Şimdi Ara

Windows Phone 8.1 resmi destek döngüsü açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Windows Phone 8.1 resmi destek döngüsü açıklandı

Windows Phone 8 platformunun eksiklerini büyük ölçüde kapatacağı belirtilen ve yaz aylarında kullanıma sunulması beklenen Windows Phone 8.1 güncellemesinin yaşam döngüsü de belli oldu.

Windows Phone 7 sürümünde 18 ay olan resmi destek döngüsü Windows Phone 8 ile 36 aya çıkarılmıştı. Windows Phone 8.1 güncellemesi de bu süreyi koruyacak. Güncellemenin Microsoft tarafından resmi başlangıç tarihi ise 24 Haziran 2014 olarak belirlenmiş. 

WP 8.1 güncellemesinin ne zaman dağıtıma başlayacağı henüz kesinleşmiş değil. Ancak döngü başlangıcı dikkate alındığında en geç Haziran başı itibariyle ilk partinin dağıtılabileceği tahmin ediliyor. Döngüye göre ise WP 8.1 sürümünün resmi desteğinin kesileceği tarih 24 Haziran 2017 olarak görülüyor. 

Kaynak:http://pocketnow.com/2014/05/09/wp8-1-lifecycle-start-date

• 10 Haziran'da baslanacak dagitima diyorlar.

Edith Piaf: 1http://blogs.windows.com/windows/b/windowsexperience/archive/2014/05/12/windows-8-1-update-requirement-extended.aspx

2www.windowsphone.com/tr-tr/How-to/wp8/basics/whats-new-in-windows-phone

3http://support.microsoft.com/lifecycle/search/default.aspx?sort=PN&alpha=windows+phone&Filter=FilterNO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 12 Mayıs 2014; 23:34:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• lumia 920'ye de gelicek mi? haberlerde göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA006

lumia 920'ye de gelicek mi? haberlerde göremedim.

Tüm modellere 8.1 gelicek

• uA006 kullanıcısına yanıt
    520 bile alacakken 920 nin almaması için bir neden varmı iyiki wp cihaz ayrımı yapmıyo en çok sevdiğim yonu bu.Apple gibi gelecek diyo bitiyo olay.

• 2017 mi? Her firma bunu yapmaz. Güzel haber.

• Ekrem nerde yaşıyosun allah aşkına? 8.1 beta kullanıma sunuldu haberin yokmu yahu? " tam sürüm değil beta o " diye kimse demesin. Beta da olsa 8.1 kullanımda mı? Kullanımda. Ee kardeş " yaz aylarında kullanıma sunulması beklenen " açıklaması neyin nesidir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

resmi desteğinin kesileceği tarih 24 Haziran 2017 olarak görülüyor.

Haberi yapmadan önce gösterilen kaynaklara bakmayı tercih etseymişsiniz. Desteğin sonlanacağı tarih 11 Temmuz 2017
  • Sistem dediğin böyle olmalı en azından ona göre cihaz tercihi yapılır. Android'te ki gibi cihazım şu sürümü alacakmı derdi olmaz.

• umarım betadaki bugları fixlerler duyduğuma göre whatsapp kasıyormuş
  • Ux yil gayet yeterli bir sure. Ortalama iki yilda bir telefon degistiriyorum.

• Beni en çok sevindiren ios a ciddi bir rakip çıkıyor olması.WP, İos stabilitesini yakalarsa ve marketini geliştirirse ciddi rekabet olur.

• amaaaan bize ne,ben keyfime bakıyom,
    android'çiler düşünsün,

• WP8 ilk çıktığı zamanlarda MS 3 yıl güncelleme sözü veriyo dediğimizde, bikaç kişi anıra anıra dalga geçerek gülüyodu. Halâ bi yerlerde anırmaya devam ediyolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Basteryus -- 13 Mayıs 2014; 9:14:38 >
  • QuickPlay kullanıcısına yanıt
    Kasmıyor whatsapp 8 sürümüne adapte edildiği için 8.1'de bazen bildirim gelmiyor programa girmeniz gerekiyor kararlı sürümde hepsini düzeltecekler.
  • güncellemesi kesilen s3 ne yapsın helal olsun MS
  • İşte güzel haber buna derler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8.1 Gelecek sonra 8.2 çıkar demedi demeyin :D
  • 8.2 falan da yine stabilite artırma falan olur yada ek özellikler :) bence wp9 ile cok guzel bi sistem bizi bekliyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Z1mBaBwE

Kasmıyor whatsapp 8 sürümüne adapte edildiği için 8.1'de bazen bildirim gelmiyor programa girmeniz gerekiyor kararlı sürümde hepsini düzeltecekler.

kasmasından kastım bildirimlerle ilgiliydi zaten ayrıca yazılanlarda baya bi gecikmeli gidiyormuş karşıya.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.