Şimdi Ara

c3 kullanıcıları lütfen görüşleriniz (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
66.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2005 dizel 92 hp 1.4 16 valf uçak desen değil okadar seri ve rahat ki sınınfının en iyisi digital klima 4 airbag far yağmur park sensörü daha sayamadığım birsürü şey direksiyon yumuşacık herkeze
  • beyler elimde 2008 model C3 1.6 HDi'mden kalma kutu içi K&N hava filtresi var...
    5.000 km ancak kullanmışımdır.. 100 TL... almak isteyen özel mesaj atsın...
  • Citroen C3 yenilendi.

c3 kullanıcıları lütfen görüşleriniz

Citroën, 2002 yılndan bu yana yaklaşık 2 milyon adet satış yaptığı C3 modelini yeniledi.

Ailedeki diğer kardeşleri gibi gündüz farlarına kavuşan C3, tampon ve panjurundaki değişiklikle daha dinamik bir görünüme sahip olmuş.

Arka tarafta, stop lambalarının renkleri, tamponda yapılan yenilikler ve konsola yerleştirilen multimedya ekranı ile yeni C3 rakipleri karşısına eksiksiz çıkıyor.

Gelecek ay Cenevre'de gerçekleştirilecek fuarda ilk kez sergilenecek olan araç, nisan ayında avrupada satışa sunulacak.

• panisher P kullanıcısına yanıt
    aynen camlarda ses var bide enjektör bozuldu çekişten düştü turbo arıza gösterdi asvalt arabası bence c3 dizel oluşuna göre fiesta cliodan iyi bence jazz süper önerririm
  • C3 Punato'ya göre şehir içinde hem ekonomik hem de daha konforlu bence. İçerisinde çok daha farklı hissediliyor. Tabi dizeller için söylüyorum bunu. Ayrıca C3 aracımı pek çok kişi kullandı hep diğerlerine göre çok atik olduğunu söylediler. Direksiyonu çok yumuşak. Vites bende de çok yatıyor, aralıkları çok fazla. Bir de Fransız arabalarının geneli gibi bolca elektrik arızası veriyor. Multşjet motorların ömrünün çok uzun olduğu ve sorunsuz olduğu söyleniyor. Ancak taksici değilseniz C3 çok farklı bence Bu arada benimki 92bg değil 68 bg. 92 BG uçar herhalde
  • Yeni başlık atıp kirlilik yapmak istemedim. 2006 dizel c3 seyir halinde servis sesi verip km kadranı çift çizgi oluyor be hava yastığı yanık kalıyor. Bu durum başınıza geldimi acaba.?
  • Arkadaşlar benimde bir sorunum var.markete girmek için c3 arabamı stop ettim 5dakika sonra geldim araba çalışmıyor motorcu baktı anlamadı yarın sabah elektrik çiye gönderecek sizce ne olmuştur. Canım çok sıkılıyor.yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar biraz konu hortlatmak gibi olacak ama bir tane c3 bakacağım bugün. 2003 1.4 hdi 92 beygir(aracın sahibi emin değildi 92lik olduğuna 67 kw yazıyormuş ruhsatta 92 beygirlik diiye biliyorum ben) araçta değişen kaza yok sunroof dijital klima full versiyonu. Km ise 143 binde. Sunroof hakkında çok olumsuz yorum duyuyorum. Bir de 92lik araçların 70liklere göre daha sorunlu olduğunu söylüyorlar. Var mı bunun doğruluk payı? Kullananlar yorumlarsa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.