Şimdi Ara

LeanData ile Android cihazınız uykudayken tüm kablosuz bağlantılar otomatik kapansın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• LeanData ile Android cihazınız uykudayken tüm kablosuz bağlantılar otomatik kapansın

Batarya tüketiminin önüne geçmek için donanım tarafında pek çok optimizasyon yapılırken, yaızlım tarafında da hem üreticilerin hem de üçüncü taraf geliştiricilerin çözümleri mevcut.

Xda geliştiricilerinin elinden çıkan LeanData uygulaması, cihaz uyku durumuna geçtiğinde WiFi, Bluetooth ve hücresel veri bağlantısını otomatik olarak kapatıyor. Ancak sadece 2KB/s altındaki verileri gönderen kablosuz bağlantılara izin veriliyor. Cihaz uyku modundan çıktığında ise uygulama tüm bağlantıları otomatik olarak geri getiriyor. 

Kullanıcılar istedikleri takdirde bağlantıların açık kalacağı zaman dilimini belirleyebiliyor ve veri kullanan uygulamalar durdurulursa yine otomatik olarak bağlantılar kapatılıyor. Uygulama ücretsiz olarak sunuluyor.

• gece yataktan uzağa şarja takıp bırakıyorum telefonu. wifi açık kalsada sıkıntı yok benim için
  • Discovery nin kendisinde bu özellik var. Tusu kilitleyince belli bir sure sonra tum baglantilari kesiyor. Cok seviyorum bu ozelligini :)

• Bunu yapmayan telefon varsa cope atın zaten
    Discoveryde bile tasarruf var pili o kadar uzun gitmesine ragmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thestell -- 13 Mayıs 2014; 11:11:28 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ne discoverymiş arkadaş gören de birşey sanacak, ekran kapanınca bağlantıların kesilmesi yıllardır eski android sürümlerinden beri sorun olarak var anca düzeldi artık istersen kapanıyor istersen açık kalıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uykudayken bildirim alabiliyomuyuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.