Şimdi Ara

Far Cry 4 (2014) [ANA KONU] (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.732
Cevap
24
Favori
116.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam şanslıymışsın. Ben ne zaman araca binsem geveze dj habire pagan min hakkında konuşuyor arabadan inene kadar da susmadığı için müziklere denk gelemedim Sadece tek bir parça duydum hep o çalıyordu. Arabaya binip saatlerce turlamalı o zaman.
  • Orjinal oyun için hiç yama çıkmadı mı ben de güncellme olmadı.Oyuna sağ tıklayıp özellikler-ayrıntılar dediğimde ürün sürümü 0.1.0.1 diyor.İlk gün yaması gelecek denmişdi.Bende güncelleme falan yapmadı otomatik kendisi yapması gerekmiyor mu.Elle nerden indireceğiz yamayı ubisofttun sitesinde yok öyle bir yer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alper201

Merhaba . İ7 2600k 8 gb ram gtx 570 twin force III var bütün her şey low da olmasına rağmen çatışma sahnelerinde 15 frame e kadar düşüyor yapılabilecek bir şey var mıdır ? Teşekkürler ve bir de bu kadar düşmesi bu sistemde normal midir ben anlamadım ?

i52500k, 4 gb ram ve gtx460 ekran kartı ile mediumda 30 fps ortalaması ile takılmadan oynuyorum. 1.3 yamasını kur ve yukarıda bir yerlerde paylaşmışlardı oyunun gamerporfile dosyasında yapılan bir kaç ayar ile olduça oynanır hale geliyor. Hıgh ayara bile rahatlıkla çekmen lazım o kartla.
  • C.H.N kullanıcısına yanıt
    İlk bölümde çalıyordu bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.H.N

quote:

Orijinalden alıntı: Kuon

Oyunun soundtrackleri çok iyi sırf bu yüzden arabaya bindiğim oluyor.

Hakikatten yahu onları nereden buluruz. (radyoda çalan parçaları)

Mesela dünden beri bunu dinliyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=I7JTXxyqIeA

Zaten en sevdiklerimden biri de bu ''The Bombay Royale '' hint müzikleri oyuna güzel oturmuş eğlenceli ve ingiliz aksanı ile ingilizce konuşmalara bayılıyorum 3 de vaas'ın aksanı da süperdi ubisoft bunu bi özellik haline getirdi bu oyunda neyse şarkılar eğlenceli.

• quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Araç içi müzikler bana nedense şunu hatırlattı:

Hocam aynı atmosferi yaşıyoruz : ) hocam merak ettim yaşın kaç?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kuon -- 22 Kasım 2014; 21:58:41 >
  • arkadaşlar çita'ya et parçası atmak için ne yapmak gerekiyor. Q'ya basıp Et'i seçiyorum oondan sonrası olmuyor hangi tuşa bastıysamda... zaten hayvana ateş etsemde yine ölmüyor enteresan bi iş yani ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captain..

Arkadaşlar merhaba benim sistemim kaldırır mı oyunu :

4 GB RAM
    2 GB Nvidia GeForce GT 635M

Teşekkürler..

Merhaba kardeşim, yazmış olduğun özellikler benim sistemime benziyor notebook kullanıyorum bende oyunda kaç fps alıyorsun acaba onu sormak istedim ben ne yaptıysam oyunu akıcı bir şekilde oynayamadım da
  • beyler limited edition ile gold edition arasındaki fark nedir yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Company of Heroes 2 Ardennes Assault çıktı mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

arkadaşlar çita'ya et parçası atmak için ne yapmak gerekiyor. Q'ya basıp Et'i seçiyorum oondan sonrası olmuyor hangi tuşa bastıysamda... zaten hayvana ateş etsemde yine ölmüyor enteresan bi iş yani ?

Mouse tekelrleğin üstüne tıklayacaksın.
  • Arkadaşlar Godrays için hangi ayarı kullanıyorsunuz. Godrays Enhanced yapınca özellikle gündüzleri oyunun renkleri çok soluyor. Işıklandırmada bir sıkıntı var gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxbatmanxx

Arkadaşlar Godrays için hangi ayarı kullanıyorsunuz. Godrays Enhanced yapınca özellikle gündüzleri oyunun renkleri çok soluyor. Işıklandırmada bir sıkıntı var gibi.

godrays kullanıyorsan kesinlikle sweetfx kullan üstüne yoksa o ayarı açmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

quote:

Orijinalden alıntı: xxbatmanxx

Arkadaşlar Godrays için hangi ayarı kullanıyorsunuz. Godrays Enhanced yapınca özellikle gündüzleri oyunun renkleri çok soluyor. Işıklandırmada bir sıkıntı var gibi.

godrays kullanıyorsan kesinlikle sweetfx kullan üstüne yoksa o ayarı açmayın

Siz hangi preset'ı kullanıyorsunuz?
  • Peki çok teşekkür ederim yinede merak ettiğimden sormuştum zaten

• Pagan Min nedense hiç öldüresim gelmedi.Hep değişik bi karizması vardı.Sonuda bu ajayın babası bunun kızını öldürmüş diyor ajayın üvey kardeşini yani.Doğrumu bu? Eğer öyleyse suçlayamam arkadaş bu adamı ben.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emrebo

R9 270 ile oynayan bir kişi yok mu?

Ben

Dostum ayarlar nasıl ve fps değerleri ne durumda?ayrıca işlemcin ne?

• quote:

quote:

quote:

Ben

İşlemci fx 6300 8gb ram antialiasing fxaa da geri kalan her şey ultra ortalama 50 fps alıyorum godray kapalı zaten o da 3-5 fps fark ediyor sadece.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ben

İşlemci fx 6300 8gb ram antialiasing fxaa da geri kalan her şey ultra ortalama 50 fps alıyorum godray kapalı zaten o da 3-5 fps fark ediyor sadece.

Sağolasın , bende deneyeceğim bakalım intel işlemcinin farkı olacak mı

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.