Şimdi Ara

REEDER A7S IPS/NEW - [ANA KONU][TELEFON ÖZELLİĞžİ AKTİF] (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
852
Cevap
18
Favori
59.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cihazın yurtdışındaki ismini bir arkadaş yazmıştı baktım ama gözümden kaçmış. .. Cihazın yurtdışındaki adını bilen var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reseb

Cihazın yurtdışındaki ismini bir arkadaş yazmıştı baktım ama gözümden kaçmış. .. Cihazın yurtdışındaki adını bilen var mı

domix5
  • quote:

Orijinalden alıntı: se(dd)at

geçmiş olsun.
    iç ekran modelini bilemiyorum tableti açabiliyorsan bi bak istersen. sanırım hem iç heöm dış 60 tl civarı birşey.
    http://www.istanbulbga.com/urun.php?&k=125&markalar=194,201,

ekranda ips felan yazmiyor ama 3 te bir fiyatina. siparis edeyim gelsin . a7s baska var mi ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi absolid -- 15 Kasım 2014; 4:31:58 >
  • reeder'ın farklı bi ürününü kullanıyorum gayet memnunum. Gerek yeni nesil oyunlar olsun gerek internette gezme olsun rahatça yapabiliyorum. Tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi absolid -- 13 Kasım 2014; 23:32:26 >
  • Uzun süredir ürünü kullanıyorum. Hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadım diğer tabletlere göre daha uygun ve daha iyi bir tablet aldım. Tavsiye ederim.
  • urunu atomlarina ayirarak kullanima son verdim. icini felan actim pili cikardim anakartı cikardim. bu halde garantiye gonderip fiyat isteyecem bakalim ne diyecekler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ürünle a7is arasında felaket bir şekilde kararsız kaldım sizce tarafsız olarak hangisini tercih etmeliyim? ve neden? :)

• Arkadaşlar telefon olarak hala kullanabiliyor muyuz? Ben telefon olarak almak istiyorum. Önerir misiniz? Yada 7" ne öneririsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeShah

Arkadaşlar telefon olarak hala kullanabiliyor muyuz? Ben telefon olarak almak istiyorum. Önerir misiniz? Yada 7" ne öneririsiniz?

Atılır kardeşim hatta ben bunu facebook'da reklam yapıp satmaya karar verdim aynı ürünü 350 TL'ye satıyorum telefon özelliği atılmış şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdkjl

bu ürünle a7is arasında felaket bir şekilde kararsız kaldım sizce tarafsız olarak hangisini tercih etmeliyim? ve neden? :)

Hemen hemen herşey aynı ve intel işlemcili olduğu için a7is derim ben.
  • arkadaşlar cihazım yeni seri reeder a7s ips modeli sayfalarda anlatılan rom atma olayını okuyup gerekli usb driver, son sürüm sp flash tool ve yni seri cihaz için olan rom u indirdim fakat konularda bahsi geçen KEP--Reeder A7S-MR7063H1C8​W1-20140506 adlı dosyayı nerden ve nasıl görüyosunuz bunu bir türlü bulamadım rardan masa üstüne çıkart demişsiniz ancak ne romun dosyasının içinde nede indirdiğim herhangi bir rar dosyasının içinde bu dosyayı bulamadım. bu dosyayı nasıl bulacağım konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim

saygılar;
  • reeder a7ix modeli nasıldır arkadaşlar.pek bir bilgi yok bu modelde.
  • amisos55 kullanıcısına yanıt
    Hocam 3g özelliği olsun diyorsan Intel işlemcili A7iS çıkarmışlar, iX debildiğim kadarıyla 3g yok.
  • 2. reeder a7s ime rom attım ancak şuanda tablet hiç açılmıyor tepki yok arkadaşlar önerisi olan varmıdır aranızda ne yapmam gerekli?????? acil yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: can mühürdaroğlu

2. reeder a7s ime rom attım ancak şuanda tablet hiç açılmıyor tepki yok arkadaşlar önerisi olan varmıdır aranızda ne yapmam gerekli?????? acil yardım

2. reeder a7s ime rom attım ancak şuanda tablet hiç açılmıyor tepki yok arkadaşlar önerisi olan varmıdır aranızda ne yapmam gerekli?????? acil yardım

2 farklı a7s ips var. Sen diğerini yükledin sanırım

önceki sayfalarda yeni seri için çıkan rom var.
  • peki arkadaşlar otg ile şarj edebiliyomusunuz cihazınızı çünki ben otg ile şarj etmek istiyorum ve şarj başlıyor ve hemen duruyor iğer tabletide brick ettiğim için deneyemedim
    teşekkürler
  • can mühürdaroğlu kullanıcısına yanıt
    otg ile başka cihazı şarj ediyor, neden otg ile şarj etme ihtiyacı duydun- açıklama yaparsan açıklaman doğrultusunda deneme yapıp sonucu yazayım, ara kablo ile bilgisayardan şarj oluyor
  • Tablet araçta kullanılacak bu sebeple çerçeve arkasında kalacağından dolayı müdahale sürekli olarak yapılamıyor otg kablo ile şarj yaparken aynı zamanda flash okutucam flash okumada sıkıntı yok tek sorun otg den şarj şarj başlıyor ve 1 sn ara ile durduruyor

• can mühürdaroğlu kullanıcısına yanıt
    kardeş 1 otg diğer tarafına 2 ucuda erkek olan usb ile bilgisayara bağladım hiç bir hareket olmadı sonra ayrıca şarj aleti ile de elektriğe bağladım sizdeki gibi 1 sn bile şarj başlamadı yani sonuç otg den şarj olmadı
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.