Şimdi Ara

Sony önümüzdeki yıl $300 altında su geçirmez modeller satışa sunabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony önümüzdeki yıl $300 altında su geçirmez modeller satışa sunabilir

Digitimes kaynaklarından gelen son raporlara göre Sony önümüzdeki yıl su geçirmez akıllı telefon ailesini genişletmeyi planlıyor. 

2015'de piyasaya çıkarmayı planladığı yeni su geçirmez modeller için Tayvan'lı üreticilerle görüşmeler yaptığı belirtilen Sony Mobile'ın, giriş seviyesi ile orta seviye için de modeller çıkarmayı düşündüğü belirtiliyor. Şu an hali hazırda üst segmentte Xperia Z2, Xperia Z1 ve orta segmentte Xperia Z1 Compact modellerine sahip olan Sony, daha önce $300 altı Xperia Go'da olduğu gibi giriş seviyesine de hitap ederek satışlarını arttırmayı planlıyor.

Sony'nin yanında daha önceden su geçirmez telefonlar üretmiş Samsung, LG, Motorola, HTC ve Lenovo'nun da su geçirmez model portföyünü arttırmak için üreticilerle irtibatta olduğu bildiriliyor. 

Tayvan kaynaklı üreticilerin satışları arttıracağı için bu tarz giriş seviyesi ve orta seviye su geçirmez modellere sıcak baktığı ve üretimlerine hazır olduğu da raporda belirtilen bir diğer detay. 

Akıllı telefon piyasasının seneye bu yönde bir adım atması ve su teması nedeniyle yüksek onarım masrafları çıkaran telefonların azalıp kullanıcı dostu modellerin artması şüphesiz ki biz kullanıcıların yararına olacaktır.

• 300 dolar altı dediği 250 dolar giriş seviyesi

Edit:200 dolarlık moto g 800 lira 250 dolarlık telefon 1000 liraya giriş seviyesi mi olur læ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmedaltair -- 13 Mayıs 2014; 17:37:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman sony alırım.

• 2000 liralık telefon su geçirince kullanıcı hatası diyor telpa şimdi de bu fiyattaki telefondan ne bekliyodun der yine ücretsiz onarım yapmaz

• yapılabilir neden yapılmasın. bunu yapmazlarsa ayıp ederler zaten
  • 300 $ lık cıhaz buraya gelınce 1000- 1200 TL olur

malum 650 $ lık z1c yı 2000 e kıtlemeye calıstılar
  • mehmedaltair kullanıcısına yanıt
    yavaş yavaş 1000 tl ye kayıyor giriş seviyesi telefon dediklerimiz
    tepe model dediğmiz telefonları 1500 liradan almaya başlamıştık şimdi 2500 lira oldular
    birşekilde giriş seviyesininde fiyatları artacaktır
  • Tr'ye çok daha fazla fiyata geldiği için bu tür ucuz telefon haberleri beni heyacanlandırmıyor.

• doların yükselmesi bu kadar mı fiyatları etkiler arkadaş. artık giriş-orta seviye telefonlar 1000 tlnin üstüne çıkmaya başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crista galli -- 13 Mayıs 2014; 19:30:38 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Alt segment olan cihaz burda fiyatıyla üst segment olur.

• 1200 liradan sokarlar artık

• 900 liradan girerse alınabilir
  • 300$ Xiaominin amiral gemisi alınır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matmuhendisi -- 13 Mayıs 2014; 21:07:56 >
  • Arkadaş scuba yüzücüsü değişsem ne yapayım su geçirmeyen telefonu. bana saçma geliyor yağmur altında çıkarıp "su geçiren" telefonumu kullanıyorum hiçte birşey olmadı onun dışında havuzun dibine dalıp ordan mesajmı atıcam arkadaş

• quote:

Orijinalden alıntı: waltran

Arkadaş scuba yüzücüsü değişsem ne yapayım su geçirmeyen telefonu. bana saçma geliyor yağmur altında çıkarıp "su geçiren" telefonumu kullanıyorum hiçte birşey olmadı onun dışında havuzun dibine dalıp ordan mesajmı atıcam arkadaş

Teknik servise gelen Laptop ve Telefonların %35i sıvı temasından gelirken ilginç bir yaklaşım olmuş seninkisi.Havuzun dibince mesaj atmak yerine su altı videosu çekebilirsin ;)
  • Su geçirmezlik çok mu gerekli bilemiyorum.

• quote:

Sony Mobile'ın, giriş seviyesi ile orta seviye için de modeller çıkarmayı düşündüğü belirtiliyor.

quote:

bu tarz giriş seviyesi ve orta seviye su geçirmez modellere

Yalnız kafama takıldı,
    Haberinizde 300$ altı derken orta seviyede ifade ediliyor mu?

300$ altı deyince insanımızın aklına 299 $ Mı gelmeli?

• quote:

Orijinalden alıntı: Illustrious.

quote:

Sony Mobile'ın, giriş seviyesi ile orta seviye için de modeller çıkarmayı düşündüğü belirtiliyor.

quote:

Yalnız kafama takıldı,

Merhaba,
    Yurtdışında orta segment cihazlar genellikle 300-500 dolar aralığında yer buluyor (Xperia Z1 Compact, G2 Mini gibi), giriş seviyesi modeller de $300 altındaki modeller oluyor (Motorola Moto G, Moto E, LG F70 gibi)

• quote:

Orijinalden alıntı: Rust in Peace

quote:

Orijinalden alıntı: Illustrious.

quote:

quote:

Yalnız kafama takıldı,

Merhaba,
    Yurtdışında orta segment cihazlar genellikle 300-500 dolar aralığında yer buluyor (Xperia Z1 Compact, G2 Mini gibi), giriş seviyesi modeller de $300 altındaki modeller oluyor (Motorola Moto G, Moto E, LG F70 gibi)

Anlamadım hocam, cevap için teşekkürler.

• Sivi, ozellikle su, teknoloji severlerin baş belasidir. Bu tarz su geçirmez yetenekli cihazlar insana öz güven sağlıyor kullanim sırasında. :) Ama 300 $ ülkemizde ki karşılığını biliyoruz haliyle hepimiz. :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.