. low olan nvidianın sitesindendir.

sen söyle hangisini tercih edersin?

edit: nasıl low'a alırsın? en üstte söyledim, 2 xml dosyası var 2sindende gidip low diye değiştirirsin kaydedip çıkarsın dedim. Artı olarak yazayım, read-only yapmayın!.

1) xmlleri sil
    2) oyunu aç grafik ayarlarını yap çık
    3) xmllerden lightingi low yap kaydet çık
    4) oyuna gir oyna ve sakın optinos sayfasını tekrar açma.

edit2: Ayrıca oyunda çok acayip güzel bir ışıklandırma var, hiçbir oyunda yoktu bu daha önce birde ac: unity de vardı... Işığın geliş açısı vs herşeye göre oyunda renkler ve parlaklık değişiyor objeler üzerinde. Belki ondan beğenmemişsindir ama farklı sahnelerde daha farklı görürsün objeleri. Bldiğin çok gerçekçi. Oyunu oynaya oynaya hissediyorsun, bazne sadece geziyorum ya o derece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 20 Aralık 2014; 20:34:24 >

• 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.