Şimdi Ara

TRENDYOL 16-21 yaş arasına %20 indirim üst limit 500 tl (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
289
Cevap
13
Favori
27.798
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GokhanAtas

Beyler sicak firsatciyim ama kacirdim birçok olayi trendyolda simdi kombo olarak neler yapılabiliyor/yapilabiliyorduk asagilamayin lütfen bilgim olmadigi için şuan sanirim %20 calismiyor veya bitti son durum nedir

Bomba kampanyayı kaçırdıysan sıcak fırsatçıyım deme.
  • GokhanAtas kullanıcısına yanıt
    Eskiden %20 indirim + 20 TL hediye çeki + 30 TL visa indirimi birleşiyordu.Sonra 20 TL hediye çekini eklemeyi iptal ettiler. Son durum %20 indirim çalışmıyor
  • ...DeAtH... . kullanıcısına yanıt
    ilginiz için teşekkürler hocam sağolun yarın deneyeyim...
  • ozgur kullanıcısına yanıt
    dediginiz sekikde bir tane adidas ayakkabi almistim 64 tl odemistim. suan genc indiriminin calismamasi cok uzucu umarim kampanya bitmeden tekrar aktif olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ...DeAtH... . kullanıcısına yanıt
    Kampanya süper ötesiydi ben 1500 liralık alışveriş yaptım ama 1-2 yıl içindeki hemen hemen tüm eksiklerimi aldım galiba
  • bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur

Kampanya süper ötesiydi ben 1500 liralık alışveriş yaptım ama 1-2 yıl içindeki hemen hemen tüm eksiklerimi aldım galiba

burnumdan getidiler benim. 2 ayakkabımı iptal ettiler. 5 tane ürün defolu geldi. ablama s beden kaban istedim L göndermişler. ceket istedim pardesü yollamışlar. ve daha nicesi.. öyle birşey ki adamlara diyorum sitede şu an ürünün aynısı var bana onu gönderin. yok illa iade edecekmişim.. ben böyle kaşar bi firma görmedim.. maçana güvenmiyorsan kampanya yapmayacaksın arkadaşım

• mustafaagungor kullanıcısına yanıt
    İlginç ben yaklaşık 25 ayrı hesaptan sipariş verdim şu ana kadar gelenlerde problem olmadı 10 tane kadar daha kargo bekliyorum.Biraz şanssızlık yaşamışsınız sanırım
  • mustafaagungor kullanıcısına yanıt
    tam bir bahtsız bedevi misali olmuşsunuz :) zira bende en az 10 siparişim oldu bu fırsat döneminde, yegane bir üründe sorun çıktı onuda iade ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

Beyler sicak firsatciyim ama kacirdim birçok olayi trendyolda simdi kombo olarak neler yapılabiliyor/yapilabiliyorduk asagilamayin lütfen bilgim olmadigi için şuan sanirim %20 calismiyor veya bitti son durum nedir

• Bende trendyoldan toplam 500TL lik alışveriş yaptım. Stok stok stok :) herşeyi birleştirdim. Beklemedeyiz, bir kısmı geldi, diğer kısmı sipariş alındı modunda. Bu arada umarım genç indirim yarın tekrar başlar..
  • allah muhafaza çöle falan yolum düşmesin

bu arada bi kaç ss atayım. birazdan kronik muhallifler gelir

@neozine
    @ozgur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafaagungor -- 20 Ekim 2014; 0:44:48 >

• Bu % 20 genc indiriminin son tarihi 21 ekimdi. Tarih gecmemesine ragmen indirim düşmüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: özket

quote:

Orijinalden alıntı: PharmaHii

quote:

Orijinalden alıntı: özket

quote:

Orijinalden alıntı: soykannnn

arkadaşlar 93 doğumlu yeğenim tc sini sisteme tanıttım yüzde 20 indirim düşmedi bilgisi olan var mı?

Konuları hortlatmadan önce okusanız iyi olur ekimde bitmiş kampanyası.

Icinde oldugumuz ay ekim zaten ki 21 ekim son tarih. Bende 2014 de bitti diyeyim tam olsun. Ayrica sen üstte yazan bir kac yorumu okursan sorunun kampanya tarihi degil trendyol odakli sistemsel bi sorun oldugunu anlarsin.

Sende yukariyi bir oku 16 ekimi gor sonra konus hatta sen konusma bence.

Benim okumama gerek yok. Müşteri hizmetlerini aradim zaten. Benim yazdigimi bile okumamissin. Ekimde bitiyor demen bittigi anlamina gelmez.

• 3 sipariş verdim 3'üde geldi sıkıntısız ürünler çok iyi fırsattı
  • Genç indirim şimdi açıldı. Ama artık kampanyalar birleştirilmiyor. dün ayakkabı alacaktım genç indirimin aktif olmasını bekledim. keşke beklemeseymişim dün daha ucuza geliyordu. visa+kuponla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tzc13

Genç indirim şimdi açıldı. Ama artık kampanyalar birleştirilmiyor. dün ayakkabı alacaktım genç indirimin aktif olmasını bekledim. keşke beklemeseymişim dün daha ucuza geliyordu. visa+kuponla.

Genc indirim ve visa beraber olmuyor mu artik hocam veya pepsi?

• Maalesef. yine bi sisstem hatası falan olmasın diye bir umut canlı desteğe de sordum sadece biri kullanılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

Opet üzerinde calisiyordum

• Oğluma bir pantolon alayım diyorum, 50 TL fiyatı var. Oluyor mu bunda da %20 indirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.