Şimdi Ara

Far Cry 4 (2014) [ANA KONU] (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.732
Cevap
24
Favori
116.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neoAyhan

quote:

Orijinalden alıntı: Supernova~

quote:

quote:

Oyun kayıt olmuyor nedeni ne olabilir

Yonetici olarak calistira ayarla. 1.3 patchini kur tmmdir. Ben boyle cozdum.

1.3 kurulu. Yönetici olarak çalıştırıp mı oynamalıyım?

Evet simgesine sag tikla. Uyumluluktan daima yonetici olarak calissin kutucugunu isaretle

Umarım olur. Giris videosunu ezberledim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Giriş ekranından sonra kayıt alıyor değil mi normalde ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

Genel olarak şu tarz oyunlarda mermi cimriligi olmasa daha güzel olur sanki. 3 mermi ile 4 kişiyi öldürmemi istiyorlar

ayrıca oyunu begendim grafikler olsun. ortam manzara vs gayet iyi. gerçeklik gayet iyi.

Mermi cimriligi yok ki :) oyunun senaryosundan once hayvan derilerini topluyorum her zaman.misal 5 ayi ve kaplan derisini bir kac dakkada topladim.Uzerinde makineli olan arazi araciyla haritada vahsi etçil hayvan simgeli yerlere git. Araziye et at hemen hayvan geliyor makineliyle tara bir kac dakkada istedigin kadar toplarsin. Ammo bag loot bag ne kadar bag varsa once onlari fulle :) oyunun zevki ayri oluyor :)

Ben oyunda makineli araç görmedim yav o kadar oynadım ama bulamadım. Aynı far cry 3 teki gibi makinalı araçlar var mı gerçekten?

• quote:

Orijinalden alıntı: magicans

quote:

Orijinalden alıntı: Kuon

quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Araç içi müzikler bana nedense şunu hatırlattı:

Hocam aynı atmosferi yaşıyoruz : ) hocam merak ettim yaşın kaç?

Allah iyiliğinizi versin nereden geldi aklınıza ... :) Birde şöyle bir parça vardı

Allah iyiliğinizi versin :) resmen nostalji yaşattınız.

• quote:

Giriş ekranından sonra kayıt alıyor değil mi normalde ?

ilk bi muhabbet var ya masadan kalkıp arabayla kaza yapıyorsun. ordan sonra alıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre155

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

Genel olarak şu tarz oyunlarda mermi cimriligi olmasa daha güzel olur sanki. 3 mermi ile 4 kişiyi öldürmemi istiyorlar

ayrıca oyunu begendim grafikler olsun. ortam manzara vs gayet iyi. gerçeklik gayet iyi.

Mermi cimriligi yok ki :) oyunun senaryosundan once hayvan derilerini topluyorum her zaman.misal 5 ayi ve kaplan derisini bir kac dakkada topladim.Uzerinde makineli olan arazi araciyla haritada vahsi etçil hayvan simgeli yerlere git. Araziye et at hemen hayvan geliyor makineliyle tara bir kac dakkada istedigin kadar toplarsin. Ammo bag loot bag ne kadar bag varsa once onlari fulle :) oyunun zevki ayri oluyor :)

Ben oyunda makineli araç görmedim yav o kadar oynadım ama bulamadım. Aynı far cry 3 teki gibi makinalı araçlar var mı gerçekten?

dolu ya oho

• Bu videoyu geçtikten sonra oyundan atıyor. Sizce sıkıntı nerde olabilir ?? Oyun orjinal, sürüm 1.3.0
     Far Cry 4 (2014) [ANA KONU] Far Cry 4 (2014) [ANA KONU]

• Uyuşturucu Tarlası Var Mı Bundada
  • Amd Phenom II X4 955 3.2GHz AM3 BLCK BOX
    SAPPHIRE RADEON HD6850 1 GB
    Kingston 4GB Hyperx DDR3 1600MHz CL9 Ram
    Bu sistemle Medium ayarlarda bile takılmalar oluyor arkadaşlar , sistemden mi kaynaklanıyor yoksa oyundamı bi problem var?
  • quote:

quote:

Giriş ekranından sonra kayıt alıyor değil mi normalde ?

ilk bi muhabbet var ya masadan kalkıp arabayla kaza yapıyorsun. ordan sonra alıyor.

1.4 updatesi ve yönetici olarak çalıştır ile sorunumu çözdüm teşekkürler.
  • TechnoGame oyunun çevirisine başlamış

• quote:

Orijinalden alıntı: Doqann

TechnoGame oyunun çevirisine başlamış

Bende çeviri çıksın öyle oynayacağım.Altyazısız pek bişey anlamıyorum.Far Cry 3 ü de aynı şekilde bitirmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dewilmacry.

Amd Phenom II X4 955 3.2GHz AM3 BLCK BOX
    SAPPHIRE RADEON HD6850 1 GB
    Kingston 4GB Hyperx DDR3 1600MHz CL9 Ram
    Bu sistemle Medium ayarlarda bile takılmalar oluyor arkadaşlar , sistemden mi kaynaklanıyor yoksa oyundamı bi problem var?

O Sistemde lowda oynarsanız dua edin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Beyler 1500 tl civarinda laptop kullananlar hangi modeli kullandigini ve hangi ayarda kac fps aldigini yazabilir mi?
    Bu fiyata bu oyunda sikinti yaratmayacak laptop almayi dusunuyorum

Gt 840m ile 1366x768 cozde. Geometry low aa kapali. Fur kapali. Water high diger ayarlar very high da 45 50 fps aliyorum.

yav kardeş ne saçmalıyon sen o kartla mediumda bile oynayamazsın very high diyo bide. Gtx860 la bile highda anca oynanıyo 1080p de
  • Ben de sürüm 0.1.01 diyor 1.3.0 sürümünü nasıl yükledinNormalde playe tıklayınca otomatik kendisi güncellemesi gerekiyor ama bende olmadı.C de yer olmadığı için oyunu kurarken uplayde ayarlardan downloads ı D'De oyunlar diye bir klasöre tanımlamıştım.Bu yüzden mi otomatik güncelleme başlamadı acaba.Bu sorun olabilir mi.Sen de otomatik mi güncelledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trident682

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: theJuDGe_41

Beyler 1500 tl civarinda laptop kullananlar hangi modeli kullandigini ve hangi ayarda kac fps aldigini yazabilir mi?
    Bu fiyata bu oyunda sikinti yaratmayacak laptop almayi dusunuyorum

Gt 840m ile 1366x768 cozde. Geometry low aa kapali. Fur kapali. Water high diger ayarlar very high da 45 50 fps aliyorum.

yav kardeş ne saçmalıyon sen o kartla mediumda bile oynayamazsın very high diyo bide. Gtx860 la bile highda anca oynanıyo 1080p de

Adam 1080p de oynamıyor ki zaten yazmış kaçda oynadığını "1366x768".Ben de 1024x768 de HD 6850 ile Very High karışık oynuyorum.

• Gtx 670 yeterlimidir bu oyuna

• C:\Users\X\Documents\My Games\Far Cry 4 içinden GamerProfile dosyasını notpad ile açıp ağağıdaki ayarları gösterildiği gibi düzeltiyoruz
    MouseAccelerationOn="0"
    MouseAcceleration="0"
    Smoothness="0"
    Smoothness_Ironsight="0"
    UseMouseSmooth="0"
    DisableLoadingMip0="1"
    Maxbufferedframes="1"

BU AYARI KESİNLİKLE YAPIN ARKADAŞLAR amd r9 280x ekrankartım var medium da bile 25 35 fps arası oynuyo idim inanılmaz kasılmalar va tutulmalar oluyordu şuan veryhigh ta 45 70 fps arası oyun akıyor ama yağ gibi değil genede :D arada tutulmalar oluyor malesef low yapsanız bile tutulmalardan kurtulamıyosunuz TAMAMMİYLE OYUNUN SORUNU youtube de enbaba ekran kartlarının incelemelerini izledim hepsinde bu ani fps düşüşleri gerçekleşiyo ona yapcağınız bişey yok.....MECBUREN GÜNCELLEME BEKLİCEZZZZZZZ....ama bu ayarları yapmadan kesinlikle oynamayın.......

• Patch 1.4.0 yükleyince neden ilerlemeler sıfırlanıyor ki. Bu patchi yüklemeyince de bu sefer oyun Don't Look Down bölümü bitince oyundan atıyor.
  • atakanfzl kullanıcısına yanıt
    Evet yeterli olması lazım.

Sony laptop alan şanssız kullanıcılar:

Bütün driverları kaldırın ve hepsini kendi sitelerinden indirin. Sonynin sitesinden indirmeyin. Sony yeni ürünlerini satmak için dirverlarının içine çok zekice buglar koyuyor sonra daha 1 senelik laptoplar oyunlarda zorlanıyor. (Artık sony pil bile almam.)
    Bilginiz olsun. Ben ne zamandır bu yüzden oyunları oynayamyordum, bu uyarıyı internette gördüm ve uyguladım kurtuldum çok şükür..
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.