Şimdi Ara

Nokia Lumia 630 satışa sunuluyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
3.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Player 1
    Windows Phone 512 RAM yetiyor doğrudur. Bunun aksini söyleyen yok. Ama mağazadaki uygulamalar 1GB ram istiyor. Windows Phone zaten uygulaması az olan platform. Bir de Markette 1GB ram isteyen uygulamaları çıkardın mı daha büyük sıkıntı olur.

Sen gidiyorsun Lumia 525 1GB ram koyuyorsun 630'a koymuyorsun. Lumia 525 1GB ram isteyen oyunlar açarken daha yeni olan 630 açamıyor. Böyle saçmalık olur mu? Bizim tartıştığımız olay bu. 2 sene sonra Facebook uygulaması 1GB ram isterse şaşırmam.

Çok doğru söylemişsin. Evet WP , Android'e göre daha iyi RAM kullanıyor ve 512 yeterli.
    Ama marketteki uygulamalara bakınca.....

İşte buna Microsoft deniyor. Tutarsız firma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: u.r.k.
    Kasa çerçevesine hiç laf bile etmeyeeğim. lg o kasaya 5 inch sığdırır.

Yok canım. 5 inç sığmıyor ama daha ufak boyutlarda (mm bile olsa) 4.7 inç sığıyor yani...
    http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6232&idPhone2=6077

Sadece LG, 6mm daha kalın koyarak 610mAh daha yüksek pil koymuş.

Bir de daha hafif, daha yüksek çözünürlük, daha büyük ekran, daha fazla RAM, Infrared Verici,
    daha yüksek kamera, LED Flash, Ekstradan ön kamera da koymuş.

Suyundan da koysaymış.

Nokia Lumia 630 satışa sunuluyor

Nokia Lumia 630 satışa sunuluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverClocK1ng -- 16 Mayıs 2014; 13:41:08 >

• OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    Dostum karşılaştırma güzel de aradaki 2 kat fiyat farkı ne olacak? G2 miniyi Lumia 925 ile karşılaştırman daha mantıklıydı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefonun amacı 8.1 i vermek cihaz ı 1 ram yapsalar o zmn alt yapı cihazı olmaktan çıkar 600 luleri 512 rame veriyor 800 leri 1 gb 900 ler 2 gb yapı böyle

• Led flaşı geçtim hala 512 MB ram'mi Lumia 525 de bile 1 GB var bu kafayla nereye gidiyorun, amacın ne senin nokia

• Rust in Peace kullanıcısına yanıt
    6 aydır L820 kullanıyoruz,
    Batarya hariç çok memnunuz.
    Yeğen de de L520 var, 512 gb ram gerçekten yetersiz.
    Tavsiyem:
    500 lira bütçe için L525
    800 lira bütçe için L820 ve Htc 8x

• quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

quote:

Orijinalden alıntı: cosica

quote:

Orijinalden alıntı: musa_unsal2005

Bi led flaş kaç para ulannnnnnn, bi led flaş kaç paraaaaaa

Lumia 620 kullandım, sanırım o dediğin Led flaştan vardı. Açıkçası hiçbir işe de yaramıyordu. Nasıl olsa işe yaramıyor diye koymamış olabilirler. Ha fener olarak kullanılabilir olsa o ayrı.

Led flaş hiçbir işe yaramıyor mu?!

bu arada gereksiz telefonlar yapma tufanına nokia da katılmış

• quote:

Orijinalden alıntı: cosica

quote:

Orijinalden alıntı: musa_unsal2005

Bi led flaş kaç para ulannnnnnn, bi led flaş kaç paraaaaaa

Lumia 620 kullandım, sanırım o dediğin Led flaştan vardı. Açıkçası hiçbir işe de yaramıyordu. Nasıl olsa işe yaramıyor diye koymamış olabilirler. Ha fener olarak kullanılabilir olsa o ayrı.

İp5 de gayet guzel ise yariyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ademsin

Dostum karşılaştırma güzel de aradaki 2 kat fiyat farkı ne olacak? G2 miniyi Lumia 925 ile karşılaştırman daha mantıklıydı.

925 in fiyat olarak rakibi G2 dir. minisi değil.
  • hep birbirlerini aynsı 1 kerede farklı tasarımla gelin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guaire

Lumia 525 artık satılmıyor.

Bir ölçü olması açısından Lumia 625'in fiyatı 700TL.

Microsoft Lumia avukatlarının adanmışlığına da hayranım. 512MB RAM, flash ve ön kamera eksikliğini canla başla hiç yılgınlığa kapılmadan savunuyorlar.

Lumia 525 Avea da satılıyor. 529 lira..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademsin

Tamam da karşılaştırma yaparken neyden alıntı yapıp karşılaştırmayı cevap olarak yazmışım bakarsan daha doğru olur dostum.

Benden önceki arkadaş "LG o kasaya 5 inç sığdırır" demiş.

Ben de karşılaştırma ile daha fazla RAM, daha büyük ekran ve daha fazla özellikleri, 0.6mm yani 1mm den bile daha az bir kalınlık farkı
    ile ama daha ufak en ile sığdırdıp çok daha büyük batarya da sığdırabildiğini işaret ettim.

Yani fiyat açısından bir karşılaştırma değil de boyutsal olarak bir dikkat çekmekti amacım kardeş.
  • 4 çekirdekli 1.2 işlemcisi var ama 512 mb ram koymuşlar bundaki amaçları mağazadaki uygulama ve oyunların 512 mb ramli olan telefonlara optimize edilmesi çoğu optimize oldu ce fiyatı 500 tl civarı olursa iyi bir seçenek olur bir arkadaşda s3 mini daha iyi diye yazıp saçmalamış :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • OverClocK1ng kullanıcısına yanıt
    mobilden görememişim.
  • ben alıcam bu telefondan ama fazla beğenen yok ben içeriğe fazla bakmıyorum zaten ama nokia yı şu konuda kutlamak lazım dış tasarımı müthiş :=)

• Kısacası çöp , 512 mb ramli telefon bir de flash yok ee ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 512 MB RAM? Ön Kamera yok? Flaş yok?

Aynı fiyata çok daha iyi Android telefonlar var.

• klasik nokia hareketi, ekran büyür donanım düşer, donanımda ufak ekleme yapar flaş koymaz, ön kamera koyar öbürünü kısar, maksat eldeki aynı malzemelerle daha fazla seçenek oluşturup daha fazla model satmak, bunun yerine adam akıllı 3-5 model koysa çok daha başarılı olur

ayrıca 512 ram yeterciler bırakın artık saçmalamayı, 512 ram windows phone için de gayet yetersiz bir bellek, yüksek donanıma sahip cihazları kullanan herkes palavra sıkıp duruyor, ana ekranda 3-5 büyük kutu ve arkaplanda çoğu uygulamayı kapatarak zaten android cihazlar da yeteri performansı veriyor, ana ekranı doldurup arkaplanda programlar engellenmeyince 512 mb ram de cihaz kasım kasım kasılıyor, uygulamalar ve oyunlar çakılıp kalıyor, hele aynı ayarlar ve kişiselleştirme yapılmış 512 mb ve 1 gb ram li iki cihazı yanyana getirince fark resmen bağırıyor, ha uygulama kurmayıp telefon defterine internet tarayıcıya girip çıkacak olan varsa 512 mb ram gayet yeter, onun dışında bu cihaz tamamen çöptür, kime geçirirsek kardır cihazıdır

• burada 512 mb ram var kısacası bu alet çöp diyenlerin hiçbirinin 512 mb ramli bir lumia kullanmadığını düşünüyorum. Bakın ben yaklaşık 5 aydır lumia 520 kullanıyorum. Evet mağazada bazı oyunlar 512 mb ram için mevcut değil. Burada hiçbir oyun 512 mb ram için gelmiyormuş gibi konuşuluyor. 512 MB ram için mağazaya gelmeyen oyunlar belkide bir elin parmaklarını geçmeyecektir. Bu fiyat aralığındaki android telefonlara baktığınız zaman flappy bird oynarken bile kasma yapanlar var emin olun ki... Galaxy ace 2 bildiğin flappy bird oynarken kasıyor telefonun arayüzünden dolaşmak bile büyük bir işkence. Tabi tasarım olarak hiç söylemiyorum bile herkesin elinde kös kös zerre tasarıma sahip olmayan samsunglar dolanıyor. bu fiyatlarda lumia serisinin vereceği performansı verebilecek android telefon yok donanımsal özellikleri istediği kadar üstün olsun. istediğiniz karşılaştırmayı yapabilirsiniz ben internete bile kasıla kasıla gireceksem mağazamda istediği kadar oyun olsun benim için ne ifade eder? Bu fiyat aralığında alınacak iki telefon var bana göre birisi lumia 630 diğeri de lumia 525'tir. Çöp olan tasarımsız piyasaya çıkan donanım sömürücüsü android telefonlardır.

512 mb olayını zaten en başta söyledim evet bazı oyunlar 512 mb ram için gelmiyor ancak oynadığınız oyunların hepsinin hakkını sonuna kadar veriyor oynadığınız oyunlarda kasma donma göremezsiniz bu fiyattaki android telefonlarda ise mağazasında evet tüm oyunlar var ancak flappy bird'i bile doğru düzgün oynayamazsınız oyunların hiçbirinde performans alamazsınız seçim sizin... Lütfen arkadaşlardan ricam boş yere atıp tutmasınlar 512 mb ram olayının asıl gerçeği budur windows phone cihazlarda 512 mb ram ile 1 gb ram'in 3-5 oyun dışında farkettiğini söyleyemeyiz.. Ha zaten çok oyun delisi olan birisi gidip 600 liralık bir telefon bakmaz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hamleli Stoper -- 24 Haziran 2014; 11:40:18 >

• Ulan Siz Ne Mal Heriflersiniz Habire İşiniz Şu Nokiayı Kötülemek 512 MB RAM AZMI IPHONE 4 S 512 MB RAMİ VAR Ve 1200 Satılıyor Ram Bu Kadar Sıkıntıysa Niye Iphone Alıyorsunuz.Telefon Alacaklara Bile Su Telefondan Soğutuyorsunuz . Herkesin Maddi Durumu Vardır Adam 2000 TL Bi Samsunga Ödiyeceğine Gider Ucuz İstiyorsa Bunu Alır. Gazetelerde Bile Bu Fiyata Suan Kral Daha İyisi Yok Samsung Bile Bu Fiyata Berbat Bir Telefon Yapıyor.Alacaklara Söyliyorum Alın.Eğer Lumia 625 VE Lumia 630 Arasında Kalsaydınız 630 Tavsiye Ederim. Elinize Almadığınız Telefonları Kötülüyorsunuz.Alın Bir Android 1.5 sene Sonra Görürsünüz Nasıl Kasmalar Donmalar Yaşandığını.Al Lumia Zevkine Bak Öğrencilere Kesinlikle Tavsiye Ederim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.