Şimdi Ara

Google Glass artık herkese açık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Google Glass artık herkese açık

Uzun süredir kapalı beta olarak testlerine devam eden ve zaman zaman tek gün satışları ile son kullanıcıya sunulan Google Glass akıllı gözlüğü artık herkese açık hale geldi.

Google Glass sayfasından açık beta programına kayıt olan tüketiciler yaşadıkları bölgeye göre 1500$ ödeyerek cihaza sahip olabilecekler. Kayıt sayfası tüm ülkeleri kapsadığı için satışın hangi pazarlara yapılacağı konusunda net bir bilgi yok. Ancak ABD'de yaşayanlar hemen satın alabiliyor. 

Google akıllı gözlüğü için 1500$ ödeyen müşterilere 225$'lık Titanyum çerçeveyi de hediye edecek. Ürün farklı renk seçenekleri ile sunuluyor.

Times dergisi tarafından 2012 yılının en önemli icadı olarak gösterilen Google Glass, gözlük camına entegre minik ekrana görüntüleri yansıtıyor ve bir akıllı telefonun sunabildiği pek çok fonksiyonu bünyesinde barındırıyor. Android tabanlı cihaz ile görüşme yapmak istediğinizde Bluetooth üzerinden akıllı telefonunuza bağlanmanız gerekiyor.  

• 1500 dolar çok para daha geleceği tam olarak belli olmayan bir cihaz için

• Sonunda çıktı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1500 lira verip alip inceleme firsatimiz olmiyacagina gore bari alin siz inceleyin bizde görelim tam olarak neler yapabiliyor neler yapamiyor

• Haber yanlış,closed betadan open betaya geçti

Son kullanıcıya ulaştığında fiyatı 200 doları geçerse yüzüme tükürün
  • Çook pahalı

• 5-6 renkli glass

• İşte beklediğim an. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: LegendM

Haber yanlış,closed betadan open betaya geçti

Son kullanıcıya ulaştığında fiyatı 200 doları geçerse yüzüme tükürün

rizörvd

• 225$ lik hediye olmasa almayi dusunmezdim. Beni cezbeden o 225$ lik Titanium cercevenin cikardigi ses

Not:alamadi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joker80 -- 15 Mayıs 2014; 2:43:52 >
  • Sayfayı kaydırırken ikidir başlığı "Gorilla Glass artık herkese açık" şeklinde okuyorum.

• numaralısı var mı? :D

• Sizi bilmem ama bana böyle bir şey takıp sokakta dolaşmak çok absürt geliyor.
  • 1500 de bir tane 0 fazla yazmislar sanirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tesla Nikola -- 15 Mayıs 2014; 10:22:04 >
  • LegendM kullanıcısına yanıt
    Öldürmüşsün resmen, ciklet mi alıyosun 200 dolara ?
  • bisiklet kullanırken zaten gözlük takıyoruz, bunu takıp önümde gps haritasıyla gideceğim rotayı canlı olarak görerek gitsem çok güzel olurdu

ama onun dışında gözlük takmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 15 Mayıs 2014; 11:42:48 >
  • Kullanabilmeyi çok isterdim. Teknoloji merağim var. Belki ilerde çok param olur da kıyarım almaya. Yoksa sadece internetten edindiğimiz bilgiye göre merağimI gidermeye çalışacağım. Belki 5-10 sene sonra fiyatı düşer.. :-)

• Benimle dalga geçmek için + oy veren arkadaşlar

Google glass'ın üretim maliyeti
    Google Glass artık herkese açık

Ki bu fiyat bizim alabileceğimiz parçalarla yapılan fiyat hesabı,yani google bunun çok altında bir fiyata mal ediyordur.Google bugüne kadar hiçbir zaman absürt fiyat politikası uygulamadı kaldı ki google glass sadece ve sadece google'a özel olduğu ve birçok kişi sıcak bakmadığı için insanların ilgisini çekmek için fiyatı düşük tutulacak.Tekrar söylüyorum 200 doları geçerse tükürün suratıma.

• Xiaomi bununda ucuzunu çıkar.
  • isteyen olursa haziran temmuz aylarinda yoolayabilirim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.