Şimdi Ara

IKI TERCIH HANGISI?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar konuyu netbook ıslemcı secımı olarak acmıstım fakat sıtelerde gezerken kafam karıstı bıraz sımdı onumde ıkı tane secenek var ;

n570 ıslemcılı 2gb ramlı 11 ınc bı netbook ıle

ıntel core duo t5500 ıslemcılı ve 2gb ramlı 12 ınc bı notbook sız olsanız hangısını tercıh ederdınız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz32 -- 2 Haziran 2014; 18:07:34 >

• Netbook için işlemcinin pek önemi yok hepsi yüzde 10 bandında farklıdır.onun yerine ram konusuna odaklanın,enaz 2 gb ram olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sahıbınden vs sıtelere baktıgımda genelde ya n270 ıslemcı + 1gb ram lı netbooklar yada n450 ıslemcılı 1 gb ramlı netbooklar var ,bırde bu netbooklar yerıne tablet alsam dahamı kullanıslı olur ki?amac arada basıt oyunlar,fılm ınternet face vs...
  • Klavye gerekmiyor ise tablet alın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam netbook alanların buyuk bı kısmı performansında sıkayetcı benım ıcın klavye olması onemlı o yuzden tablete de sıcak bakmıyorum fakat arastırıken bu ıkı secenek yanı netbook ve tablet dısında notbooklar gordum dual core ıslemcı 2gb ram vs ve 12,2 ınc boyutunda bu tıp bır cıhaz da ısımı gorur sanırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz32 -- 25 Mayıs 2014; 15:19:43 >
  • Guncel
  • Hocam netbookun devri bitti ucuz notebook veya orta duzey bir tablete yonelin notebook alabilrsiniz netbook elimde var ama 7 senelik laptopumla kiyasladigim zaman bayagi fark var alinmaz kisca elimde alt duzey tablet var oda fena degil her turlu netbooku performans olarak geciyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.