Şimdi Ara

119 TL Logitech Anywhere MX (DarkField) Kablosuz Mouse

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
3.203
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• 20 TL olan kod vardı almayı düşünenler unutmasın.
  • skandal mouse. ederi çekli fiyatı kadar bile değil.
  • Bu mouse'un çalışmadığı zemin neredeyse yok ama pili çok çabuk bitiyor (bana 1 ay gidiyor) ve bir süre sonra çift tık sorunu çıkarıyor.
    Şu şekilde arama yaparsanız göreceksiniz: "logitech anywhere mx double click problem"
    Tabi logitech sizi açıkta bırakmaz, mouse'u sıfırıyla değiştirir. O ayrı konu.
  • Ben de almıştım, 1 hafta kullandım. İsteyene uygun fiyata verebilirim..
  • bu parayı hakeden hiç bir nitelik göremedim mouse da. G600 alın kablolu ama verdiğiniz paranın her kuruşunu hakediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

bu parayı hakeden hiç bir nitelik göremedim mouse da. G600 alın kablolu ama verdiğiniz paranın her kuruşunu hakediyor.

g600 konusunda ben de katılıyorum lol cülerin vazgeçilmezi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

bu parayı hakeden hiç bir nitelik göremedim mouse da. G600 alın kablolu ama verdiğiniz paranın her kuruşunu hakediyor.

g600 konusunda ben de katılıyorum lol cülerin vazgeçilmezi

Sadece o da değil internette gezmek için. Hele hele programcı ve tasarımcılar için nimet resmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flort

Bu mouse'un çalışmadığı zemin neredeyse yok ama pili çok çabuk bitiyor (bana 1 ay gidiyor) ve bir süre sonra çift tık sorunu çıkarıyor.
    Şu şekilde arama yaparsanız göreceksiniz: "logitech anywhere mx double click problem"

1 yıl önce almıştım bu aleti, yaklaşık 1 ay önce çift tıklama problemi oluştu. Penta teknolojiyi aradım, yurt içi kargo gönderi kodu verdiler, ücret ödemeden gönderdim yaklaşık 1 hafta içerisin de aynı ürünün yenisini gönderdiler. Bu ürünün ayrıca 3 yıl garantisi var diye biliyorum. Pil olayına gelince evet çabuk pil tüketiyor ben bu problemi şarjlı pillerle hallediyorum.

• Resimlerde 2 mouse var liktekini solda duran sanrım asıl mouse aşağıdaki

http://www.hizlial.com/logitech-performance-mx-kablosuz-laser-mouse-910-001116/10226860?OM.zn=ProductView_ZoneNew&OM.zpc=10228550

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzaNazY -- 10 Haziran 2014; 9:43:15 >
  • Bende de çift tıklama problemi var iyi oldu bunları öğrendiğim faturayı bulup yollayayım garantiye. İnşallah bulabilirim
  • Logitech Performance Mx Kablosuz (resimde soldaki) öneririm kullanımı çok rahat bir fardedir, eliniz alışınca başka farelerde zorluk çekiyorsunuz zamanında vatandan indirimle 149 tl'ye 2 tane almışdım.
  • Bende garanti süresi geçen eski model bir mouse yerine bunu edinmiştim. Hakikaten çift tıklama sorunu bendeki Anywheredede yavaş yavaş başlıyor. Çözümüyse çok basit bir önceki Vx nano modelindede yaptığım gibi eski bir mouse bulursunuz iyi bir elektronikçi bulup ondaki sağlam tık butonunu buna montaj ettirirsiniz. Biz bu yöntemle yaptırdığımız Vx nanoyu uzun zamandır sorunsuz kullanıyoruz.
  • quote:

Bu mouse'un çalışmadığı zemin neredeyse yok ama pili çok çabuk bitiyor (bana 1 ay gidiyor) ve bir süre sonra çift tık sorunu çıkarıyor.

1 yıldan fazladır bu mouse'u kullanıyorum ama tam olarak bu double click problemi nasıl birşey.
  • Performance MX kullanıyorum ev ve iş olarak 2 tane, ikisi de çift tık sorunu yaptı. Değiştirmeye yanaşmadılar (kargoladığım ürünü sağlam diyerek geri gönderdiler), telefon ile haşlama sonucu değiştirdiler.

Neredeyse tüm yeni farelerde yeterince kullanım sonucu bu problem oluşuyor. Eskilerinde ise olmuyor ne hikmetse (!), planned obsolescence sağolsun.

edit: Satılan ürün benim söylediğim değilmiş, ilk görselde soldaki ürün benim dediğim. Ama yazdıklarım geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazar -- 10 Haziran 2014; 12:16:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyazıt Çakır

quote:

1 yıldan fazladır bu mouse'u kullanıyorum ama tam olarak bu double click problemi nasıl birşey.

farenin sol tuşuyla yapılan tek tıklamayı çift tıklama olarak algılaması bendede aynısı oldu.
  • Everest GX8 USB Scream 10 Tuşlu Oyun
    iyi bir şeye benziyo sanırım. + ucuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazar

Performance MX kullanıyorum ev ve iş olarak 2 tane, ikisi de çift tık sorunu yaptı. Değiştirmeye yanaşmadılar (kargoladığım ürünü sağlam diyerek geri gönderdiler), telefon ile haşlama sonucu değiştirdiler.

Neredeyse tüm yeni farelerde yeterince kullanım sonucu bu problem oluşuyor. Eskilerinde ise olmuyor ne hikmetse (!), planned obsolescence sağolsun.

edit: Satılan ürün benim söylediğim değilmiş, ilk görselde soldaki ürün benim dediğim. Ama yazdıklarım geçerli.

Ikisi de ayni teknolojiyi kullaniyor.

Degisim icin logitech in 800 lu bir numarasi var orayi arayin. Ben vatan dan aldigim icin ilk oraya goturdum 1 hafta sonra farenin altini degistirip geri verdiler. Takilan alt kisim da bariz kullanilmisti. Pesine logitech i arayip seri numarasini verdim ayni gun kargo ile yenisini gonderdiler. Logitech garanti konusunda 10 numara bir firma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu fareden var bende. zemin sıkıntısı yapmıyor . hep 800 dpi'da kullanıyorum. 1600 ya da 2200 yapınca cihazı kontrol edemiyorum çok aşırı hassas oluyor. f tusu da farenin işlevselliğini arttıyor. sanalpazar'dan 60 liraya alınabilir..
  • 3 tane Anywhere Mx var elimde. Şu çift tıklamaya bi çözüm bulamadılar. Öncesinde Vx Nano vardı onda da çift tıklama oldu. Aradım servise göndermeden sadece telefonla Anywhere Mx modelini gönderdiler. 3 ay sonra çift tıklama sorunu oldu aradım yine tekrar aynısından gönderdi logitech hollandadan. 4-5 ay sonra yenisinde de çift tıklama oldu aynı şekilde yenisi tekrar gönderildi. 2 ay sonra tekrar olunca artıkın g602 modelini seçtim onu gönderdiler :) Logitech servis olarak çok iyi gerçekten ama şu çift tıklamaya çözüm bulsalar iyi olucak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asriell -- 15 Haziran 2014; 1:41:19 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.