Şimdi Ara

Basit Web sitesine ihtiyacım var...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aslında veritabanıyla ilgileniyorum... c# , xna vs ile projelerim var fakat webden çakmıyorum :) teyzem ortak olduğu bir şirket için web sitesi istedi.. bende onu kırmadan araştıracağımı yapabilirsem arayacağımı söyledim...

şimdi çok basit bir site gerekiyor bana (.com uzantılı...) yani 3-5 fotoğraf , birkaç link , telefon adresi , iletişim bilgileri vs... çok temel şeyler yani...

bunu nasıl yapabilirim acaba? wordpresste blok falan yazmıştım ama ordan halledebilir miyiz yoksa farklı bir yoldan mı ilerlemek gerekir...? bir de hazır temalar vs varmış herhalde... onlar nasıl oluyor ?

• Şimdi çıkıyorum, eve gelince cevap gelmemiş olursa yardım ederim kardeşim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: william thomsen

Arkadaşlar aslında veritabanıyla ilgileniyorum... c# , xna vs ile projelerim var fakat webden çakmıyorum :) teyzem ortak olduğu bir şirket için web sitesi istedi.. bende onu kırmadan araştıracağımı yapabilirsem arayacağımı söyledim...

şimdi çok basit bir site gerekiyor bana (.com uzantılı...) yani 3-5 fotoğraf , birkaç link , telefon adresi , iletişim bilgileri vs... çok temel şeyler yani...

bunu nasıl yapabilirim acaba? wordpresste blok falan yazmıştım ama ordan halledebilir miyiz yoksa farklı bir yoldan mı ilerlemek gerekir...? bir de hazır temalar vs varmış herhalde... onlar nasıl oluyor ?

Şimdi ilk cizim sureci tasarimi cizcen sonra basit bisey isyersen html kodliyacan eger ucretli isterseniz pm gelin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10_ur24

quote:

Orijinalden alıntı: william thomsen

Arkadaşlar aslında veritabanıyla ilgileniyorum... c# , xna vs ile projelerim var fakat webden çakmıyorum :) teyzem ortak olduğu bir şirket için web sitesi istedi.. bende onu kırmadan araştıracağımı yapabilirsem arayacağımı söyledim...

Şimdi ilk cizim sureci tasarimi cizcen sonra basit bisey isyersen html kodliyacan eger ucretli isterseniz pm gelin

html den başka bir yol yok mu ?

şimdi kim uğraşacak :)))

<html>
    <head>
    </head>
    </html>

bilmem ne :))

• Php filan daha uzun surer ve zor bu arada bilmiyosan appayri bi zor en ideal html istersen ucretli yapabilir ucuza

• istersen tasarımını çiz kodlarını ben yazarm
    hem bilgilerimi güncellemiş olrurum
  • istekleriniz bence çok hafif ve basit istekler. yani bunun için öyle ahım şahım bir bütçe vermenize gerek yok. kendiniz halletmek, işi öğrenmek adına devam etmek istiyorsanız hazır template indirin onun üstünde değişiklikler yapın yavaştan css kodları, divlerin yapısı falan onları öğrenmiş olursunuz. daha detaylı, kapsamlı bir çalışma istiyorsanız pm atabilirsiniz.
  • Hocam internetten hazır wordpress kurulumu yapın.
    Tabi öncelikle .com domain ve host almanız gerek.
    Wordpress kurduktan sonra googlede "wordpress kurumsal tema" araştırırsanız bulabilirsiniz.
    wordpress kodlarını basitçe düzenlersiniz diye düşünüyorum paneli türkçe anlaşılır hemen.
    Yada isterseniz pm atın gerekli bilgileri verin uygun fiyata yardımcı olalım.
    kolay gelsin.
  • william thomsen W kullanıcısına yanıt
    merhabalar
    ben size web sitesi acabilir elinize verebilirim sitem varhttp://senelbedirhan.wix.com/bedirhan-senel ve facebooktan bunun le ilgili konusmak istiyorsanizhttps://www.facebook.com/pages/Web-sitesi-acma/459307524205781 bu adresden bana mesaj atabilirsiniz cok guzel olacagindan supheniz olmasin dediginiz programlar karmasiktir ve istediginiz sonucu karsilayamaz

• http://wmscripti.com/php-scriptler/gblog-v1-0-firma-tanitim-scripti.html

bunu indir admin panelli tasarımını değiştirirsin

• Merhaba web site konusunda size yardımcı olabilirim. Ve bunu kendiniz tasarlayarak yapacağınıza garanti verebilirim. Benimle iletişime geçmeniz yeterli. 05442717284
    kirkayakgokhan@gmail.com
    referans olması için tasarladigim web siteler:
    www.cakirelektrik.org
    www.balizzaestetik.com
    www.cigdemcicekevi.com

• Sen ancak ucretli yaptirmalisin htmlsiz sitemi olur

• https://www.facebook.com/demircode.tr/videos/949296421803401/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.