Şimdi Ara

KONSOL KULÜBÜ DUALSHOCK 4 - 179 TL , KAMERA 159 TL ANALOG KORUYUCU ÇİFTİ 10 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
3
Favori
7.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Konsol Kulübü tekrar en iddalı şekilde en uygun fiyatlarla burada karşınızda.

Mağazamızla ilgili bi tanıtım videomuz da mevcut, merak eden arkadaşlar inceleyebilirler.Vizyonumuz , misyonumuz ve hedeflerimiz en uygun fiyata en yeni oyunları siz oyunculara en uygun ve hızlı şekilde temin edebilmektir.

Öncelikle Neden Şirinevler ?
    metro ve metrobüs ile en kolay ulaşım avrupa yakasının yeni trendi olan şirinevler,merkezi olduğu için tercih ettik.Şirinevler meydan dan 3 dakika mesafedeyiz.Şirinevler ile alakası olmayan bi konseptimiz var emin olabilirsiniz
    Konsol kulübü olarak mağazamızı 2014 haziran ayında Şirinevler de açtık.
    Kadıköy deki çalışmalardan sonra.Oyunu oyuncudan alın ; mantığı ile oyunculara "cüzdan" gözüyle bakmayan biryerden oyun almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.
    Bizde yalan referans , bozuk ürün, içinize sinmeyecek hiç birşey yok.Yılların tecrübesi ve forumda yaptığım alışveriş ve müşterilerimizin yorumları ile buradayız.
    Forumda 2008 den beri Playstation satıyorum . Referans sistemi çıktığı 2. ayda 100 ün üzerinde referans yolladım sonra sıkılıp bıraktığım için pek yıldız yok :) (herkes de 3-5 yıldız varken )
    Gelelim en uygun oyun ve konsol fiyatlarına , paketlerine
    Yerimiz Metro ve Metrobüs ile ulaşımın en kolay olacağını düşündüğümüz Şirinevler Meydan a 3 dakika mesafede açtık.Harita ve detaylı adres tarifi de mevcuttur.Yakın zamanda Şirinevler meydan dan dükkana gelene kadarki yolu video çekeceğim

Ödeme imkanlarımız :
    Fiyatlarımızın tamamı nakittir bildiğiniz gibi.
    Garanti Bonus ve Axess kartlarınız Peşin fiyatına 3 Taksit imkanımız mevcuttur
    Ayrıca Maximum kart ve Axess kartlarınıza ufak vade oranlarıyla 3-5-6 ve 9 taksit yapabilmekteyiz.

Tarif : Şirinevler Meydan dan yürüyüş yolunun sonuna kadar yürüyün.Caddeye gelince solunuzda HSBC bankasını göreceksiniz.Bankanın sokağına girin 20 metre ileride sağdaki ilk dükkan
    Videolu yol tarifi bile mevcut daha ne olsun :)

Foruma tekrar Döndüm uzun süreden sonra.Artık mesajlarınıza en kısa sürede cevap veriyoruz.

Bize nasıl ulaşırsınız öncelikle onu anlatayım hemen ;

Yeni Mağazamızda siz oyunculara hizmet vermeye devam ediyoruz.

Adresimiz : şirinevler mahallesi , fetih caddesi 3.sokak ta

Facebook üzerinden Mesaj atabilirsiniz :

https://www.facebook.com/Konsolkulubu

İnternet sitemizden ürünlerimizi inceleyip , site üzerinden form oluşturabilirsiniz.
    Veya mail atabilirsiniz.

Whats App tan sabah 9 ile akşam 9 arasında ulaşabilirsiniz.

0507 730 24 49

Telefonlarımız

0532 056 30 32
    0507 730 24 49
    0212 451 82 36

KONSOL KULÜBÜ  DUALSHOCK 4 - 179 TL , KAMERA 159 TL ANALOG KORUYUCU ÇİFTİ 10 TL

Gelelim ürünlerimize ;

Siyah Dualshock 4 179 TL
    Mavi Dualshock 4 179 TL
    Kırmızı Dualshock 4 179 TL
    Beyaz Dualshock 4 179 TL

Ps 4 Kamera 159 TL

Analog Koruyucu (1.kalite terlemez kaymaz Plastik değil Kauçuktur.) -2 adet 5 TL , 4 adet 10 TL

Diğer Oyun çeşitlerimiz hakkında fikir edinmeniz için sitemize gözatabilirsiniz.

www.konsolkulubu.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fateeh33 -- 14 Eylül 2015; 1:54:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O arkadaşı ifşa etmelisin bence. Ki bizde ne olur ne olmaz önlemimizi alalım. Hayırlı işler bu arada
  • Teşekkürler
    Allah a havale ediyorum uğraşmaya değmez hocam

• gerçekten çok uygun hayırlı işler dilerim. (Takip)
  • Pal cihaz mı ? ps4 ?
  • Ntsc-U dur cihazlar .Amerika dan gelmektedir ürünler .
    Onay tuşu "X" dir..Piyasadaki NTSC-j lerde ise Onat tuşu "O" dır

• pal ve ntcsu farkını kısaca açıklarmısınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Par - Avrupa versiyon dur.Acrupa ya çıkan versiyon .Ps4 de farketmiyor .
    Ntsc u - Amerikan versiyon.
    Tek fark film izlerken bazı filmlerin bölge kilidi var.Örneğin avartar filmi dne yok ana shutter island filmi nin bluray i ntsc de çalışmıyor.Tam tersini düşünün Avrupa dan ps4 aldınız amerika dan ucuz film bulup aldınız, yine aynı sorunu verebilir

Ntsc-j ise uzak dogu versiyondur .Onlarda ile okey tuşu "O" , iptal tuşu "X" dir

• Teşekkürler dostum :) evet tamamen ayrıldım artık
    Şirinevler e bekleriz tüm dostlarımızı artık

• quote:

Orijinalden alıntı: fateeh33

Teşekkürler dostum :) evet tamamen ayrıldım artık
    Şirinevler e bekleriz tüm dostlarımızı artık

Bende forumda araştırıp sizin isminiz ile ilgili söylenenleri okuyunca gözü kapalı Kahramandan ikinci el PS3 Almıştım bilsem almazdım. Şehir dışındayım kargoladılar umarım sorun yaşamam

• Benim isime geldi valla bakirkoyden kadikoye geliyordum. Dukkanin krokisi falan var mi

• Var hocam çizip Google Map den koyacağım en kısa zamanda hocam
    Şuanda dükkanı kuruyoruz aysonu inşallah tamamlayıp resmi açılışı yapacağız
    Iyi dilekleriniz için teşekkürler :)

• Sefaköydeyim,gelirim artık :) oyun fiyatları iyi olursa hele :)

• Iyi ne kelime :) çok iyi olacak.
    En fazla Kadıköy- Eminönü ile aynı olacağının garantisini verebilirim

• fateeh oyun takası var mı ? Takasa başladığında söyle de bir takas için uğrayalım dükkanına bende yakınım Şirinevler'e Kocasinan'dayım.
  • Var var
    Cuma dan sonra gelin abi takas SATIŞ makine oyun her yol var

• Yeriniz nerede acaba ? Metrobüs duraklarına yakınmı

• Şirinevler metrobüs ten indikten sonra 3-4 dakika yürüme mesafesinde

• şirinevlerde kuzenim oturuyor. istanbula geldiğimde hayırlı olsuna gelirim. senden aldığım xbox hala çalışır durumda taş gibi maaşallah hayırlı işler
  • :) aman devam etsin çalışmaya mahçub etmesin beni her zaman bekleriz

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.