Şimdi Ara

epson px720wd kesik bastırma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • adjustment program ile Ink Charge yaptım, Consumables maintenance counter'da Initialization yaptım. ama nafile.

Kafa başlığı denetle diyince siyahlar kesik kesik çıkıyor. Siyah %90 dolu gözüküyor. Ink charge da diğerleri bitmesine rağmen siyah neredeyse azalmamış bile. Düz yazı yazdırırken ve karanlık resim yazdırırken beyazlıklar oluyor. ne yapabilirim

sonuçlar:

https://store.donanimhaber.com/1f/bf/8c/1fbf8c5d38beb2947991a8283d96e054.jpg
    https://store.donanimhaber.com/93/f2/1b/93f21bfdf3c289f64c135fb926fb541d.jpg

not: kartuşlar doldurmalı orijinal değil, orijinalleri de taktım bir şey değişmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katates Pızartması -- 12 Mayıs 2014; 20:05:31 >

• 1- baskıkafası arızalı olabilir = baskı kafasını deyiştirmeniz gerekiyor
    2- baskı kafası kurumuş ola bilir = kartuşların içine solisyon doldurup kafa temizli yaparak tıkalı gözenekleri aca bilirsiniz
    3- baskı kafası hava yapmış ola bilir = mürekkep doldurarak kafa temizli yapnız
    4- bunların hepsini deneyip sonuç alamadıyasanı yazıcı tamiri yapan biryere danışınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartusbankasi -- 12 Mayıs 2014; 23:34:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartusbankasi

1- baskıkafası arızalı olabilir = baskı kafasını deyiştirmeniz gerekiyor
    2- baskı kafası kurumuş ola bilir = kartuşların içine solisyon doldurup kafa temizli yaparak tıkalı gözenekleri aca bilirsiniz
    3- baskı kafası hava yapmış ola bilir = mürekkep doldurarak kafa temizli yapnız
    4- bunların hepsini deneyip sonuç alamadıyasanı yazıcı tamiri yapan biryere danışınız

- Kartuşları doldurup denedim, orijinalleriyle denedim sonuç değişmedi.
    - Kafa arızalı değildir bence tek bir renkte sorun var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.