Şimdi Ara

Far Cry 4 (2014) [ANA KONU] (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.732
Cevap
24
Favori
116.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar benim oyunum orijinal ama sürekli oyundan atıyor,ubisoft da güncellemeyi geri çekmiş,onlar yayınlayana kadar ne yapabilirim?
  • Oyunda silahlar bir önceki oyuna göre azmı sanki?
  • Alt ve üstte siyah bant sorunu yaşayanlar bu fix ile sorun halloluyor
    http://www.4shared.com/rar/5JeJZ3BVba/FC4_BlackBars_fix.html

oyunu açın sonra alta alıp bu programı çaıştırın ,remove diyin işlem tamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: neoAyhan

quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Beyler 1500 tl civarinda laptop kullananlar hangi modeli kullandigini ve hangi ayarda kac fps aldigini yazabilir mi?
    Bu fiyata bu oyunda sikinti yaratmayacak laptop almayi dusunuyorum

Gt 840m ile 1366x768 cozde. Geometry low aa kapali. Fur kapali. Water high diger ayarlar very high da 45 50 fps aliyorum.

valla hocam ben gt 740m ile dediğiniz ayarlarda oynuyorum. aa kapalı. geo low, alttaki 4 ayar kapalı fur falan, diğerler high 25 görmedim. belgelerdeki profili de değiştirdim. kartlar arasında %10 fark olsa siz 40 alsanız ben 35 -36 almam lazım. olayı çözemedim harbi. fark eder mi bilmiyorum ama daha ilk görevdeyim. 1.3 yaması kurulu

• Catalysten AA açma olayı oluyor mu bu oyunda. Ben denedim ama farkı algılayamadım. Zaten oyunun AA sı bi garip kapıyorum aynı açıyorum aynı. MSAA8 x i tenzih ederim tabi. VSYNC ta aynı şekil kapıyınca yırtılmılar olmuyor ama 5-6 fps farkediyor çözemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asdass -- 23 Kasım 2014; 23:33:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deathness666

quote:

Orijinalden alıntı: AyKqT

Arkadaşlar Gamepad ile oynarken nişan alıp adam öldürmek zor oluyor. Alışkın olmadığım için. Peki bunu otomatik nişan almaya getirebilirmiyiz..

Ohooo senin istediğin bildiğin aimbot oluyor hocam. Çok büyük bir hile. Ayıp ayıp

Hocam direk kafadan vursun demiyorum. Sonuçta oyunlarda olan birşey AUTO AIM Diyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: farukk44

quote:

Orijinalden alıntı: neoAyhan

quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Beyler 1500 tl civarinda laptop kullananlar hangi modeli kullandigini ve hangi ayarda kac fps aldigini yazabilir mi?
    Bu fiyata bu oyunda sikinti yaratmayacak laptop almayi dusunuyorum

Gt 840m ile 1366x768 cozde. Geometry low aa kapali. Fur kapali. Water high diger ayarlar very high da 45 50 fps aliyorum.

valla hocam ben gt 740m ile dediğiniz ayarlarda oynuyorum. aa kapalı. geo low, alttaki 4 ayar kapalı fur falan, diğerler high 25 görmedim. belgelerdeki profili de değiştirdim. kartlar arasında %10 fark olsa siz 40 alsanız ben 35 -36 almam lazım. olayı çözemedim harbi. fark eder mi bilmiyorum ama daha ilk görevdeyim. 1.3 yaması kurulu

Ben gtx 660m ile ayarlar highte vyscn açık çözünürlük 1600x900 de fps ölçmedim ama akıcı bir şekilde oynuyorum. Ama 1080p ye alırsan biraz gözle görülür gibi takılmalar olduğu için tercih etmiyorum.

Notebookum msi ge60

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bu ufak helikopter çok iyimiş ya havadan jurassic parkı gezer gibi hissettim kendimi , sesinden hayvanlar falan da kaçışıyo

Far Cry 4 (2014) [ANA KONU]

Far Cry 4 (2014) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 23 Kasım 2014; 23:53:08 >

• ya bu toggle aim nerden ayarlanıyor bulamadım bi türlü, sağ mouse tuşuna basılı tutarken ateş edemiyorum, bi kere basınca hep nişanda kalsın istiyorum
  • evohan kullanıcısına yanıt
    Böyle SSler koyun canımı yiyin Bu pırpırlarla radyo kulelerine iniş yapabilirsin. Hepsine tırmanmak zaman alıyor:) bilgine
  • Arkadaşlar saçma bir soru olacak ama siz bu oyunda himayalara kaç defa gittiniz? benim bu 3. gidişim en son himayalarda suyun içine giriyoruz nefes almak için deliklerden falan çıkıyoruz oradayım ama youtube'den partları izliyorum sadece bir defa gidiyorlar ben yan görev falan mı yapıyorum anlamadım gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuon -- 23 Kasım 2014; 23:52:18 >
  • Bu oyuna kim yılan koydu kuleye tırmanırken geldi ısırdı sesli sövdüm

5 dk sonrada yolda kartal saldırdı ilk önce birini farkettim öldürdüm sonra bir tane daha geldi üstüme atladı

oyundaki doğa çok çok iyi olmuş ama 5dk gezemiyoruz yahu hemen saldırıyorlar.

arabada dururken gergedan bile geldi çarptı geçti

• quote:

Orijinalden alıntı: ultralisan

Bu oyuna kim yılan koydu kuleye tırmanırken geldi ısırdı sesli sövdüm

5 dk sonrada yolda kartal saldırdı ilk önce birini farkettim öldürdüm sonra bir tane daha geldi üstüme atladı

oyundaki doğa çok çok iyi olmuş ama 5dk gezemiyoruz yahu hemen saldırıyorlar.

arabada dururken gergedan bile geldi çarptı geçti

Yılan mı Far Cry 3 te en cok ürktugum yaratık. Adam gibi dolasamiyorim yılanlar yüzünden. Psikolojik oldu . Keske Far Cry 4 te olmasaydı ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Kuon

Arkadaşlar saçma bir soru olacak ama siz bu oyunda himayalara kaç defa gittiniz? benim bu 3. gidişim en son himayalarda suyun içine giriyoruz nefes almak için deliklerden falan çıkıyoruz oradayım ama youtube'den partları izliyorum sadece bir defa gidiyorlar ben yan görev falan mı yapıyorum anlamadım gitti.

Ben de çok defa gittim. Yanlışlık yok heralde.
  • Oyunu deneyen arkadaşlar fac cry 3'ten iyi mi?
  • arkadaşlar en güzel fiyatla nereden alınabilir oyun şuan?
  • bluehero_wolf kullanıcısına yanıt
    dostum resident evil in hd si çıkacak hani o ilk ve güzel olan oyunun.. silent hill in de var mı böyle?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

quote:

Orijinalden alıntı: Kuon

Arkadaşlar saçma bir soru olacak ama siz bu oyunda himayalara kaç defa gittiniz? benim bu 3. gidişim en son himayalarda suyun içine giriyoruz nefes almak için deliklerden falan çıkıyoruz oradayım ama youtube'den partları izliyorum sadece bir defa gidiyorlar ben yan görev falan mı yapıyorum anlamadım gitti.

Ben de çok defa gittim. Yanlışlık yok heralde.

Şimdi bu deniz botu ile başka bi deniz botunu takip ediyoruz ya işte ben onun öncesinde 2 defa himayalara gittim bot görevinden sonra da şu an himayalardayım suyun içine giriyoruz nefes almak için deliklerden falan çıkıyoruz oradayım ama youtube partlarına bakıyorum bu bot olayından sonra farklı bir göreve gidiliyor öncesinde de himayalara sadece 1 defa gidiyorlar bir kaç kullancıya daha baktım öyle anlamadım.

• Kuon kullanıcısına yanıt
    Valla benimde aynı senin gibi. 3 defa gittim, gene olsa gene giderim askerlik gibi oldu:) Diğer forumdaşlara da sormak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yannızkurt

Görüntüler çok karanlık oluyo nedeni ne acaba

1.03 patchini yapmanız lazım.
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.