Şimdi Ara

DH Ghost Grubu Fan Merkezi (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
1
Favori
3.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • konser kaydı olarak vardı ama stüdyo kaydı sızdırılmış

• Albüm birkaç gündür belli ortamlardan dinlenebiliyor. Türk Gitar'da incelememi yapacağım, buraya da link bırakırım fakat albümün başarısız olduğu kanısındayım.
  • Ekle beni hocam Ghost sağlam gruptur. Yeni albüm inşallah dediğin gibi kötü çıkmaz. İndireyim hemen malum yerde varsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Page II

Ekle beni hocam Ghost sağlam gruptur. Yeni albüm inşallah dediğin gibi kötü çıkmaz. İndireyim hemen malum yerde varsa

Ekledim
  • Hocam beni de ekleyin albüm fena değil ancak albümün bir kısmı Ghost'un "Doomic" imajını zedelemiş bence.Bu arada albümü henüz D&R'da göremedim.Nereden alabilirim yurt içi olarak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: merocik

Hocam beni de ekleyin albüm fena değil ancak albümün bir kısmı Ghost'un "Doomic" imajını zedelemiş bence.Bu arada albümü henüz D&R'da göremedim.Nereden alabilirim yurt içi olarak?

Ekledim D&R dışında başka bir yer aklıma gelmiyor. Belki Kadıköy Akmar'da falan bulursun. Ancak albüm dijital olarak daha dün çıktı. Buraya gelmesi birkaç gün daha sürebilir. En kötü ihtimalle internetten alırsın.

• insan gitar sesine birşey katar bari basslar bile aynı

• Yeni albümü tek beğenmeyen ben miyim?
  • Fazlasıyla andırıyor hocam haklısınız. Ben fark etmemiştim bugüne kadar. Son albümden de Absolution Mercyful Fate'in Witches Dance'ini Majesty de Iron Maiden'ın Fear of the Dark'ını fazlasıyla andırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Emeritus III

Fazlasıyla andırıyor hocam haklısınız. Ben fark etmemiştim bugüne kadar. Son albümden de Absolution Mercyful Fate'in Witches Dance'ini Majesty de Iron Maiden'ın Fear of the Dark'ını fazlasıyla andırıyor.

megadeth bunları nasıl fark etmemişse hayret
  • Hocam benide ekler misiniz
  • beni de alabilir misinizi aranıza hanımlar biyleeer
    ayrıca imza var mı merak ettim
  • bu arada ghost'taki son mevzulardan, dava olaylarından haberiniz vardır muhakkak :(
  • Beni de yazarmısınız hocam

• Seçilemeyen kullanıcı adı kullanıcısına yanıt
    Ben bu konuyu unutmuşum ya. Haberim var evet ancak pek üzülmediğimi söyleyebilirim. Tobias'ın kafasına göre hareket etmediği bir grup olsaydı cover EPlerini dahi göremezdik en basitinden. Tamamen onun zevkine göre seçtiği klasikleri yorumladılar hep.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Emeritus III

Ben bu konuyu unutmuşum ya. Haberim var evet ancak pek üzülmediğimi söyleyebilirim. Tobias'ın kafasına göre hareket etmediği bir grup olsaydı cover EPlerini dahi göremezdik en basitinden. Tamamen onun zevkine göre seçtiği klasikleri yorumladılar hep.

tobias zaten tam evil pope. şu sıralar ne kadar komplekste olsa da adam evil pope olmanın hakkını tam anlamıyla veriyor yapacağı işten asla umutsuz olamam bu yüzden ama ben son eplerini beğenmediğimi söyleyebilirim. eski ghost'a göre popumsu bir sound'a kaymış geldi, beni pek memnun etmedi. son olaylar da üzdü işte.. gelecek albümden umudum var ama ghoul'lar olmadan, yeni klavyecileriyle de ı-ıh :/ özellikle zac baird'e katlanmak çok zor

• Bu arada baird'i korn'layken severdim de herif tam bir dallama. Bu yüzden bundan sonra ghost'u canlı olarak dinlemekte zorlanacağım kesin.

• Edit: Trolllendik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Cluster -- 14 Mayıs 2017; 12:46:48 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.