Şimdi Ara

HP 2510 6 ayda 3. kez bozuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HP 2510 6 ayda 3. kez bozuldu arkadaşlar. Günde 2 sayfa siyah beyaz + ayda 350 sayfa renkli çıktı alıyorum ancak alet hep bozuluyor. Renkleri bozuk çıkmaya başladı sonrada hiç yazmamaya.. Tüketici haklarına mı başvurmam lazım ne yapmalıyım paramı geri alma şansım var mı? Zaten çok çıktı da almıyorum rezillik çekiyorum resmen. Zaten Kipa'daki elemanlarla da kanka olduk gide gele

• elletra951 E kullanıcısına yanıt
    malesef alamazsın kartuşların emniyet etiketi açıldığı anda garantisi biter. garantiye göndersen bile sana yeni kartuş almanı önerip geri gönderirler.
  • bu ulkede dolandırılmayacagımız bir firma yokmu bıktım artık paramla rezil olmaktan
  • hp tüm ülkeye avrupa pazarında elinde patlayan kronik hatalı cihazı satmış firma...
    geçmiş olsun
  • Canon alayımmı arkadaslar 300-400 verip dıstan murekkepli olan modellerden almayı dusunuyorum
  • epson murekkeplide bakıyorum buyuk ihtimal o bitmeyen murekkepli modeli alacagım bayram bir gecsinde
  • epson l210 aldım cok memnunum arkadaşlar herkese benden tavsiye. 50 TL ile de garantisini 5 yıla uzattım bu hp den tiksindiğim için 50 tl daha veriym garanti muhabbeti de olmasın dedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.