Şimdi Ara

REEDER A7S IPS/NEW - [ANA KONU][TELEFON ÖZELLİĞžİ AKTİF] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
852
Cevap
18
Favori
59.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yunus Emre hocam. Cevap için teşekkürler
  • a7s ten bağlanıyorsun sanırım
  • balistik81 kullanıcısına yanıt
    Google play uygulamaları ile yazılım atmadan konuşulmuyor üstat, tam arama yaparken bağlantıyı kesiyor denedim bizzat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hyperious -- 28 Mayıs 2014; 14:04:10 >
  • Hyperious kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam sağol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balistik81 -- 28 Mayıs 2014; 14:05:55 >
  • balistik81 kullanıcısına yanıt
    Google Play'den indirdiğin herhangi bir uygulama ile yazılım atılmadan konuşulmuyor
  • kulaklıksız konuşulduğuna göre üst tarafta 2. bir hoparlör, alt tarafta da mikrofonun olduğu anlaşılmıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: balistik81

kulaklıksız konuşulduğuna göre üst tarafta 2. bir hoparlör, alt tarafta da mikrofonun olduğu anlaşılmıştır

mikrofon var ama gozukmuyor. desibel olcen bir uygulamayla yerini buldum ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeş payındaki Ahmet Kural gibi konuşuruz artık.

REEDER A7S IPS/NEW - [ANA KONU][TELEFON ÖZELLİĞžİ AKTİF]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balistik81 -- 28 Mayıs 2014; 23:22:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: balistik81

Eğer google play' deki telefon özelliği için ücretsiz "DW Kişiler & Telefon" uygulaması ile hallediliyorsa rom atmadan orjinal yazılımı ile kullanılabilir ve daha hoş olur.

Bahsedildii gibi eski seri A7Snew dialer programları ile oluyor. Bu versiyonda ben 4-5 farklı dialer yükledim, kişi listesi , rehber gözüküyor, hatta arama yaptırma aşamasına geliyorum ama kesiliyor.

Telefon olarak kullanırken bir aparat gerekmiyor, bende hoparlör direk dışa veriyorsa diye bluetooth kulaklık düşünüyordum. Sadece dış hoparlör mü var diye denemiştim, bir sorun yok normal telefon olarak kullandım.
  • ben herşeyi sırasıyla yaptım ancak resetliyorum ama başlamıyor pil göstergesi çıkıyor şarj ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: eyupuygun

ben herşeyi sırasıyla yaptım ancak resetliyorum ama başlamıyor pil göstergesi çıkıyor şarj ediyor

mtp65xx preloader i dogru yuklememissin.

• install succesfull dedi ama şimdide böyle bir şey çıkıyor
     REEDER A7S IPS/NEW - [ANA KONU][TELEFON ÖZELLİĞžİ AKTİF]
  • flash tool un son versiyonu ile denemek lazım bence
  • quote:

install succesfull dedi ama şimdide böyle bir şey çıkıyor

Bende yükleme için kurcalarken benzer hata mesajı almıştım. Flash tool için daha yeni versiyonu indirdim ben. SP_Flash_Tool_exe_v3.1344.0.212 google da aratın çıkan linkten indirip bir deneyin büyük ihtimal problem çözülür.
  • onuda denedim acaba tabletin pc a baglanma durumu nasıl olacak bende usb gibi görünüyor bir de android phone ADB interface yazıyor, aslında becerebileceğimi zannetmyiorum ben biraz yaşlıyım pek anlayamıyorum ama bir mucize olsada olsa iyi olcak ekran büyük yazılar klavye falan kullanışlı büyük telefon lar çok pahalı
  • quote:

onuda denedim acaba tabletin pc a baglanma durumu nasıl olacak bende usb gibi görünüyor bir de android phone ADB interface yazıyor, aslında becerebileceğimi zannetmyiorum ben biraz yaşlıyım pek anlayamıyorum ama bir mucize olsada olsa iyi olcak ekran büyük yazılar klavye falan kullanışlı büyük telefon lar çok pahalı

normal modda hata ayiklamasi acik olck

• ürün şimdi geldi. Şarjı hiç yok herhalde açılmadı. Şarja taktım. Pil göstergesi geldi dolup boşalan. Ne kadar sürede doluyor?
  • benim de ilk öyle oldu 5-10 dakika sonra şarjda takılıyken açıldı kurcalarken bi kaç saate şarjı doldu ilk günlerde çok çabuk bitiyor gibi geliyordu şimdi yavaş yavaş oturdu fena değil 1 hafta oldu alalı
  • Az önce n11 sitesinden sipariş verdim fakat bimekste dahamı ucuz iptal edeyimmi ?

http://www.n11.com/reeder-a7s-ips-sim-kartli-cift-cekirdek-5mp-kam-gps-hd-tablet-pc-P22085224

http://www.bimeks.com.tr/urun/139427/reeder-a7snew-3g-7--tablet-pc.aspx

aynı ürün değilmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: krm_group

Az önce n11 sitesinden sipariş verdim fakat bimekste dahamı ucuz iptal edeyimmi ?

http://www.n11.com/reeder-a7s-ips-sim-kartli-cift-cekirdek-5mp-kam-gps-hd-tablet-pc-P22085224

http://www.bimeks.com.tr/urun/139427/reeder-a7snew-3g-7--tablet-pc.aspx

aynı ürün değilmi ?

et hem birdakka servisi var 5 tl ayni gun evinde

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.