Şimdi Ara

DH Ghost Grubu Fan Merkezi (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
1
Favori
3.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Papa Emeritus II

@Aoi. Ritual ve Year Zero isimli şarkılara bak, sonra diskografiyi indireceksin zaten.

Hocam ikisi de çok güzel şarkılar. Özellikle Ritual çok hoşuma gitti. Diskografisini şimdi indirmiyorum, genel tarz olarak pek benlik değiller. Geri kafalıyım biraz ben, yeni grupları dinlerken bir şeyler eksik geliyor sürekli bana nedense. Ama müzik zevki zamanla değişebilir tabi, aklımda bulunsun Ghost. Güzel müzik yapıyorlar, kesinlikle boş değiller.
    Teşekkür ederim. (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aoi.

quote:

@Aoi. Ritual ve Year Zero isimli şarkılara bak, sonra diskografiyi indireceksin zaten.

Hocam ikisi de çok güzel şarkılar. Özellikle Ritual çok hoşuma gitti. Diskografisini şimdi indirmiyorum, genel tarz olarak pek benlik değiller. Geri kafalıyım biraz ben, yeni grupları dinlerken bir şeyler eksik geliyor sürekli bana nedense. Ama müzik zevki zamanla değişebilir tabi, aklımda bulunsun Ghost. Güzel müzik yapıyorlar, kesinlikle boş değiller.
    Teşekkür ederim. (:

Rica ederim hocam. Zamanla olur inşallah.

• Şu Papa'nın hareketlere bitiyorum ya.

• Bugün Dorock'ta Ghost gecesi vardı. Ahmet Saraçoğlu'nun da bulunduğu Jam'e sıra gelmeden amfi patladı, kavga çıktı. Canlı Ghost coverlarını dinleyemedik lakin yine de iyi bir Thrown To The Sun konseri izledim. Ghost da haftaya artık.
  • Konsere 5 gün kaldı.
  • Yarınki muhtemel setlist

Masked Ball (Jocelyn Pook song)
    Infestissumam
    Per Aspera ad Inferi
    Ritual
    Prime Mover
    Jigolo Har Megiddo
    Con Clavi Con Dio
    Elizabeth
    Body and Blood
    Death Knell
    Here Comes the Sun (The Beatles cover)
    Stand by Him
    Genesis
    Year Zero
    If You Have Ghosts (Roky Erickson cover)

Encore:
    Ghuleh/Zombie Queen
    Monstrance Clock
  • Gideceklere iyi eğlenceler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok mu buradan başka giden? Trivium için giden falan olsa hiç yoktan Ghost hastası olarak çıkar mekandan.
  • Ekle kardeşim. Çok tarz grup. Kıyafetler falan...
  • Beyler Papa bizi sevdi, aforoz edilmeyiz, seneye yine gelirlerse şaşırmam. Sürekli öpücük falan attı adam. Monstrance Clock'un sözlerini bilmeyenlere de çok güzel hakaret etti. Baya matrak adam ama tadı damağımızda kaldı. Yukarıda attığım setlistten Jigolo Har Megiddo, Death Knell, Body And Blood şarkıları yoktu. Yine de pamuk gibi sesiyle Ghuleh / Zombie Queen dinlememiz bile yetti. Year Zero ve Stand By Him'i de inanılmaz iyi çaldılar. Headliner olsalardı sahne önü alacaktım fakat çok uzak değildim sahneye. Ivory - Thrown To The Sun - Black Tooth - Karnivool - Ghost olarak muazzam bir pazar günü geçirdim. Eren Başbuğ da Ivory'deymiş bu arada. Bilmeyen için Dream Theater'ın son albümünde orkestra kısımları ona emanetti. Bol bol cover çaldılar, Dance of Eternity ve de Finally Free ile bitirdiler onlar da konseri. TTTS mükemmeldi, Black Tooth pek açmadı beni. Vokali Phil Anselmo özentisi idi. Karnivool'u ilk defa bu konserde dinledim ve adamlar mest etti. Çok sağlam grup.

Edit: Çektiğin tek videoyu da koyayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Cluster -- 23 Haziran 2014; 2:42:52 >

• Vaaaay Karnivool'de geldi demek Avustralya'nın Manga'sı diyorum ben onlara Themata parçası çok sağlamdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alter Bridge

Vaaaay Karnivool'de geldi demek Avustralya'nın Manga'sı diyorum ben onlara Themata parçası çok sağlamdır.

Ben de sondan bir önceki şarkı muazzam demiştim arkadaşa. O hepsi iyi falan diyordu. Setlist FM'den baktım Themata imiş o şarkı.

Edit: Bu arada imza - avatar konser fotoğraflarından sonra traş olayım dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Cluster -- 23 Haziran 2014; 13:33:26 >

• Çok iyi lan

• quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

Çok iyi lan

Teşekkür Ederim'i benden güzel söyledi lan

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Alter Bridge

Vaaaay Karnivool'de geldi demek Avustralya'nın Manga'sı diyorum ben onlara Themata parçası çok sağlamdır.

Ben de sondan bir önceki şarkı muazzam demiştim arkadaşa. O hepsi iyi falan diyordu. Setlist FM'den baktım Themata imiş o şarkı.

Edit: Bu arada imza - avatar konser fotoğraflarından sonra traş olayım dedim.

Themata gerçekten müthiş bir şarkıdır. Bu arada yakışmış Avatar-İmza. Açmış seni

• Beyler Monstrance Clock'un önündeki speech kısmı düşsün siz o zaman görün. Aşık olacaksınız adama.
  • abi çok iyi ya gitmediğime pişman oldum şuan seneye bidaha gelirler inşallah ttts olduğunu duymamıştım onu duysam kesin giderdim canlı izlemek istiyodum onlarıda :/
  • Ah ulan ah gidemedik şu konsere
  • Konu amma düşüyor yahu.

Children of Turkey!
    Thank you very much for a splendid first night spent together.
    Teşekkür ederim.
    /A Nameless Ghoul

https://www.facebook.com/thebandghost/posts/807667452585386

Her zamanki gibi konser sonrası Türkiye'nin çocuklarına da selamı çaktılar. Bence 56 yaşında olduğu rivayet edilen klavyedeki eleman yazıyor bu mesajları da. Orada çocuklar falan yazacak başka birisi olacağını sanmıyorum.

• Papa'nın kimliği ilk defa bu kadar bariz şekilde verildi. Zaten doğru tahmin olarak Tobias Forge deniliyordu her yerde. Bu haberle de 99% olan oran 100%'e çıktı.

http://www.pasifagresif.com/2014/07/nergal-ghost-vokalistinin-maskesini-dusurdu/
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.